www.sudzibas.lv MAXIMA Rindā pavadīti gandrīz 40 minūtes

Maxima - Rindā pavadīti gandrīz 40 minūtes

Labdien, šodien bija veikalā Liepājā, Klaipēdas Ielā... Biju kopā ar mazo bērnu, jo ieskrējām fiksi, jo vajadzētu nopirkt 5 lietās, cik lielā bija mana izrine, kad stāvējām rindā 38 minūtes! Kase ar bērniem nestrādā, strādā 2 kasēs, vienā ātra kasē un pašapkalpošanās kasēs, un tas 16.40 pa dienu, stāvot rindā daži cilvēki aizgāja prom metot preci uz plauktiem, tāpēc pēc tam nebrīnos ka daudz sabojātas precēs. Svaigas gaļas nav, kūku izvēle minimālā... Diemžēl veikals sabojāsies.
Ar cieņu,

18.07.2019

E

B biznesaklients 18.07.2019

Kāpēc negājāt uz pašapkalpošanās kasi? Tur parasti vismazāk cilvēku stāv, jo omes negrib apgūt šo vienkāršo sistēmu.

E Elvirius 18.07.2019

Tur arī nenormālas rindās bija :/

P Pingvins1123 18.07.2019

Es jau domāju ka pašapkalpošanās kasē būtu ātrāk, un ja kaut kas nesanāktu, kasiere taču palīdzētu