www.sudzibas.lv RIMI Slikta attieksme

Rimi - Slikta attieksme

Gramzdas rimi, imantas līnijā 15, - strādā nelaipna, kasiere. Sauc Anīsija. Viņai nepatīk cilvēki kuri norēķinās ar smalko naudiņu. Ir nelaipna, ja kaut ko pajautā.
Sanāca tā, ka man bija pamaz naudiņas. Pirmajā iepirkšanās reizē norēķinājos ar smalko naudiņu 1€,2€,10,20,50 centi apmēram 16€ vērtībā.
Kad iepirkos otrreiz pie kasieres Anīsijas, viņa manus produktus jau pat nedaudz meta, - jo domāja, ka atkal došu smalko naudiņu, bet man bija papīra nauda.
Ļoti nepatīkami iepirkties, ja kasiere sevi vērtē augstāk par klientu. Galu galā nauda paliek nauda. Kādu dod - tādu jāpieņem.
Dzīvē dažkārt gadās kad naudas nav tik daudz un ir jāskaita, lai pietiktu vakariņām.

17.07.2019

B

really? 17.07.2019

ja naudas nav un jaskaita, lai pietiktu vakarinaam, tad pratigaak butu doties uz maximu un neparmaksaat!

M Mego izmeklētājs 17.07.2019

Nedaudz meta?.. otrkart kā tad jūs uzvedaties ja pārdevēja jūs atcerējās?tukstošiem cilveku iet caur kasēm.