www.sudzibas.lv Zvaigzne Abc Grāmata, kas graujoši ietekmē bērnus

"Zvaigzne ABC"/ViVo "Noljāras kristāli" - Grāmata, kas graujoši ietekmē bērnus

Sveicināti!

Nezinu gan vai šī ir īstā vieta, bet neredzu citu iespēju. Tā vien liekas, ka neviens vairs nav spējīgs ieklausīties saprāta un Dieva balsī. Esmu rakstījis "Zvaigzne ABC" redakcijai, Latvijas Evanģēliski Luteriskās baznīcas arhibīskapam Vanaga k-gam un pašam jauneklim, kas sevi dēvē par ViVo, bet neviens nav atbildējis uz manām vēstulēm.
Lieta tāda, ka pēc grāmatas "Noljāras kristāli" izlasīšanas manu bērnu morālā stāja ir pilnīgi sagrauta. Grāmatā sarakstītās ķecerības pamudinājušas manus bērnus dumpoties pret vecākiem, noliegt kristīgās vērtības, pievērsties pagāniskām darbībām u.t.t. Savulaik man izdevās pasargāt savus bērnus no postošās ietekmes, kādu radīja visa tā apsēstība ar Rolingas pesteļiem. Aizliedzu bērniem lasīt šos sātana kalpones murgus pat tad, kad tie bija obligātajā literatūras sarakstā. Bet sātans ir viltīgs. Tas spēj gaidīt, cik vien ilgi vajadzēs. Un tas sagaidīja brīdi, lai pielavītos maniem bērniem. Aprilī skolā, kur mācās mani bērni, sāka no rokas roka klaiņot šī kristiešu samaitātāja grāmata. Kad uzzināju, ka tā nokļuvusi arī pie maniem bērniem, bija jau par vēlu. Manas meitas dvēsele jau bija saindēta.
Tas ir briesmīgi, ka Latvijā nav neviena likuma, kas neļautu grāmatu izdevējiem iedzīvošanās nolūkos pakļaut pazudināšanai bērnus. Vai tiešām nav nekādas varas, kas sauktu pie atbildības tos, kas grūšus grūž nevainīgos netikumu zaņķī?
Es aicinu visus vecākus, kuriem rūp viņu bērnu nemirstīgo dvēseļu liktenis - neļaujiet, lai jūsu mazie enģelīši lasītu šo pesteļiem un ķecerībām bāztin piebāzto grāmatu. Tā noliedz visu, kas dārgs ikvienam saprātīgam cilvēkam un labam, krietnam kristietim. Tā noliedz bērnu saikni ar ģimeni, tā slavina melno maģiju, kuru pamato ar zinātni, tā apvaino Dieva baznīcu par to, ka tā darījusi savu svēto darbu, iznīdējot ķecerību. Šajā savārstījumā pat ir apgalvots, ka kristietība beigs pastāvēt.

Ja tas ir Jūsu varā, godājamie sudzibas.lv īpašnieki, dariet visu iespējamo, lai tā pesteļu slavināšana reiz beidzas. Glābiet latviešu bērnus no mūžīgas degšanas elles ugunīs! Un lai Kungs Jēzus svētī Jūs un palīdz to paveikt.

Cieņā,
Aleksandrs Priedītis no Liepājas

Komentāri (29)

P Pipars 15.08.2013

Tikko izdarīji lāča pakalpojumu. Es par tādu grāmatu pat dzirdējis nebiju, toties tagad izraisīji interesi, kas gan tur tāds rakstīts. Laba reklāma ;)

