Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Mego - IEGRĀBOS

IEGRĀBOS Sveiki! Nepērciet salātus Mego! Nopirku Lašu salātus veci! Nopirku krabju salātus skābi -veci! Es esu dusmīga! Mani svētkti sabojāti! Kauns Jums Mego ! Un tā nav pirmā reize! Labi saprotu , gadās! Bet trīs salātus pērkot gandrīs visi veci-treši ciešami! Piedodiet, kā Jūs attiecaties pret klientiem? Par manu naudu Jūs smejaties!Lūdz PVD pārbaudiet svētku dienās Mego salātus!

K Katrss 01.06.2014
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Nelaipna apkalpošana

Nelaipna apkalpošana MAXIMA veikalā Rīgā, Pētersalas 18b kādu laiku strādā padūšīga un nelaipna pārdevēja. Reiz, kad pēc pl.17 veikalā izveidojās ļoooti gara rinda, jo strādāja tikai 1 kase no 3, viens vīrietis jautāja, kāpēc nevēra vaļā vēl kādu kasi. Šī tuklā pārdevēja rupji un pa visu veikalu skaļā balsī uzbruka šim vīrietim, sākot viņu pat apvainot, ka šis katru dienu nakot pec alkohola. Nāk vai nenāk un ko kurš pērk, tā ir katra paša darīšana. Tāpēc jau ir tādi veikali, kuros cilvēki iepērkas. Bet visiem...

T Tince 30.05.2014

Maxima - Pārdevējs

Pārdevējs Šodien ieejot veikalā MAXIMA. redzeeju pavisam dīvainu skatu. Esmu bijusi MAXIMA daudz reizes, bet vairāk uz to veikalu neiešu. Ieejot veikalā pie gaļas produktiem pamaniju ka MAXIMA darbinieks pietupies sēž uz grīdas un kautko dara, neko par to daudz nedomājot turpināju iepirkties. Paņēmu vistas fileju, ieliku groziņā un devos tālāk. Pēc pāris minūtēm atcerējos ka biju aizmirsusi paņemt cūkgaļas karbonādi. Devos atpakaļ. Darbinieks joprojām tur sēdēja, bet šoreiz es redzēju ko viņš dara...

Z ZVign 29.05.2014

Maxima - Antisanitārija veikalā

Antisanitārija veikalā Nopirku sieru, kuru svēra pādevēja Sveta, redzot viņas rokas bez cimdiem, est nevāreju. Vairāk šis nodaļas piedāvējumu neizmantošu.

S sekur 29.05.2014

Maxima - e-maximas apkalposana

e-maximas apkalposana Sezu majas ar mazu berninju.. Neveeloties vazaat shaadaa karstumaa bernu pa mashiinu, domaaju registreeties e-maxima un pasutit partiku uz majam. Registrejoties izlec atteikums - jo mana adrese nav Maximas datu baazee!!!!!! Zvaniju uz info telefonu, kur puisis atbildeja, ka neko nevar izdarit, jo tadas adreses vinu datu bazee nav!! Un viss!!! Briinos par attieksmi... Nedzivoju nekada chuhnjaa!!! Pieriigas privaatmaaju rajons! Gadiem jau... Tad jautajums - ar kadam datu bazem strada Maxima...

L lienjuks33 19.05.2014

Maxima - Veikala darba laiks

Veikala darba laiks Sveiki, šodien 15.05.2014, pulkstens 21:51 vēlējāmies ātri ieiet veikalā un nopirkt divus produktus, bet ejot iekšā apsargs mūs skaļā tonī dzina ārā no veikala un teica, ka veikalu slēdz ciet, ka Jūs vairs nevariet nākt veikalā. Zinot noteikumus, ka veikalā kā klients drīkstu ienākt kaut 21:59, un uz veikala durvīm norādītais darba laika ir no 08:00-22:00, tad ar kādām tiesībām apsargs drīkst mūs aizvainot un tādā veidā dzīt ārā no veikala? Pēc šādas darbinieku attieksmes ir jāpadomā vai vispār vēl uz šo veikalu, kā klients vēlēšos iet!

