www.sudzibas.lv Zvaigzne Abc Grāmata, kas graujoši ietekmē bērnus

"Zvaigzne ABC"/ViVo "Noljāras kristāli" - Grāmata, kas graujoši ietekmē bērnus

Sveicināti!

Nezinu gan vai šī ir īstā vieta, bet neredzu citu iespēju. Tā vien liekas, ka neviens vairs nav spējīgs ieklausīties saprāta un Dieva balsī. Esmu rakstījis "Zvaigzne ABC" redakcijai, Latvijas Evanģēliski Luteriskās baznīcas arhibīskapam Vanaga k-gam un pašam jauneklim, kas sevi dēvē par ViVo, bet neviens nav atbildējis uz manām vēstulēm.
Lieta tāda, ka pēc grāmatas "Noljāras kristāli" izlasīšanas manu bērnu morālā stāja ir pilnīgi sagrauta. Grāmatā sarakstītās ķecerības pamudinājušas manus bērnus dumpoties pret vecākiem, noliegt kristīgās vērtības, pievērsties pagāniskām darbībām u.t.t. Savulaik man izdevās pasargāt savus bērnus no postošās ietekmes, kādu radīja visa tā apsēstība ar Rolingas pesteļiem. Aizliedzu bērniem lasīt šos sātana kalpones murgus pat tad, kad tie bija obligātajā literatūras sarakstā. Bet sātans ir viltīgs. Tas spēj gaidīt, cik vien ilgi vajadzēs. Un tas sagaidīja brīdi, lai pielavītos maniem bērniem. Aprilī skolā, kur mācās mani bērni, sāka no rokas roka klaiņot šī kristiešu samaitātāja grāmata. Kad uzzināju, ka tā nokļuvusi arī pie maniem bērniem, bija jau par vēlu. Manas meitas dvēsele jau bija saindēta.
Tas ir briesmīgi, ka Latvijā nav neviena likuma, kas neļautu grāmatu izdevējiem iedzīvošanās nolūkos pakļaut pazudināšanai bērnus. Vai tiešām nav nekādas varas, kas sauktu pie atbildības tos, kas grūšus grūž nevainīgos netikumu zaņķī?
Es aicinu visus vecākus, kuriem rūp viņu bērnu nemirstīgo dvēseļu liktenis - neļaujiet, lai jūsu mazie enģelīši lasītu šo pesteļiem un ķecerībām bāztin piebāzto grāmatu. Tā noliedz visu, kas dārgs ikvienam saprātīgam cilvēkam un labam, krietnam kristietim. Tā noliedz bērnu saikni ar ģimeni, tā slavina melno maģiju, kuru pamato ar zinātni, tā apvaino Dieva baznīcu par to, ka tā darījusi savu svēto darbu, iznīdējot ķecerību. Šajā savārstījumā pat ir apgalvots, ka kristietība beigs pastāvēt.

Ja tas ir Jūsu varā, godājamie sudzibas.lv īpašnieki, dariet visu iespējamo, lai tā pesteļu slavināšana reiz beidzas. Glābiet latviešu bērnus no mūžīgas degšanas elles ugunīs! Un lai Kungs Jēzus svētī Jūs un palīdz to paveikt.

Cieņā,
Aleksandrs Priedītis no Liepājas

alergologs 02.05.2017

Priedīša kungam silti ieteiktu uzzvanīt uz šo tālruni 67080142 , tur atsaucīgi ļaudis, ātri palīdzēs atbrīvoties no visiem ļaunajiem gariem!

P Persian 14.05.2017

Godīgi sakot, šis te viss izklausās pēc pārspīlēta centiena izprovocēt mūsdienu sabiedrību, jo sūdzības autora teiktais izklausās pēc neizglītota viduslaika ļautiņa murgiem, kas ir gatavs skriet ar pieri sienā, ieraugot grāmatā kādu rindiņu, kas, ar primitīvu prātu lasot, izklausās pēc ķecerībām. Interesanti būtu uzzināt autora domas par tādām Dieva baušļa kompromitējošām grāmatām/filmām kā, piemēram, "Fifty shades of gray" vai "Girl in the train", ja jau misters Poters izraisa sirdslēkmes.
Piedod, bet kopumā šādi par mūsdienu literatūru varētu izteikties aizvēsturisks priesteris, kas laika mašīnas kļūdas dēļ nokļuvis nepareizajā gadsimtā.

D decretum 13.06.2019

Savā garajā mūžā esmu saticis daudzus šādus Priedīša kunga tipa cilvēkus kuri gari un plaši klārē cik viņi ir dievbijīgi un cik īsteni kristieši šie esot.Visi šie "patiesi dievbijīgi" izrādījās īsti maitas.Neatkarīgi no reliģiskās piederības cilvēki kuri tiešām tic neplātās un neuzbāžas citiem.

O Oskars 21.09.2019

Kristietība pēc būtibas arī izdomāta fantāzija, tikai ar pievienotu biznesa vērtību. Liekat normālas grāmatas mierā.

Ventilators 22.09.2019

Izlasot autora sūdzību un konentārus, secinu ka nevis pie vainas ir grāmatas, bet jūsu audzināšanas metode. Un te ir vienalga vai lasat bībeli vai vitu literatūru.
Ziņkārība ir nevis posts, bet neizglītotība. Bērns izaugs tāds, kādu to veido vecāki un beigās būs jūsu spoguli ko ļāvāt/neļāvāt. Bērns nepratīs izteikties un komunicēt ar citiem.
Veiksmi un pārdomājat ko jūs darat, vai tikai jūsu rīcība ir tā kas rada postu. Visam ir mērs/līnija/robeža

B Brians 22.09.2019

Esmu hinduists, izlasīju grāmatu. Nu dedziet paši savā izdomātajā ellē, lai sātans Jums stāv blakus :) Om Namah shivaya.!

T Timeeeeeeeeeh! 23.09.2019

HAA HAA HAAAA! Es rēcu gar zemi krizdams! Cik tad tizla ir tā grodā kristieša dvēselīte, ja bērns, vienu grāmatiņu izlasījis, jau pārdevies sātanam? Vai nu bērns turēts totālā gara nabadzībā, ka neprot atšķirt fantāziju no realitātes, vai nu vecāks ir tik tērēts, ka nemāk ar savu pusaudzi tikt galā. Lai nu tur stāv klāt svētais Klizmodijs un visi pārējie.