www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Šodien ļoti sarūgtināja pārdevējas attieksme veikalā "rimi" tirdzniecības centrā "spice". Kase 03, plkst. 13.05. No pārdevējas saņēmu augstprātīgu aizrādījumu par to, ka it kā neatdalu savu pirkumu ar tam paredzētajām starplikām, kaut gan biju to izdarījusi. Iepriekšējie pircēji to nedarīja, bet es saņēmu nepamatotu aizrādījumu. Pārdevēja pat neatvainojās. Nedomāju, ka vēl iepirkšos šajā kasē pie šīs konkrētās pārdevējas. Jutos ļoti nepatīkami. Mans ieteikums-izvietot pie kasēm uzrakstus, lai klienti atdala savus pirkumus.

04.08.2019

S Sanita54 04.08.2019

Tos uzrakstus tāpat reti kurš lasa. Piemēram, par alkohola iegādi ir paziņojumi 3 valodās, gan alkohola nodaļās, gan pie kasēm, bet tāpat liek uz letes alkoholu pēc plkst. 22.00. Par preču atdalīšanu ir atbildīgs pircējs, ja to neatdala, lai maksā par nākamo pircēju. Esmu ievērojusi, kad kartupeļus ar zemēm reti kurais spēj ielikt maisiņā, kur nu vēl var pacelt preču atdalītāju.

⛔️ 05.08.2019

Laikam citu starpā izskatījies tik nožēlojami, ka pārdevēja nolēma tevi izsmiet. Varēji viņai izliet pienu uz galvas, nevis pēc tam raudāt

B BK 05.08.2019

Ak tu nabadzīte, traumu nedabūji?

Pacco_al 06.08.2019

Nu viss tagad jāņem slimības lapa ar diagnozi - depresija uz pus gadu un jāstaigā 3 reizes nedēļa pie psihoterapeita, kurš atgriezīs atpakaļ miera, harmonijas un neaprakstītas laimes stāvoklī.

M minciite802 06.08.2019

Parasti savu pirkumu atdala gan priekšā savai precei,gan arī aiz savas preces. Ja iepriekšējais to nav izdarījis, tad kāpēc Jūs pati to neizdarījāt? Noteikti prece sabīdījās kopā, tāpēc pārdevēja aizrādīja! Es neuzskatu,ka būtu tāpēc"jāuzmet lūpa"! Vainīga bijāt arī Jūs,nevis tikai iepriekšējais klients.