A Aleksandrs Priedītis 23.08.2013

Tiem ir ausis, bet tie nedzird. Tiem ir acis, bet tie neredz. Cienījamais Pipar! Apdomājiet! Ja Rakstos stāv teikts, ka grēks pazudina dvēseli un nolemj to mūžīgām mokām ellē, kur mūžam skan pazudināto vaidi un gaudas vai tas nozīmē, ka ir skriešus jāskrien grēkot, lai pārliecinātos par Viņa vārdu patiesumu? Ziņkārība ir sātana rīks, ar ko tas pazudinājis daudzus. Ziņkāres apmierināšanai cilvēki rindu rindām plūst pie zīlniecēm, pūšļotājiem un citiem nešķīsteņiem, kurus mūsu Svētā Baznīca nav paguvusi iznīdēt. Ziņkāres dzīti bērni pamēģina narkotikas. Ziņkāres dēļ jaunieši ļaujas miesas baudām. Un ko darām mēs? Ko dara tie, kas atbildīgi par bērnu dvēselēm? Ak, gan jau bērni tikai apmierina ziņkāri. Viņi tikai iepazīst pasauli, man saka. Tādas mūsu bezatbildības rezultātā pildās narkotiku atkarīgo rehabilitācijas centri, veras glābējsilītes durvis un jaunā paaudze ik uz soļa pakļaujas neķītriem kārdinājumiem. Mēs nedrīkstam būt vienaldzīgi!!! Ja savulaik mūsu, kristiešu balsu būtu bijis vairāk un tās būtu skaļākas un būtu sadzirdētas, šodien bērni kā apmāti nelasītu tādas ķecerības, kādas sarakstītas Rolingas un viņas sekotāju grāmatās. Esmu drošs, ka šis Vivo arī ir savus zaimus sarakstījis visu to burveklību savārstījumu iespaidā, lasot tādas ķecerības kā "Harijs Poters". Cik zemu vēl kritīsim, ja jau tagad simti un tūkstoši par goda lietu uzskata saukt sevi par burvjiem, raganām, ekstrasensiem? Un visi šie zaimotāji valkā Dieva vārdu savus melnos darbus darot un kalpojot sātanam. Nē, cienītais Pipar! Mums kristiešiem jābūt modriem un jāieklausās brīdinājumos, nevis jāuzskata tie par pamudinājumu krist tieši sātana nagos. Ja Jūsu dvēseles nākotne Jums ir dārga, turieties pa gabalu no šīs grāmatas un līdzīgām un sargiet no tām citus.
Lai Dievs apgaismo Jūsu prātu un svētī Jūs!

3 3-metilindols 21.09.2019

Ziņkārība ir viens no pamatiemesliem kāpēc tu vari sēdēt beņķī un rakstīt sūdu, tā vietā, lai sēdētu alā un skrāpētu sūdu uz sienas.

Cieņā,
Visi. Tajā skaitā Tas Kungs.

Ausainītis 23.08.2013

Nav tiesa! Okupantu vara to nepaveica 50 okupācijas gados, ko ir paveikuši mūsu pašu bāleliņi.

A Anna Grēta 24.08.2013

"Cik zemu vēl kritīsim, ja jau tagad simti un tūkstoši par goda lietu uzskata saukt sevi par burvjiem, raganām, ekstrasensiem? Un visi šie zaimotāji valkā Dieva vārdu savus melnos darbus darot un kalpojot sātanam."

Cik vēl zemu kritīsim mūsdienās esot tik aprobežotiem un tik fanātiski ticot Dievam. Gandrīz kā viduslaikos. Man pilnīgi žēl jūs cilvēki, kas tik šauri redz visu pasauli. Patiešām žēl.

A Anna Grēta 24.08.2013

Bet runājot par pašu grāmatu: bija frāzes un teikumi, ko es atļāvos pat pierakstīt kā citātus. Man prieks, ka jaunā latviešu rakstnieku paaudzes ir spēcīga, vismaz fantāzijas žanrā noteikti.

I ilga24 24.08.2013

Es arī gribu izlasīt šo grāmatu un no visas sirds atbalstu tos latviešus, kas raksta un izdod grāmatas! Sen neesmu neko labu atradusi latviešu literatūras fantāzijas vai fantastikas žanrā. Un izsaku visdziļāko līdzjūtību Aleksandra Priedīša bērniem, kam nākas ciest no viņa fanātiskajām iedomām. Uzskatu, ka cilvēkam, kas neievēro elementāras bērna tiesības attīstīties un iegūt pilnvērtīgu informāciju vispār nav tiesīgs būt par tēvu. Šādā veidā tiek pārkāptas Satversmē noteiktās cilvēktiesības. Bērni ir jāaudzina tā, lai paši izdarītu pareizu izvēli un būtu labi cilvēki, nevis jāiebiedē un jāsniedz dezinformācija par reālo pasauli, lai piespiestu viņus ticēt muļķībām un tādā veidā sabojātu viņiem dzīvi.

