Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Rimi - дебильные маркетинговые ходы

дебильные маркетинговые ходы Надоели эти дебильные маркетинговые ходы в Рими. В одну кучу сложены канцелярские товары для школдьников и написано, что скидки на "тетради, фломастеры...." Mного на что еще. НО ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ НЕ НА ВСЁ! Спрашивается зачем тогда, всё это класть в одну кучу и выставлять таблицу скидок! Мне потом приходится разбираться у кассы и всё то, что за полную цену откладывать в сторону. Эта лишняя работа для продавца! А я, извините, переплачивать за товар тоже не буду! Так что в Рими пусть делают выводы кому это выгодно, такой маркетинг!

Maxima - produktu pārvērtības

produktu pārvērtības Iedomājieties vakar 5 septembrī maximā 2o% sveramais krējums kā kefīrs,pirmo reizi tādas extremālās pārvērtības pus gada laikā.urrā.

D druvsons 06.09.2013

Maxima - drausmīga garša

drausmīga garša Kāpēc Maximas veikali iepērk kaut kādu drausmīgu Rokišku rūpnīcas ražojumu-,,Zelmas piena,, krējumu? Jau otro reizi iegrābos. Derīguma termiņš vēl nav beidzies, bet krējums nav lietojams.Kādu sūda baktēriju viņi tur grūž? Vienkārši pretīgi!

A adaži 05.09.2013

Maxima - apsardze

apsardze Biezi ieperkos maxima LIELVARDE,pastavigi redzu vienu un to pashu sievieti apsardzi ,no kuras nes pec alkohola,vai tadam ir vieta apsardzee?

A armandu89 03.09.2013

Maxima - Просроченные продукты

Просроченные продукты Сегодня (31.08.2013.) в маленкой максиме (Зиепникалнс рядом с ИКИ) купил сыр Holandes Launaga. На срок годности посмотрел только дома – Izlietot līdz 19.08.2013. Был очень шокирован, не думал, что возможна такая халатность по отношению к покупателям. Наверное, хотят сделать из него сыр дор блю, к сожалению, чек не сохранил. При покупке продуктов будьте внимательны, отравиться можно.

V Vladimir123 31.08.2013

Maxima - "Хороший" сыр

'Хороший' сыр Сегодня (31.08.2013.) в маленкой максиме (Зиепникалнс рядом с ИКИ) купил сыр Holandes Launaga. На срок годности посмотрел только дома – Izlietot līdz 19.08.2013. Был очень шокирован, не думал, что возможна такая халатность по отношению к покупателям. Наверное, хотят сделать из него сыр дор блю, к сожалению, чек не сохранил. При покупке продуктов будьте внимательны, отравиться можно.

V Vladimir123 31.08.2013
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Derīguma termiņš

Derīguma termiņš Urrā maximā šerbertiem atlaide,jo termiņš beidzies.urraa

D druvsons 29.08.2013

Rimi - Verdzinashana par maazu algu

Verdzinashana par maazu algu Tas aarprats sheit Rimi Spice straadat tadu smagu darbu ar TAADU par nozeelojamu algu, jacile smagas kastes katru reizi japaspej izkramet visas preces, ka kipa atbriivotu noliktavu no neizkrammetaam preceem, laicigi no rita jabut visam izkraameetam, dzenaa mani ka suni, mugura jou sap visu laiku, plus jatere nauda zalem, prieknieces attieksme un tik nozelojama nekauniga , vel aizrada kape slikti stradaju, kapec laicigi nav izkraaeta prece, kape slimoju ... pretiigi seit stradat.. alga...

A annuska 29.08.2013
Komentāri 4 Veikali

ELVI - Грубость продавца

Грубость продавца Посетив магазин Элви в Саулкрасты, столкнулись с грубым отношением со стороны продавца. Продавец вместо просьбы пропустить ее вперед, грубо обозвала посетителей.

J jurij_t 27.08.2013

Rimi - Nav produktu

Nav produktu Esmu sašutusi, ka nu jau regulāri daudzos Rimi veikalos nav iespējams nopirkt Roccola salātu lapas. Ej un meklē, kur gribi un kad gribi, bet nav. Vai tiešām nav iespējams nodrošināt pietiekamu preču daudzumu? Nu jau vairs uz Rimi neeju, jo pēdējā laikā nav iespējams nopirkt vajadzīgo, turmāk mans iecienītākais veikals būs cits!

C camaro_ 21.08.2013
Komentāri 5 Veikali

ELVI - Tāda nolaidība

Tāda nolaidība Gribēju pasūdzēties par Kalnciema ilas Elvī. Viņi tik nerūpīgi izturās pret darbu , ka pilnīgi rokas nolaižas. Veikals bija vaļā jau 3 stundas , bet akcijas cenas nebija nomainītas. Pie kases sevi padarīju par muļķi un kasiere vēl bija ļoti dusmīga par to , ka nācās izsist preci. Viņi visi tur visu dienu '' luni laiž '' , bet strādāt neviens netaisās.

Maxima - uzlimes

uzlimes pa briinumu smagi viilos,sodien maksaaju dzivokla rekinu,vajadzeeja man iedot 20. uzliimes,cekaa taa bija rakstiits,a pardeveeja krieviski atbildeeja ka nedeodam. kapeec pirms tam uzliimes deva?...! tas ir negodiigi.. Pa televizoru arii reklamee,tad ko tad reklaamaa nepasaka, ka par reekiniem,tabaku un alhaholu nedod taas uzliimes.... ka tik pievilinaat cilveekus.

