www.sudzibas.lv Zvaigzne Abc Nelaipna apkalpošana, slikta pieredze

Zvaigzne Abc - Nelaipna apkalpošana, slikta pieredze

Tērbatas ielas veikalā strādā augstprātīga un rupja pārdevēja. Nekad tajā veikalā vairs neiešu! Veikals tukšs, neviena cita pircēja nav, bet pārdevēja pie kases uz jebkuru jautājumu par preci augstprātīgi atbild ar tekstu "kā lai es to zinu!" Uz lūgumu atrast konkrētu grāmatu atbild ar vnk ignoranci, kad blakus stāvošais apsargs man līdzi juzdams saka lai viņa pameklē to grāmatu, tad viņa velta viņam iznīcinošu skatienu un turpina stāvēt pie kases. Murgs ne pārdevēja, nav brīnums, ka veikals tukšs par spīti bankrota cenu plakātiem skatlogos.

08.11.2018

K

L Lana Kalva 15.01.2020

Не поверите, более чем за год ничего не изменилось! Два посетителя и злая тётка за кассой. На русском не говорит принципиально, хотя, судя по возрасту за 45, должна бы элементарные слова знать - я ведь не про творчество русских поэтов серебряного века с ней общалась, всего лишь квитанции хотела купить. Хотя, может ей 25, просто выглядит на 48 - голова грязная, в барахло одетая, физиономия перекошенная от злости. Так сказать, лицо местной интеллигенции - продавец в храме литературы! Ну да Бог ей судья! В Риге достаточно книжных магазинов, где работают приветливые продавцы со знанием языков. А в этот террариум больше ни ногой!))