K Keda 25.08.2013

Sākšu komentāru ar to, ka esmu pārliecināta kristiete jau kopš bērnības. Mana māmiņa arī. Ejam uz baznīcu, lasam Dieva vārdu. Mani draugi (gan ne visi, bet lielākā daļa) ir kristieši, ar kuriem kopā eju uz lūgšanu vakariem un kopīgi slavējam Jēzu Kristu.
To visu pasakot es nemaz nekaunos atzīt, ka esmu izlasījusi visas Harija Potera grāmatas un ar lielu prieku. Roulingas grāmatu sērija ne uz mirkli man nav likusi novērsties no Dieva Vārda vai apšaubīt baznīcu. Drīzāk šīs grāmatas man ir ļoti daudz ko iemācījušas. Palūkosimies uz sižetu. Galvenais varonis ir nabaga bārenis, kura paša māte, mīlot savu bērnu, ziedojusi dzīvību. Viens no varoņiem grāmatā, Dumidors vārdā, saka Harijam, ka pasaulē nav spēcīgāka spēka par mīlestību, kas Hariju sargājot. Vai tā ir slikta mācība? Nē! Tālāk. Harijam ir divi labākie draugi, kuru labā viņš ir gatavs izdarīt visu- pat riskēt ar savu dzīvību, ja nepieciešams. Tas iemāca bērniem, cik svarigi ir draugi un cilvēki mums apkārt, kā arī iemāca būt drosmīgiem. Vai tā ir slikta mācība? Nē! Tālāk. Harijs ir labais tēls, kas cīnās pret ļauno Voldemortu. Harijs apgalvo, ka Voldemorts ir nabadzīgs un viņam Voldemorta žēl, jo V. nepazīstot mīlestības spēku. Vai tā ir slikta mācība? Nē! Sērijas beigās Harijs- tātad, labais- uzvar pār slikto un dod sērijas lasītājiem ceribu, ka labais uzvar. Šī grāmata ir pilna ar ļoti sirsnīgām, ļoti labām mācībām- par cilvēkmīlestību (mīli savu tuvāko!), par ģimenes kā kopuma lielo vērtību, par draudzību un drosmi stāties pretī grūtībām. Viss pārējais grāmatā ir vien fons. Visi mani kristiešu draugi ir izlasījuši sēriju un teiks tieši to pašu, ko es- grāmata ir pilna labām mācībām. Nevienu no mums šīs sērijas lasīšana nav sabojājusi. Mūsu grupa mīl Dievu, lasa Bībeli, nesmēķē un nedzer, iet uz baznīcu un daudz lasa fantāziju un fantastiku- nejūtos neko zaudējusi.
Runājot par ViVo darbu, nemetīšos uzreiz apgalvot, ka tas ir labu vēstījumu pilns, jo grāmatu vēl lasījusi neesmu. Šo komentāru veicu tādēļ, ka gribēju raksta autoram pateikt, ka nav viss vienmēr vienā maisā jābāž! Es saprotu, ka dažreiz cilvēku aprobežotībai nav robežu, par ko man pašai bieži gribas atvainoties, jo ne visi kristieši ir tik aprobežoti.
Kā arī, gribētos pateikt vēl ko. Es un mani draugi bieži lasam fantāzijas un fantastikas literatūru, taču ne uz mirkli neviens no mums nav novērsies no Dieva un viņa dotā Vārda. Līdz ar to es ieteiktu nevainot grāmatu pie tā. Tad jau visi pasaules bērni lasot F&F grāmatas novērstos no Vārda un Dieva, taču to izdara vien retais mūsdienās. Problēma ir daudz dziļāka, tādēļ nevajadzētu vainot ne autoru ne grāmatu. Ja jūsu bērni ir tīņu vecumā, tad tas varētu būt arī normāli, ka viņi dumpojas- vienalga, vai kristieši vai nekristieši, visi tīņi iziet cauri dumpīgajam vecumam, kad gribas visu to, ko vecāki mācījuši noliegt un atrast pašiem savu pasaules patiesību. Iespējams, ka raksta autora gadījumā pie vainas ir, kā izklausās, stingrā audzināšana. Pārāk šaurais pasaules skatījums. Lai nu kā, pietiks vainot apkārtējos par savām problēmām! Sūtot vēstules un rakstot sūdzības raksta autors tikai pievērš uzmanību grāmatai un tās autoram, kā to skaidri var redzēt pēc komentāriem. Ja bērnu ticība ir stipra, tad viņi netiks samaitāti, lai arī ko lasītu. Lūgsim par raksta autora bērniem!
Lai Dievs jūs visus svētī un pasargā!

S smīkņa 25.08.2013

Ak, dieviņ tētiņ, Aleksandrs mums taču galīgi pēdējās prāta atliekas izkūkojis! Jaunā paaudze taču jau dedzināja grāmatas, ko tad tu vēl, sektant, gaidi?

A Anda Beinora 25.08.2013

Man vairāk izskatās pēc tā, ka Aleksandrs vienkārši zaudējis kontroli pār saviem bērniem un visu vainu tagad uzveļ vienai nabaga grāmatai. Pusaudži mēdz pārbaudīt vecāku uzliktās robežas, tas ir normāli.
Bērni uzcels paši savu pasauli, patīk tas tev vai nē, un, jo ciešāk kādu turi, jo tālāk prom no tevis gribēs bēgt.

I Ievuciitis 26.08.2013

Zinu, ka tas var šķist nekorekti, bet man neviļus rodas jautājums, kad Aleksandrs pēdējo reizi ir apmeklējis "galvu dakteri"? Mīļo tēti! Mana darba ikdiena ir visciešākajā veidā saistīta gan ar bērniem, gan ar viņu vecākiem, un dažu manas klases bērnu vecāki ir pat ļoti ortodoksāli kristieši, kuri stingri turas pie kristīgajām tradīcijām, ievēro visus priekšrakstus utt. Varbūt Aleksandram tas šķitīs nepareizi vai neticami, bet vēl neesmu sastapusi tādus vecākus, kuri tā plosītos par to, ka bērni lasa fantāziju. Ja sūdzmaņa kungs nedzīvotu mucā, kurā ar vantīm piesietus tur arī savus nabaga bērnus, viņš būtu pamanījis, ka fantāzijas literatūra pēc būtības ir visai ķecerīga, jo katrā fantāzijas stāstā ir burvji, raganas, dažādi pasaku tēli un citas nereālas radībiņas, kas šos stāstus padara tik īpašus. Tad jau mums nāktos aizliegt arī brīnumpasakas un teikas.
Kas attiecas uz Aleksandra pārmetumiem, nevaru piekrist nevienam no tiem. Citēju: Tā noliedz visu, kas dārgs ikvienam saprātīgam cilvēkam un labam, krietnam kristietim. Tā noliedz bērnu saikni ar ģimeni, tā slavina melno maģiju, kuru pamato ar zinātni, tā apvaino Dieva baznīcu par to, ka tā darījusi savu svēto darbu, iznīdējot ķecerību. Šajā savārstījumā pat ir apgalvots, ka kristietība beigs pastāvēt.
Esmu šo grāmatu izlasījusi divas reizes un nepamanīju ne mazāko norādi uz to, ka "Noljāras kristāli" noligtu visu, kas dārgs krietnam kristietim, par kādu atļaujos uzskatīt arī sevi. Jā, stāsta varoņi svētdienās nedodas uz baznīcu un pirms maltītes neskaita lūgšanas. Vismaz stāstā tas nav minēts. Bet kā var teikt, ka tā noliedz bērnu saikni ar ģimeni? Tiem, kas grāmatu nav lasījuši, paskaidrošu. Sedrs, kurš pusaudža vecumā aizbēga no mājām, uzstāja, ka Igrai, kas no ģimenes tika atrauta, ir jāsazinās ar vecākiem, lai viņi atgūtu sirdsmieru. Igra nevēlējās sazināties ar ģimeni, baidoties, ka tā viņa pakļaus viņus briesmām. Zefāra maigo pieķeršanos savam kalpotājam Svenam mēs pat pārrunājām ar maniem 7. klases skolēniem, un daudzi no viņiem vēlāk mainīja savu attieksmi pret vecākiem. Bērni saprata, ka vecāku vēlēšanās zināt, kur ir viņu bērni un ar ko nodarbojas, nav vecāku varas izrādīšana, bet gan pašsaprotamas rūpes. Neviena vārda par melnās maģijas slavināšanu arī šajā grāmatā nav, kur nu vēl apgalvojuma, ka kristietība beigs pastāvēt. Jā, starp rindām tas ir manāms, taču jau pašā stāsta sākumā ir pateikts, ka Jaunajā pasaulē ikviens var dzīvot tā, kā uzskata par pareizu, kamēr tas neierobežo citu intereses. Turklāt "Noljāras kristāli" nebūt nav vienīgais stāsts, kas pārmet inkvizīcijai tās pastrādātās zvērības. Šaubos, ka mūsdienās atrastos kāds, kurš tās atbalstītu. Aleksandrs, protams, ir ārpus kritikas.
Anna Grēta> Arī es esmu izrakstījusi no šīs grāmatas vairākus citātus, daži no kuriem ir kļuvuši pat par manu dzīves moto.
Ar meitas, mātes un skolotājas atbildību iesaku visiem izlasīt šo grāmatu. Ne tikai jauniešiem. Arī pieaugušajiem šajā grāmatā ir ko pasmelties. Sen nebiju ar tādu baudu lasījusi un pārlasījusi kādu grāmatu. Ļoti ceru, ka turpinājumu nenāksies ilgi gaidīt.
ViVo> Ja Tu lasi šos komentārus, zini, ka tādu Aleksandru nav daudz. Un paldies Dievam! Neņem galvā pēlējus un ķengātājus. Tādu Tavā dzīvē būs vai cik. Tavs stāsts ir aizraujošs, pamācošs un mīļš. Kā jau minēts vienā no atsauksmēm, arī man simpatizē tas, ka Tavi negatīvie varoņi nav pilnīgi ļauni, bet labie varoņi nav balti un pūkaini. Arī uz Saules ir plankumi. Tas jau arī ir īstais dzīves brīnums. Maģija.

A Aleksandrs Priedītis 02.09.2013

Atliek vien teikt - Dievs, piedod tiem, jo tie nezina, ko dara. Jūs saucat sevi par kristiešiem? Kristietis redzētu gan, kāds ļaunums slēpjas šādos sātaniskos tekstos. Bet naudas un baudas tīkojošie to neredz. Jūs apgalvojat, ka Rolingas murgs māca bērniem par mātes mīlestību? Es izlasīju visu viņas savārstījumu, lai zinātu, vai tas nekaitēs maniem bērniem. Tad raugi, tas, ko šī sieviete apraksta kā mātes mīlestības apliecinājumu, nav nekas cits kā vien paštaisnības un lepnības izpausme. Tas, ko jūs saucat par draudzību starp varoņiem, ir tikai savtīga citam cita izmantošana. Šajos murgojumos nav ne smakas no kristīgām vērtībām!!! Labā cīņa pret ļauno ir tikai viena. Tā ir Dieva cīņa pret sātanu!
Tiešām nesaprotu kā cilvēki, kas dēvē sevi par kristiešiem, var just patiku pret tā noklīdušā bērna aprakstītajiem "varoņiem", par kuriem ir skaidri pateikts, ka viņu dvēselēs iemājojuši dēmoni. Šādus cilvēkus sauc par apsēstajiem un tādiem būtu jāmeklē palīdzība Dieva baznīcā. Bet tie ir pataisīti par varoņiem, kuriem turklāt ir piedēvētas spējas mainīt telpu ap sevi un ietekmēt dzīvības procesus. Tādas spējas ir TIKAI DIEVAM!!! Tas nozīmē, ka šādas grāmatas sātana apsēstos pasludina par dievībām, elkiem. Ja tā nav ķecerība, kas tad?
Es lūdzos par jums visiem, lai Dievs apgaismo jūs un neļauj jums nomaldīties neceļos!

