www.sudzibas.lv Midzenis Slikts serviss

Midzenis - Slikts serviss

Jau nedēļu dzīvoju ciemos pie māsas meitas Kārsavā. Veikalā top biju uz tā atveršanu, tas bija vienkārši paraug veikals visā Kārsavā novadā. Tagad manas domas mainījās, kopš dienas, kad iepurkos. Īpaši nebūtu tam pievērsusi uzmanību, bet notikušais mani vienkārši pārsteidza. Viss sākās ar to, ka man zem veikala plaukta noripoja monētas. Tā kā esmu pārcietusi gūžas operāciju pati liekties negribēju, tādēļ palūdzu kādai no darbiniecēm palīdzēt. Pareizi vien izdarīju, jo uz tik netīras grīdas pat darbiniece nolicas burtiski uz pirkstu galiņiem un palika trīdama notraipītās bikses. Ar to viss jau nebeidzās. Man vajadzēja nopirkt kādu dāvanu, izvēlēties nebij ko. Visi trauki klāti putekļiem, prece viena uz otras ka bail pieskarties, lai nesabrūk, cenas arī nesaprotamas, uz ko darbiniece atbildēja ka cenas tā būs jo viņa strādā no 6.00 rīta un nav paspējusi visu izdarīt uz ko nobrīnījos visvairāk, jo veikals strādā no 8.00. Beidzot izvēlējos vāzi, bet man bija minūtes 20 jāgaida kad vāzei atradīs attiecīgo kastīti, jo meitene, kas strādāja pie tā visa bija ilgi vēl jānoformulē ko tieši es vēlos, lai vina saprastu. Vēlējos nopirkt cienastam kādu augli. Nekā, viss vai nu ciets vai sapuvis, vidusceļa nav. Aizgāju uz kasi, kasē sēž kasiere kas izskatās vai nu kā narkomāne vai neizgulējusies, vienuvard sakot iespaids palika be īpaši. Turklāt neesmu vietējā, sveicināties ar mani arī neviens negribēja kaut sarunu uzsāku es pati, man uzmanību neviens nepiegrieza, vue iemeta čeku sejā. Mājas visu apspriedu ar māsas meitu, viņa nekādā šokā nebija. Vēl pat piebilda, ka pavasara sākumā veikala vadītāja bija godināta godā - visā rajonā. Tik nosmējās, ka vadītāja kura veikalā ir manīta staigājot istabas čībās un halātā, īsti šaubos, ka tāda ir tā etiķete. Blūzīte, svārki, balerīnas kā minimums. Ar to visu vēlos vien teikt, kā viens gudrais ir teicis "nesper soli augstāk par galvu, ja nezini cik aukstu tā ir". Bet tādu iespaidu man atstāja veikala idille.

veesaa007 06.08.2019

Sūdzība no sērijas- rīta joks. Nu, ko lai saka- žēl to māsas meitu, pie kuras mitinās šāda persona. P.s. ja jau gribas izteikties gudri, citējot gudros, vismaz pareizi vajag uzrakstīt (auGsti!).

N Noboby 06.08.2019

Ja Tu ej uz veikalu kura nosaukums ir midzenis tad par ko brīnies? Un vispār ja nepamanīji, tad Tu esi Latvijā kur cilvēki tā vienkārši nerunā ar jebkuru katru. Ja pati esi no laukiem tad nedomā ka visi ir ar Tavu mentalitāti, protams izklausās ka veikals varētu uzlabot savu darbību, bet pēc Tavas sūdzības es sāku domāt ka pati esi sapušķojusi arī daudz detaļu

P Pelekais Latvietis 06.08.2019

Tu esi kaitinošakais pircējs, ko es zinu.
Es tev palūgtu iziet no veikala tūlīt pat, vēl viena kārtējā "Karaliene"

really? 06.08.2019

forsa daavana- VAAZE no vieteja/vieniga mazpilsetas veikala! :D