LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Ieejas durvis

Maxima - Ieejas durvis

Jaunatvērtajā modernajā Maxima X, Rīgas Ielā 37A, Līvānos, nepārdomātas ieejas durvis. Ar bērnu ratiņiem ieiet veikalā ir problemātiski. Verot vaļā pirmās durvis, raujot uz sevi, pretī atrodas izejas durvis, kuras veras pretī un cilvēki iet ārā, bet, lai ieietu veikalā ir jāiet iekšā šaurā priekštelpā turot pirmās durvis ar vienu roku vai kāju, un stūrējot ratus šaurajā priekštelpā jāgriež uzriez pa kreisi, un uzreiz ir nākošās durvis, kuras jāstumj uz priekšu ar bērnu ratiņiem, ko īsti negribas darīt, tomēr ratos guļ/sēž mazs bērns, bet pašam to izdarīt ir grūti,
jo ir jāturpina turēt pirmās durvis. Ieejot veikalā, ejas ir šauras un pārpildītas. Lai ar bērnu izietu caur veikalu ir jāmanevrē caur pārpildītam ejām, un ja vēl pie plauktiem stāv kāds cilvēks, tad nu paiet garam ir vel sarežģītāk, jo cilvēkam ir iepirkumu grozs vai rati. Lai tiktu pie bērnu kopšanas un pārtikas plauktiem ir jātiek garām stabam, ar ratiem tur neiebraukt, tas nozīmē, lai paņemtu no plaukta to, kas nepieciešams, bērns ir jāatstāj pie staba un jāiet vienai iekšā šaurajā ejā vienai, baidoties, ka bēr a tai brīdī var no ratiem izkrist liecoties, lai paskatītos, kāpēc mamma iet prom. No otras puses ejai ari ieiet ir grūti, jo tur salikti papildizvietojumi.
Ja esi ticis caur kasi, tad nu nākošais izaicinājums priekšā, jāiet no veikala ārā, ar vienu roku stum durvis uz priekšu ar otru stūrē ratus, bet netiec pa vienām durvīm ārā klāt nākošās, tās tev arī jāstumj uz priekšu, reizē turot pirmās durvis, tad nu ar kāju turi pirmās durvis stiepies pāri ratiem, lai atvērtu nākošās un ja vēl rokās kāds iepirkumu maisiņš, tad nu centies tikt no veikala ārā ka gribi. Ir gadījumi, kad kāds laipns cilvēks durvis atver vai pietur, bet ir reizes, kad nav neviena cilvēka apkārt vai tādi kuriem neinteresē kā māmiņa ar ratiņiem tur caur tām durvīm ložņā. Man ir vienvietīgie bērnu rati, bet tām mamiņām ar dvīņu ratiem nav ko veikalā darīt. Un nemaz nedomājot par cilvēkiem ar invalīdu ratiņiem, ja iet bez pavadoņa, vai pat diviem pavadoņiem tie saskarsies ar daudz lielākām problēmām. Jo tās durvis ir drausmīgas, smagas un nelabvēlīgas priekš visiem klientes ar ratiņiem.

10.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (14)

Ai aicis24 10.08.2019

Ja saki daudz cilvēku,vai tad neviens nepalīdz tās durvis pieturēt.Vēl kas, pamēģini otrādi darīt,vispirms atver durvis un eji pati pa priekšu,lai rati paliek aizmugurē.Šādi tev nebūs nekas ar kāju jāpietur un nebūs jāliecās pāri ratiem,jo paši rati pieturēs pirmās durvis un bez problēmām varēsi attaisīt otrās durvis.