M mindbound 06.09.2013

Man šķiet, ka godātais sūdzības autors ir pamanījies aizmirst, ka ne tuvu visi šīs valsts iedzīvotāji ir kristieši vai jelkāda cita veida dievticīgie.

T timequake 06.09.2013

Es tiešām nezinu - smieties vai raudāt, ka tik tumsonīgi cilvēki kā šīs sūdzības autors joprojām mitinās mūsu vidū. Pilnībā piekrītu komentētājai ar lietotājvārdu "Keda" par Hariju Poteru, jo tā tiešām ir viena no labākajām grāmatu sērijām, kas bērnu literatūrā ir radīta. Tā ir gan pamācoša, gan aizraujoša un savā laikā pievērsa lasīšanai vairāk bērnu nekā tas būtu noticis bez HP. Es vēlētos no A. Priedīša kunga dzirdēt pamatojumu, kāpēc tieši viņš uzskata, ka Lilijas Poteres ziedošanās dēla labad (un tādējādi radot aizsardzību no ļaunuma visam mūžam) ir "paštaisnības un lepnības izpausme". Tā būtu tāda, ja viņa būtu atdevusi savu bērnu Voldemortam, lai glābtu pati sevi. Taču viņa to nedarīja. Viņa centās bērnu pasargāt, lai arī pati tādējādi gāja bojā. Nesavtīgāka rīcība nav iespējama.
Nudien, tas, ka grāmatu tēli ikdienā nelūdz Dievu un neskrien uz baznīcu katru mīļu brīdi, nenozīmē, ka grāmata noliedz kristīgās pamatvērtības. Cienītais Priedīša kungs, es domāju, ka Jūs saviem bērniem nodariet lielāku ļaunumu nekā jebkura grāmata, jo viņu atraušana no civilizētās pasaules un fanātiska kristietības uzspiešana sabojās gan bērnu morāles stāju, gan viņu spēju cīnīties pašiem par sevi. Akla sekošana jebkam (vienalga - Dievam, Sātanam vai mediju ziņām) nozīmē rakstura vājumu.
Šaubas un mazliet dumpīguma ir veselīgi - tas nenozīmē, ka bērns, izlasījis fantastikas grāmatu, uzreiz skries lietot narkotikas, dzert un gulēt ar katru pretimnācēju.

