LV RU
www.sudzibas.lv Laiks Attieksme pret darbiniekiem

Laiks - Attieksme pret darbiniekiem

Esmu atklāti pārsteigts, ka kāds cits var strādāt šādā uzņēmumā ar tādiem priekšniekiem. Cilvēki, kuri maksā algu aploksnē, neapmaksā virsstundas, svētku dienas. Jūs dzirdēsiet visu laiku, ka jums ir jābūt priecīgiem, ka strādājat šāda lieliskā uzņēmumā.
Intervijā jūs runāsiet par vienu algu, jūs saņemsiet tik daudz, cik tas ir priekšniekiem gribās. Jo, tiklīdz parādās publika (klienti) jūsu procenti par pārdevumiem samazināsies zem plintusa.
Tajā pašā laikā jums tiks apmācīti, katrs jūsu solis būs kamerā, un par katru tavu kustību tev jākomentē priekš ģenerāldirektorei. Vadība uzskata par normālu virzīt darbiniekus ar galviem, smaidot, bet aiz muguras pļāpāt, par jūsu izskatu, uzvedību, runāt par jūsu personīgo dzīvi, tādā pašā veidā, viņi iejaucas visur, slēpjot to visu aiz korporatīvā garā.

10.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (7)

I Igor Ivanov 10.05.2019

LV man liekas visur ir krapsana. es pats pusgadu neesmu sanemis algu un driz paliksu uz ielas. man motivacija stradat ir pazudusi uz visiem laikiem.

I Igor Ivanov 10.05.2019

... tas nav par laiks firmu bet visparejs vertejums

Работяга 10.05.2019

latvija visi uznemumi ir sagrauti! mes stradajam lielaja starpvalstu uznemuma 2 014 gada.. ptieksnieks sataisija lai mes uz savas muguras nestu vel pus tonnas dzelz instrumentu.. protams ka neviens to nedarija, atnacam uz darbu kolegis teica ja vinu izvilka un ielas un saka spiest pec ka velna vins neko nedara saja uznemuma, pec pirmas teiksanas vinam neviens neticeja bet kad es pec kada laika satiku prieksnieku tas saka mutiski pazemot ka nav ko darit saja uznemuma ja neko nedari... uzreiz pec ta laika no ta uznemuma atlaidas daudzi cilrki jo visi beji jau ne jauni un kam bija ar muguras oroblemam kam ar kajam.. kaut kur iet un nest metal instrumentus kuri sver katrs pa 8 kg.. latvijai uz sobrid vajag jauna un vesela gaļa kurs skries krossu ar dzelzinstrumentiem kuri "kadreiznoderes"

Работяга 10.05.2019

es pats tikko iekartojos jauna uznemuma, un pirmaja diena ar busu kad samaksa bija 5e st, izvedu 3 busus ar kravu, nakamaja diena vel viena situacija vajadzeja izvest buvgruzu no objekta, bija doti tikai 3 dienas lai to izvestu, darb bija uz 3 nedelam nevis trim dienam, es uzreiz to pateicu prieksniekam ka ta ir klaja nirgasana pret cilvekiem! prc vienas dienas stradasanas es pametu to uznemumu jo darbadevrjs pat nesaprot par ko es runaju, lai to izvestu vajag liela kravas nasina un divi traktoti nevis 2 cilvrki un busins! pec diviem nedelam sefs uzvanija un pastastija ka gandriz to darbu paveikusi un vins jau gandriz gatavs ar mani norekinaties par diviem dienam.

M mira768 11.05.2019

Izlasot šo tekstu, vienkārši nevarēju noklusēt un patiesi brīnos, no kurienes autors ir ņēmis informāciju. Esmu strādājusi firmā Laiks pietiekami ilgu laiku un ne reizi neesmu saskārusies ne ar aplokšņu algām, ne nievājošu attieksmi no firmas vadības puses, ne kaut kāda veida aprunāšanām, nemaz jau nerunājot par tik kliedzošu faktu, ka pieņemot darbā, tiek solīta viena alga, bet pēc tam darbinieks tiekot "uzmests", izmaksājot zemāku atalgojumu. Pirmkārt, tas ir pilnīgs murgs, otrkārt, uzsākot darba attiecības, ar katru darbinieku tiek noslēgts darba līgums, kurā ir atrunāta konkrēta darba samaksa. Ja jau šim darbiniekam kaut kas netika izmaksāts, varēja taču griezties atbilstošas institūcijās, mūsu valstī darba inspekcija jebkurā brīdī ar vislielāko prieku izmantos ikvienu iespēju izrēķināties ar uzņēmēju. Acīmredzot, nekāda pamata sūdzībām nav bijis, tādēļ vienīgā iespēja atlika izgāzt visu negatīvo šajā saitā. Bez tam, ja jau darbs šajā firmā likās tik napanesams, ņemot vērā milzīgo brīvo darba piedāvājumu skaitu darba tirgū, vienkāršāk būtu bijis atrast darbu, kurā nēsātu uz rokām, nevis publiski apmelot un nomelnot lieliski strādājošu uzņēmumu, kurā darbinieki tiešām jūtās kā vienas ģimenes locekļi!
Nesaprotama izskatās arī žēlošanās par pārdevēju darba un tirdzniecības telpu monitoringu ar novērošanas kameru palīdzību un regulāru firmas vadības personīgo kontroli,- dzīvojam taču 21. gadsimtā un firmas vadībai ir jāzina, kas notiek tās tirdzniecības zālēs, kurās patstāvīgi atrodas lielas materiālās vērtības. Kameras un vadības uzraudzība nav paredzēta lai nepārtraukti kontrolētu darbiniekus, bet gan lai novērstu materiālo vērtību iespējamās zādzības.

Работяга 11.05.2019

varu paskaidrot saja lieta kapec un kapec.. musu valstij ir graujoss bezdarbinieka statuss un ierakstot interneta ka ir kautkada problema visi rakstis so murgu ka kapec nevari aiziet uz policiju kapec nevari versties pie darba inspekcijas, bet 85% no tim kuri ta raksta ir ilgus gadus bezdarbnieki! un rakstot tadus komentarus nozime ka visiem pie dirasas, tavi problemi ko gribi to dari.. un tapat darbadevejiem ja vins uzjautas kapec iepriekseja darba nestrada, ja bus atbilde ka algu nesamaksaja, vins labi zin ka to dara uzjautas kapec nesamaksaja ko teica, jo labi zin ka darbadevejs to dara un ar savu jautajumu dod zimi "aizveries" jo pec jautajuma nav ko atbildet..

V V.Ratnieks 12.05.2019

Darba inspekcija-smiekli nāk,vēršoties tur ja viņi ieradīsies un sodīs darba devēju darba devējs izmetīs darbinieku ārā jeb kurā gadījumā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes