Sia Liedags Tuja Elvi Veikals. - Darbinieku pazemošana!

Vieta kur neieteiktu nevienam pieteikties darba, pastrādāju tur neilgu laiku bet tik daudz apvainojumus, pazemojumu nebiju nekad sanemis. Noverdzina cilvēkus kamer jau no kajam krit un tad vel pasaka kad tu esi slinks un nekam nederi. Saimnieks ir normāls, bet škiet kad nemaz nenojaus ka viņa mate izsturas pret darbiniekiem un klientiem!

K

K Karcers 22.07.2019

To jau vietejie,visi zin kada ir ta Pārsla tapec nemaz neiet uz to veikalu!

A Alkoholisms 22.07.2019

Nesen apmeklēju šo veikalu. Taisnība ļoti leciga priekšniecība bļauj uz padotajiem pat klientu priekšā. Vai nu cilvēki nemāk to darbu vai priekšniecība grib izliekties lai beigās pēdējo atnemtu

P Pelmenis2017 25.07.2019

Es iepirkos Liepupē veikalā kas ir blakus Liepupes muižai.Tur redzēju līdzīgu situāciju, ka saimniece agresīvi aizrādija savām darbiniecēm par nepadarītajiem darbiem.

A AndzaTUJA 10.08.2019

Beidzat! Tur viss rullē, un Pārsla turpina augt un attīstīties savā attieksmē pret cilvēkiem!