www.sudzibas.lv MAXIMA Attieksme pret darbiniekiem

Maxima - Attieksme pret darbiniekiem

Labdien. Nezinu īsti kur rakstīt. Bet jau nevaru izturēt kaa Rēzeknes maxima xx menedžeri izturas pret jaunajiem darbiniekiem. Bļauj atstāj ilgāk strādāt attieksme ļoti nepatīkama. Tāpēc neviens negrib tur strādāt. Cenu dienas mums pašiem darbiniekiem jāliek cenas bet Rīgā maxima to dara menedžeri. Kaut kaa negodīgi

09.08.2019

Li

ža Žanna Stoļarova 09.08.2019

Rakstiet uz darba inspekciju.

Li LINDA2018 12.08.2019

Darba inspekcijai vienalga

Tu Turkey901 10.08.2019

Ja darbinieki ir nemākulīgi, stu*bi, lēni, utt., tad ar tādu zoodārzu nemaz nevar citādi!

Miss_Kaprīze 10.08.2019

Nepiekrītu pedējam teiktajam.
Menedžeri izsniedz cenas un tev, kā zāles darbiniekam ir pienākums pasekot, lai tieši tev izsniegtās cenuzīmes tiktu nomainītas. Pati kādreiz strādāju Rīgas XXX Maximā, tāpēc nav jāvaid, ka to ir jādara menedžerim.

Rx RXX 10.08.2019

Linda, visu šo jāsaraksta atlūgumā, kuru pēc tam jāsniedz darba devējam.

Li LINDA2018 12.08.2019

Ok. Tā arī izdarīju. Jo salīdzināt ar Rīgu te ir trako maja

Da Dace Koltova 15.08.2019

Es ari stradaju reiz Maxima gan ka zales darbiniece gan ka pardeveja un divreiz nedeļā pasai vajadzeja mainit cenu zimes un nekadu problemu nebija nesaprotu kas tur tads gruts .Protams ja darbinieks uz darbu iet atpusties tad vienmer bus problemas jo Maximas ir vadiba kuri redz kurs strada un kurs nosit laiku .Vienigais algas gan mazas bet ta stradat var.