A Aleksandrs Priedītis 12.10.2013

Ak, nabaga ļaudis! Lasu un nesaprotu, vai tiešām Dieva gaisma ir jūs atstājusi. Jūsu absurdie spriedelējumi skaidri apliecina, ka neviens īsteni ticīgs kristietis šeit savas domas nav izteicis. Mani aicina atcerēties, ka ne visi Latvijā dzīvojošie esot kristieši. Patiesi! Kristiešu Latvijā, kā rādās, tiešām ir ļoti nedaudz. Nepietiek ar to vien, ka ejat Baznīcā un pa laikam atšķirat Bībeli, lai sevi pārliecinātu, ka neesat aizmirsuši Dievu. Ja Viņa Vārds mājotu jūsu sirdīs, jūs redzētu, kādu apdraudējumu rada šādi māņu un pesteļu slavinājumi.
Raugiet! Jūs metaties aizstāvēt vienas apsēstās radīto Liliju Poteri. Jūs slavināt Sātana kalpus kā varoņus. Apdomājiet taču! Ja jūsu aizstāvētā Lilija Potere nebūtu nešķīstā kalpone, vai uzzinājusi, ka ir apsēstā, kuru aicina mācīties raganības, viņa lepotos ar to, kas ir? Godīga kristiete meklētu glābiņu pie Dieva. Bet šī zaimotāja ne tik vien kā nelūdza pestīšanu. Viņa dzīvoja grēkā un sadzīvoja dēlu, kuru slavināja gluži kā Mesiju. Teiksiet, ka viņa bija precēta ar Harija tēvu? Tad citējiet, kur šajos astoņos pesteļu pilnajos sējumos bija teikts, ka Baznīca ir svētījusi šo divu Sātana kalpu kopdzīvi? Un bērns? Vai Harijs bija kristīts, kā tas pieklājas? Protams, nē! Lilija ziedojās? Ja viņa būtu ziedojusies, viņa nebūtu metusies lāsta ceļā, bet gan lūgusi Dieva žēlastību. Savā uzpūtība šis sievišķis uzskatīja sevi par pārāku par Dievu. Vai šķīstākā no sievām, svētā jaunava Marija pretojās Dieva gribai, kad viņas dēls mira pie krusta? Lūk, tā rīkojas patiesi kristīga māte!
Tomēr mans mērķis nav apspriest ķecerības, kas ar Viņa svētību jau tiek aizmirstas. Palūkosimies uz to, kādu iespaidu tās radījušas. Pēdējo desmit gadu laikā aizvien vairāk bērnu un jauniešu pievēršas pesteļiem, jo tos ir saindējuši Rolingas murgi. Turklāt šie samaitātie bērni, kā Vivo, sāk radīt paši savus murgojumus, kas ķecerībām ļauj plesties plašumā. Tieši tas arī ir lielākais ļaunums. Kā infekcija, tās pārņem aizvien vairāk dvēseļu. Aizvien vairāk bērnu pievēršas dažādu pesteļu izdomāšanai. Bet ar to vien nebeidzas. Viņi sāk apšaubīt vienīgā Dieva varenību, sāk ticēt pagānu muļķībām. Paraugieties! Pat tad, ja viņi dodas uz Baznīcu, lai godinātu Jāņa Kristītāja dienu, viņi tajā pašā laikā kurina ugunskurus un klanās viltus dieviem, ļaujoties netiklībām, izvirtībai un grēkam. Bet kālabad lai viņi to nedarītu, ja dēmonu apsēstajiem tiek piedēvētas dievišķas spējas? Ja tie tiek padarīti par varoņiem, kuriem jauni, vēl viegli samaitājami bērni alkst līdzināties.
Lai Dievs jūs apgaismo un sargā!

T timequake 12.10.2013

Lai Jūsu Dievs Jūs pašu apgaismo un sargā! Nudien. Sen neesmu sastapusi kādu, kam prāta gaisma būtu vairāk nepieciešama.

Ja vien, protams, Aleksandra Priedīša profils nav viltus. Es ļoti ceru, ka ir, jo citādi man tiešām žēl ikviena, kam ar šādu fanātiķi ikdienā jāsastopas. Un ar katru "argumentu" man arvien vairāk šķiet, ka šīs sūdzības mērķis bija tikai izraisīt sašutuma pilnu diskusiju, kas - apsveicami! - ir sākusies. Jo es nespēju noticēt tam, ka kāds spētu pilnā nopietnībā sacīt, ka kristīga un patiesi šķīsta sieviete ļautu mirt savam dēlam, ko noslepkavo ļaunums, tā vietā, lai ziedotu pati savu dzīvību. (Vispār visa šī savu bērnu ziedošanas lieta man Bībelē tiešām nav saprotama - lai arī cik ļoti tu ticētu Augstākajam, kad tas liek tev pašam nogalināt savu bērnu (vai noskatīties bērna nāvē), neviens normāls vecāks nepaklausītu. Tas piedāvātu sevi bērna vietā. Turklāt bērnu slepkavošana pati par sevi ir barbarisms, neiedomājams noziegums - ne velti to dara tikai "ļaunums", Sātana kalpi, ja es varu izteikties tik aprobežoti.)