R riga2013 17.08.2013
Komentāri 5 Veikali

Drogās - Veca produkcija

Veca produkcija Nevienam neiesaku Drogas veikalā pirkt skropstu tušas, agrāk viss bija kārtībā, tagad tur regulāri iesmērē vecu produkciju! Parasti apmeklēju Drogas veikalu Stabu ielas un Čaka krustojumā. Pirmkārt sortiments ir tik mazs, ka izvēlēties praktiski neko nevar..katras firmas pa 1 eksemplāram, kurš nezin cik ilgi tur ir nostāvējis. Parasti pērku l'oreal telescopic skropstu tušu, nesen bija atlaidi (parastā cena ap 9ls, es nopirku pa 6), laimīgā nopirku..pēc nedēļas tuša jau bija nekāda - sausa...

S siverina 16.08.2013

Maxima - Sabojājusies pārtika

Sabojājusies pārtika Nesen, apmēram 2 nedēļas atpakaļ iegādājos vistas stibinjus Maxima XX Saharova ielā (Plavniekos), kad nākošajā dienā vēlējos tos pagatavot, atverot paku sajutu tādu sapujušas gaļas smaku, ka acīs asaras saskrējā. Iebakstot ar pirkstu paliek pēdas, kas liecina, ka gaļa sākusi jau trūdēt. Un vakar, nopirku dzeramo persika jogurtu, šodien atverot vaļā ieraudzīju ka virsa ir smuki zaļā krāsā! Maximas vadībai vairāk vajadzētu skatīt līdzi, pie kādām temperatūrām glabājās īstermiņa produkti!!! Un...

R RedLips 15.08.2013

Maxima - cenas

cenas Nebūs konkrēti. Vēlos tika izteikt savu sašutumu par v. Maxima cenu izvietojumu. Piemēram saldējumu vitrīnās. Cena pie vienas vitrīnas, bet attiecīgā saldējuma marka divas vitrīnas tālāk, Mājas saldējumam uz kociņa cena vispār nav atrodama (neesmu akla, ar 3 x pārskatot vitrīnas , ja tā tur būtu, es pamanītu), citu Mājas saldējumu vispār nav (vienīgi lielajos iepakojumus - kastēs) uz vitrīnas lepna reklāma par atlaidēm saldējumam Klasika (krējuma), bet ir atrodamas tika 2 citas Klasika...

E expex 15.08.2013

Rimi - pardeveja

pardeveja Iegaju azura vienu dienu pasaucu pardeveju kas varetu ieteikt cepumus.atnaca jauka apaliga stradniecite,paradija kur stav cepumi.un aizgaja. Pec Paris minutem atnacu velreiz palugt vinai kur bietites stav vina pasaka tur aiz ta plaukta un runa talak pa telefonu.ta nau pirma reize kad si sieviete ta dara.pirms 4men atpakal ari tas bija.

sergej 15.08.2013

Mego - просроченные продукты

просроченные продукты Какой раз уже попадаю на просроченные продукты. Например купила булочки с творогом в упаковке, а они были внутри с плесенью. Но я к ним пришла и сказала. Вроде бы убрали. Но вот буквально на прошлой неделе шоколад хотела купить Fazer, и посмотрев на срок годности я была в шоке, с марта это уже нельзя было есть. А сегодня (13.08.) я купила бутылку ликера Carolans (в магазине не посмотрела срок годности) за 8 лат, и он не льётся, загустел и запах был прокисшей сметаны. сейчас посмотрела срок...

A annikol 13.08.2013

Rimi - VIENALDZĪBA

VIENALDZĪBA Esmu neapmierināta ar kasieres Ilzes D vienaldzību pret klientu.Tika nopirkta nepareizā prece.kasierei jautaja vai drīkst atpakāļ atdot.Klients vēl nebija no veikala izgājis,pat no kases atgājis.Kasiere nepatīkamā ,vienaldzīgā tonī vairakas reizes teica,ka nedrīkst neko vairāk.Vai tiešām bija grūti izsaukt vecāko kasieri un veikt atgriešanu dotajai precei??tik vien tā darba un tāda brēka bija jāceļ???

I IVA 03.08.2013
Komentāri 0 Veikali

Mego - Aizliegta produktu apskate.

Aizliegta produktu apskate. Ieejot veikalā lai apmainītu coca-colas korķus, izlēmu apskatīties uz korķīšiem lai apmēram uzminētu zem kura ir īpašais attēls ar kuru var vinnēt vēlvienu pudeli kolas, bet atnāk pārdevēja Ilze (tumši mati, vidēja auguma) un sāk piesieties par to, ka nedrīkst apskatīt korķus un pētīt viņus, un sāk runāt necenzētos vārdos.Nekur arī nav rakstīts nekāds likums ka būtu aizliegts apskatīties produktus jeb pudeles korķus, varbūt es meklēju savu vārdu uz pudeles? Kāda viņai daļa?

K kikizzz 02.08.2013
Komentāri 10 Veikali

Maxima - slikts ēdiens

slikts ēdiens Labvakrs mani lasītāji !! Man šodien maximā iesmērēja vecu picu ar stikla gabaliem...Es esmu ļoti neapmierināts un pikts uz Saldus (bedres) Mazimu !!!! kā tā var ?? Ja ir uz akciju tad cilvēji jānogalina ??? Mēs ar ženu esam šok'ā ! tā varis nevar ... ES SŪDZOS !!

V vitaleisma 31.07.2013