www.sudzibas.lv RIMI ikgadējo atvaļinājumu

Rimi - ikgadējo atvaļinājumu

Я работаю в Rimi с декабря 2017г..Мне не предоставляют полагаемый отпуск так как объясняют тем ,что не хватает персонала. Полагается ежегодный отпуск один месяц который делится на две недели .Но новым работникам дают отпуск через 10 -11 месяцев работы .то-есть только две недели в год ближе к зиме.А старые работники в отпуске отдыхают каждую весну и лето ,то-есть месяц в году. Приходится идти на больничный чтобы отдохнуть.
Esmu strādājis Rimi kopš 2017. gada decembra. Es nedomāju, ka man ir atvaļinājums, jo to izskaidro personāla trūkums. Paredzams, ka viena mēneša atvaļinājums tiek sadalīts divās nedēļās, bet jaunajiem darbiniekiem tiek dots atvaļinājums pēc 10 - 11 mēnešu darba, tas ir, tikai divas nedēļas gadā tuvāk ziemai, bet veci darbinieki atvaļinājumā atpūsties katru pavasari un vasaru, ti, mēnesi gadā. Jums jādodas uz slimnīcu atpūtai.

19.07.2019

S SvetanaS 19.07.2019

Законы о труде я знаю и начальство знает , но никто не исполняет. Es zinu darba likumus un varas iestādes zina, bet neviens tos neizpilda.

K Klab Glibov 19.07.2019

Срочно звоните в Valsts Darba Inspekcija