Ra Rariņbraucēja 10.08.2019

Tas viss nav tik vienkārši, kā Jūs rakstat! Tas ir jāizmēģina dzīvē.
Es jau nesaku,ka tas nav izdarāms, vienkārāi, tas ir ļoti apgrūtinoši.
Es ar bērnu vairs tur neejam, pēc vajadzības ejam uz tālāk uz citu veikalu, kur ir durvis, kas pašas atveras. :D Es vienkārāi gribēju pieminēt, ka nesen renovētajā veikalā, kur iegildīti teju 600000 € un bij teikts,ka grib padarīt priekš darbiniekiem un klientiem visu ērtāku, tad to nu galīgi neizdarija priekš visiem klientiem. Pirms renovācijas bija vienas durvis, tas bij ok, bet tagad durvis ir trīs. Protams viss ir moderni, skaisti, nevar piesieties. Bet tiek apgrūtināta ieeja tieši māmiņām, indvalīdiem.

Ko KOTUSAKI 10.08.2019

Ņem piemēru no ķenguriem, viņi mazuļus nenēsā ratiņos.

Ra Rariņbraucēja 10.08.2019

Bērns nav nekāds zvērs, kuru nēsāt somā.

Bērns nav nekāds zvērs, kuru nēsāt somā.
====================================
No kura laika? Kopš kura kad cilvēks nokāpā no koka? Vai, es aizmirsu ka Jūs esiet no augstakā rasa, un Jūsu bērni ir no elitāriem...

Tu Turkey901 10.08.2019

Vieni ir mērkaķu pēcteči, tā saucamā "evolūcija" pēc Darvina, kas var ienākt veikalā arī pa logu, citi, savukārt, Dieva radības un nevienas durvis nestāsies viņu priekšā!

Ra Rariņbraucēja 11.08.2019

Jūs varat savus bērnus kaut koferī vadāt. Arī dzīvot kā zvēri.
Tieši tā, no augstākās rases, attīstītāks kā dzīvnieki un redz arī laikam daži labi cilvēki.
Šeit neiet runa tikai par bērnu ratiem. Padomājiet par cilvēkiem ar indvaliditāti.

...un par riteņbraucēju?

Vieni ir mērkaķu pēcteči
==========
Не ври: у человека и обезьян был ОБЩИЙ ПРЕДОК. А НЕ ЧЕЛОВЕК ПРОИЗОШЁЛ ОТ ОБЕЗЬЯНЫ! Вы родились от брата или отца? Я от отца...

Ra Rariņbraucēja 11.08.2019

Reāli, kas jums darit nav ko? Kā stulbus komentārus rakstīt? Sava dzīve neinteresanta, hobiju atrada.
Cik cilvēku tik viedokļu.
Te vispār bij runa par to, ka veikalā ir grūti iebraukt un ar ratiem pārvietoties, bet saruna jums te aizgaja par mērkaķiem un citiem lopiem. Wtf?

Ra Rariņbraucēja 11.08.2019

Saprotiet, ka ir arī tādi bērni, indvalīdi, kuri ari lieli ir jāparvadā ratos vai ratiņkrēslos. Un ko, tad ar tādu darīt? Somā ielikt?

Ko KOTUSAKI 11.08.2019

Ja būtu vairāk prāta kā mērkaķim, tad nestaipītu bērnus un invalīdus uz veikaliem un neradītu sev un apkārtējiem neērtības.

Ra Rariņbraucēja 11.08.2019

Bet tie bērni indvalīdi ari ir cilvēki un arī jāved sabiedrībā. Tas nozīmē, ja indvalīds, tad nobazīsim kādā telpā kur neviens neredz un lai tas nabaga cilvēciņš pat nezin, kas ir veikals un kas vispār ir sabiedrība? Indvalīdi arī ir cilvēki ar tādām pašām tiesībāk kā citiem. Un ja kāds uzskata to par kādu apgrūtinājumu, tad viņš pats ir daudz lielāks prāta indvalīds.

Ra Rariņbraucēja 11.08.2019

Ja apkārtējie uzskata indvalīdu un bērnus par neērtibām, tad viņš ir vislielākais morālais kroplis. Un lai saka, paldies Dievam, ka viņš tāds nepiedzima. Un viņu no pasaules neslēpj.
Un neviens jau speciāli viņus pa veikaliem nevadā, tikai nepiecišamības gadijumā.!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes