www.sudzibas.lv Zvaigzne Abc Slikts serviss

Zvaigzne Abc - Slikts serviss

Veikals "Zvaigzne ABC" Ogrē,Brīvības ielā 16.
10.08.2019. Ieejot minētajā veikalā un pārdevējai palūdzot palīdzēt bērnam izvēlēties burtnīcas 1. Klasei, pretī tiek saņemta tik dziļa nopūta it kā būtu izskanējis lūgums akmeņogles pārkraut un tik neapmierināts pīkstiens: "ai, nu izvēlaties taču paši! " vēlos piebilst, ka veikalā nebija neviena apmeklētāja un pārdevējas vienīgā nodarbošanās uz to brīdi bija sēdēšana mobilajā telefonā.

10.08.2019

Kolta 10.08.2019

Burtnīcas visas ir vienādas, rutiņu, līniju utt, mainās tikai lapaspušu skaits un vizuālais noformējums. Kāpēc pati bērnam nepalidzejāt?

Tāpēc, ka prāta pietika tikai bērna taisīšanai. Audzināšanai - vairs nepietiek...

S Silaviņa 11.08.2019

Pirmklasnieku matemātikas un latviešu valodas burtnīcas atšķiras. Ja nezināt, tad nevajag gudri komentēt.

M Minka22 16.08.2019

Cienītā,kurš teica, ka bērnam netika palīdzēts ?
Jautājums ir cits - kādi pienākumi tad ir pārdevējai ? Facebook, instagrams ?!?