"Pagānu muļķības" ir senākas par kristietību. Tagad mums tas šķiet varbūt mazliet muļķīgi, bet "pagāni" tikai centās izskaidrot to, ko viņi nesaprot, ar augstākiem spēkiem. Un vai tad tas nav tieši tas pats, ko dara kristietība? Bībele apgalvo, ka itin viss ir Dieva plāns, līdz ar to ticīgajiem ir vieglāk pieņemt traģēdijas, jo viņiem šķiet, ka tām ir augstāks mērķis un visam ir iemesls. Kristietība tika izveidota laikā, kad notika ļoti daudz nelāgu lietu, ko zemākā slāņa iedzīvotājiem bija grūti saprast, taču Dieva esamība palīdzēja viņiem to pieņemt. Pagriezt otru vaigu, samierināties. Un tā ne vienmēr ir laba lieta. Samierināšanās ne vienmēr nozīmē uzvaru - patiesībā, lielākajā daļā gadījumu tas ir zaudējums. Tāpat kā akla sekošana idejām, kuras mūsdienās ir novecojušas. Mēs taču vairs nelietojam dzīvsudrabu, lai ārstētu sifilisu, vai ne? :)

A Aleksandrs Priedītis 22.10.2013

Ak, nelaimīgie, kas klīstat maldu tumsā! Biju jau nospriedis, ka jābeidz šī saruna, kas ir bezjēdzīga. Kā sacīja kāds vīrs, kurš vienīgais saprata manas raizes, šo sērgu spēj izskaust tikai vienaldzība un cenšanās neredzēt to, kā ļaudis paši sevi grūž postā. Tomēr nav viegli noskatīties, kā tavi paša bērni no šķistiem eņģelīšiem top par Sātana apsēstiem ķeceriem. Neraizējieties, nevienam no Jums vairs nenāksies lasīt manus brīdinājumus par to, cik postoši ir šie māņi un kā tie atsauksies uz mūsu nākotni. Šo pēdējo ierakstu izdaru tādēļ, ka mani dziļi aizvaino apgalvojumi par to, ka es it kā reklamējot apsēsto ķecerības, pret kurām cīnos ar visu sirdi.
Godātais Timequake kungs vai kundze! Tas, ka pagānu muļķības ir senākas nenozīmē, ka tās ved pie Patiesā Dieva. Tādēļ jau tām bija jānogrimst tumsībā, lai taptu Dieva gaisma. Un nosaucot Dieva noteikto ziedošanu par barbarismu, Jūs pašu Dievu nodēvējat par barbaru.
Raugiet, tā sāk izpausties ķeceru darba augļi! Še tiek apgalvots, ka kāds jau atsaucas uz Vivo pekstiņiem. Vai gan šis apsēstais jaunietis jums šķiet pravietis, ka piesaucat viņa rakstīto? Jau reiz piedzīvojām, ka ļaudis slēpa savu ticības trūkumu aiz apgalvojuma, ka Dieva nav, jo to nevar pierādīt. Drīz, ak, cik drīz mēs atkal nonāksim pie tā paša. Tā atsijāsies graudi no pelavām.

Aizlūdzu par visām noklīdušajām dvēselēm. Sargieties no viltus praviešiem!

J Jaucis GGabrils 02.05.2017

Kristieši nogalināja tos kas viņiem neticēja.
Kādēļ lai kāds gribētu godāt un ticēt tiem kas ko tādu ir darījuši?!

S satans 1 02.03.2015

fuck off aleksandr priede ble

S satans 1 02.03.2015

gramata loti laba

Z Zane Nātriņa 13.11.2016

Vai kāds ir iedomājies apjautāties bērna/jaunieša domas? Man grāmata likās izcila! Tā man un masai deva iedvesmu sarakstīt pašām savu grāmatu! vivo izdarījis izcilu darbu, ar savu fantāziju viņš pavēra daudzu jauniešu skatījumu uz dzīvi savādāku,tālāku no jaunajam tehnoloģijām,un ļāva ieskatīties nākotnē,kas par to,ka tika tik daudz pieminēti dēmoni un citas maģiskas neeksistējošās būtnes? Cik gan daudz bērnu mūsdienās iesaistās grāmatu lasīšana? Praktiski 1 no 20. Es ļoti lepojos ar tādiem cilvēkiem it īpaši Latvijā, kas spēj radīt ko tik fantāzijām bagātu!

J Jaucis GGabrils 02.05.2017

Tā ir tikai fantāzijas grāmata kuru es dievinu. Laikam kristiešiem nav sava domāšana un fantāzija.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes