www.sudzibas.lv MAXIMA Krapsana,rupja uzvediba

Maxima - Krapsana,rupja uzvediba

31.07.2019. plkst 20:36 mani apkalpoja kasiere IEVA Maxima veikala Sarkansaugavas iela Riga. Pie kases izradijas, ka naskisi maksa nevis 2,50 eiro/kg, ka uzradits uz akcijas cenraza, bet 3,85.
Starp citu tur bija divas dazadas cenas uz diviem dazada lieluma naskiem - viena parcenota prece no 7 eiro uz 2,50, bet cita gan 3,85, tapec es rupigi visu izsekoju pirms n, emt.
Ta nav pirma reize, kad piesaista ar zemo cenu, ar ceribu, ka ne visi ipasi skatas uz ekranu, it seviski cilveki gados, bet kasieres strada zibenigi atri, noliek dazadu pirceju preci vienu otram virsu, un ir pagruti vienlaicigi izsekot gan preci, gan ekranu, gan naudu.
Ieprieksejajs jusu marketinga "jocin, s" nesen notika ar papira dviel, iem bossom, kad neskatoties uz to, ka pie atseviski stavosas preces bija milzigi liels cenradis 1+1 3,89 eiro par divam preces vienibam, ka ari bija pat uzradita cena par vienu vienibu 1,95 un ari akcijas datums sakrita, pie kases man saskaitija par divam pakam divas pilnas cenas, bet vismaz kasiere atvainojas un atri noreguleja lietu pie tam ar smaidu, ka man nokrapjot ap 4 eiro, pat neradas dusmas. Varbut tapec, ka es taja rinda nebiju viena, kas uzk, eras uz to 1+1 "akciju".
Bet si kundze kategoriska forma atteicas pat kadu pasaukt, jau vakars un vecakas nav, kaut vai pie pasapkalposanas kasem konflikta bridi vienlaicigi atradas vel divas kasieres.
Ari pateica, ka vin, as pienakumos neietilpst parzinat kas notiek zale, lai es eju pati un skaidroju. Kopuma uzvedas lecigi un parak pasparliecinosi, visu laiku ka robots atkartoja n, emsiet/nen, emsiet lika man saprast, ka runat par ko citu vin, a netaisas.
Sarunas gaita saka manipulet ar tautu, ka cilveki gaida, lai tie man bruk virsu ko jus gribiet no kasieres, ko vin, a var izdarit u t. T. Protams ka gaida un nav apmierinati ar kavesanam, ta ka vin, iem ari ir tiesibas uz labo servisu. Bet tas nenozime, ja mani krapj man jakluse, un nekada gadijuma kasierei nav tiesibu uz tadiem psihologiskiem gajieniem ka uzridit uz mani tautu, ka uz tadu zak, i uz medibam, parsledzot cilveku uzmanibu uz mani, ka vainigo pusi, kas aizkave rindu, organizejot atbalsta grupu. Vel nirdziga toni pateica, ja es gribu lai vin, a iet skaidrot cenu, tad man bus jagaida, kamer vin, a apkalpos visus, n, emot vera, ka stradaja tikai viena kase, tad acimredzot lidz veikala slegsanai, kad vin, a pateiktu, ka vin, as darba laiks ir beidzies?
Es teicu ok, es jus neaizkavesu, vienkarsi nobildesu cenradi, ceks ar anuleto preci ar to pasu nosaukumu man ir un redzesim, kam kas ir vai nav jadara. Uz ko vin, a turpinaja konfliktet, ka man nav tiesibu fotografet veikala. (jus pat seit piedavajiet pievienot attelus vai fotografijas.) es teicu, ka fotografet parkapumu prieks tiesibsargajosam institucijam varu gan. Bet kad es devos to izdarit, vin, a momentali atrada laiku, pameta tos pircejus, kurus vin, a tik nemitigi aizstaveja, un kad es biju bulcin, am klat, vin, a nepareizo cenu jau paspeja non, emt un atdot kulinarijas pardevejai, atstajot abu veidu naskiem vienu augstako cenu. Mana kl, uda ka neizdariju to pa kluso un neiesniedzu dokumentus pateretaju aizsardzibas biedriba, ko es noteikti izdarisu nakamo ta saucamas "akcijas" reizi, vnk negaidiju no amatpesonas tik "ciganisku" uzvedibu...
Lidz ar to radas jautajums vai jus savas darbinieces tisam tam macat vai vin, a pati tada gudra? Tas, ka jus vin, iem maksajiet mazas algas un tapec neviens neiet pie jums stradat nav attaisnojums. Es tacu maksaju pilno jusu prasito cenu, un velos ari pilnvertigo apkalposanu!

31.07.2019

N

R RXX 01.08.2019

Nu diez vai pārdevēja ir kā īpaši apmācīta psihologiski iespaidot pircējus. Un Jūsu histēriskais stāsts nedaudz atgādina čivauvas rejas, atvainojiet...

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla, vienkārši ignorējiet viņu

V vasja pupkon 03.08.2019

Mīļie cilvēki! Jūs neesat sapratuši teikta galveno domu - jūs apdomāti krāpj ar viltotām cenām veselā tirdzniecības tīkla apjomā, bet jūs runājiet par pīrādziņiem... Tas liecina par jūsu zemo intelektu, Džozefīne. Un Jūs, RXX, galīgi nesajutāt sarkasmu jautājumā par pārdevēju blēdīšanās speciālu apmācību. Es piemēram Maximu jau sen izsvītroju no savā maršruta elementāras kārtības neesamības dēļ. Jūtu Jums līdzi, natawa! Gan jau to izlasīs tas, kam tas patiešām ir adresēts.
P.S. Tas tiešām ir dīvaini, ka vienīgā kasiere veikalā vakarā laikā SARKANDAUGAVĀ (!) atstāj kasi un skrien slēpt cenrādi...