ProVento - apkalpošana

apkalpošana Добрый день! Хочу высказать недовольство интернет магазину PROVENTO. Хотела приобрести товар, но продавец не говорит по русски. "Мы живем в Латвии" вот его ответ. По закону продавец должен ответить на таком языке, на каком к нему обращаются. Теряете клиентов

N nastja kr 14.05.2014
Komentāri 11 Veikali

Mego - apmānīšana

apmānīšana Aizsūtīju bērnu uz veikalu pēc piena un sviesta, bet šī veikala darbinieki tā vietā, lai palīdzētu bērnam izvēlēties pienu ar normālu derīguma termiņu, iesmērēja pienu, kuram derīguma termiņš beidzas jau nākamajā dienā. To darīja veikala apsardzes darbiniece, sakot, ka termiņš esot vēl mēnesis. Vai apsardzenei arī maksā par ietirgoto? Notikums 10.05.2014. Mego pārvalde lūdzu sekojiet līdzi saviem darbiniekiem arī mazpilsētās. Ir pretīgi, ka sieviete (ja viņu tā var saukt) izmanto bērnu uzticēšanos.

C cillikakis 10.05.2014

Maxima - Veci salati

Veci salati Veleejos pabridinaat, par Ziepniekalna MAXKIMU! Neiesaku tur iegaadaaties gatavos salaatus! Jau kuro reizi es uztraapu uz veciem/saskabushiem salaatiem! Kaut salaatiem terminjsh beidzas nakamajaa dienaa.... Vainu maximas parlime deriguma terminjus, vai salati tiek taisiti no vecam izeijvielam...! Esiet uzmaniigi!

P Peteris717 08.05.2014

Aibe - jauna pretsmēķēšanas akcija:D

jauna pretsmēķēšanas akcija:D steidzoties uz staciju Jaunogre, pa ceļam ieskrēju veikalā AIBE, lai iegādātos cigaretes. iedevu naudu, 10eiro, saņēmu atlikumu 7,40 par paciņu, kas maksā 2,55. aizgriezos un sapratu, ka man neiedeva cigaretes. paprasīju cigaretes, par ko saņēmu atbildi, ka man jau viņas iedeva. Pēc atkārtotiem lūgumiem un atteikumiem, zvanīju PAC. nesaņēmu korektyas atbildes, kā rīkoties, zvanīju uz policiju, bet jau biju ārā no veikala:( skraidot pa instancēm pazaudēju veselu dienu, bet taisnību tā arī nepanācu.

E erik090 07.05.2014
Komentāri 1 Veikali

Rimi - Attieksme

Attieksme Labāk ejiet strādat pa minimālo algu,ne kā uz Rimi.....attieksme no priekšniecības vienkārši drausmīga,tas ir gandrīz visos Rimi veikalos,Nerunāju pa direktorem,bet kas ir zem viņām

K kate0707 27.04.2014

Drogās - Darbs Drogas - tikai reklāma

Darbs Drogas - tikai reklāma Lieta ir tāda, ka viņi visu laiku liek savus darba sludinājums portālā www.ss.lv, ka meklē pārdevēju konsultanti. Tur neko nevajag, jo tā ir reklāma tikai. Mēs 3 draudzenes bijām uz darba interviju, bet neradās iespaids, ka tur kaut ko vajag viņiem.

A Anna 24.04.2014

Veikals "Lats" - Cenas, konditoreja, pārdevēji

Cenas, konditoreja, pārdevēji Man ir apnicis, ka šajā veikalā cenas "lēkā", kā tām pašām patīk. Citreiz nobrīnos, ka kāds jogurts var maksāt par 20 centiem mazāk nekā parasti un tad ir prieks par to, ka ir ietaupīta nauda. Bet vispār ir noriebies tas, ka - ok, veikals ir maziņš, cilvēki nāk diezgan, bet var taču nomainīt vienreiz mēnesī cenu tādiem produktiem kā kefīrs, kurš kā cena rāda, maksā 55 centus, bet nē - kasē parāda jau 65 centus. Vai arī griķi - uz papīriņa cena viena, kasē jau parāda ka par veseliem 20 centiem...

ilmaars 24.04.2014
Komentāri 3 Veikali

Supernetto - lētas cenas??

lētas cenas?? Ko var mānīt cilvēkus, ka baigi samazinātas cenas? Es regulāri pērkos Supernetto ,jo tuvaak mājām,bet skatos ka nekas baigi nav mainijies! Parasti pērku minerālūdeni Arktu -iepakojums 1,41 e. Opā kas par pārsteigumu ,ka nekas nav mainijies... un drošs vien daudz kas nav mainījies,ja nu vienīgi pa kādu centu krities!! Būtu pielikuši kādu kasieru klāt vairāk,lai nav tajās garajās rindās jāstāv!!!

Z zvaigznite3 24.04.2014

Maxima - cenu slinka nomaina

cenu slinka nomaina Rakstu tapec ka sirds pilna-tas nav izturams ka Maxima krapj cilvekus,milie cilveki esiet loti uzmanigi ar atlaizu precem un akcijas precem,sekojiet lidzi ko jums sit kases aparata!!!pagajuso nedel,lielaja Maxima uz Rigas sosejas, pirku lietuviesu razojuma kalteto galu kurai bija atlaide,kase iesita pilnu cenu(par 1.50vairak),sodien Maxima uz Dobeles sosejas,akcija stadiniem 1.49 kase man iesit 3.99.Un ta tas notiek ,drosi varu teikt 80%no manas iepirksanas reizem.Labi es,bet pensionaru zel...

G guntina51 22.04.2014

Rimi stirnu iela - ziepes

ziepes Rimi tolete, loti biezi nemazgaju rokas, tadel ka ziepju tur gandriz nekad nav.

Maxima - MAXIMA

MAXIMA MAXIMA kārtējo reizi mani apšmauca. Sataisa akcijas, bet kad pētu čeku, tad akcijas cenu vietā ir neakciju cenas. Šodien pirku RASAS banānu pieniņus bērnam - akcija- pērc vienu, otrs par brīvu. Izrādas, ka esmu samaksājis par abiem. Kaut tā MAXIMA bankrotētu.

E eriksis 15.04.2014
Komentāri 7 Veikali

Maxima - vecums noteikts vizuali)))

vecums noteikts vizuali))) на чеке из Maxima внизу странная надпись)) жду ваших коментов,а может вы тоже можете добавить что то из своего опыта. воющем,смотрим в чеки,добавляем курьезы.

M missTika 15.04.2014

ProVento - SERVIS/KVALITĀTE

SERVIS/KVALITĀTE Neiesaku iet uz šo veikalu. Briesmīga apkalpošana, klientam melo acīs skatoties, nepieņem preci uz garantijas remontu. Saka,ka tirgo Vāciešu tehniku,bet pēc kvalitātes vāciešu tehnikai ne tuvu. Viss,ko veikals piedāvā ir Ķīniešu tehniska,kuras maksimālais dzīves ilgums ir 1 men,pie intensīva darba. Neesat muļķi un nepērciet no viņiem ķīniešu tehniku par Oleo Mac tehnikas cenu. Būsim gudri.

E Egoists 08.04.2014
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Grūtniecība

Grūtniecība Labdien!Varbūt kāda var padalīties ar pieredzi strādājot Rimi veikalā būdama bērniņa gaidībās.Esmu dzirdējusi visādas šausmas,ka labāk ir aiziet no darba.Vai tā ir un kā ir?

I inese š 04.04.2014