www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

MEGO - Slikts serviss

Tik sliktu apkalpošanas servisu kā mego veikalā biķernieku ielā, rīgā, neesmu saņēmusi nekad pa saviem 29iem dzīves gadiem. Cik es tur eju, ne reizi ar mani nav sveicināts pie kases, pat ja es sasveicinos. Pie kases vienmēr "tusē" vairākas pārdevējas un klačo savā starpā, pat neapklustot, kad klients jāapkalpo. Uz jautājumu, kāpēc precei klāt stāv atlaides cenuzīme, bet caur kasi iet bez atlaides, tev atbild, ka neesi paņēmis īsto preci, lai gan tikai viena prece pie konkrētās cenuzīmes bija, ar pareizo nosaukumu un svītru kodu. Nerunājot jau par estētisko pusi tam, kā izskatās pārdevējas. Nekoptas, tā kā visu nakti dzērušas, gribās ātrāk tikt prom no tās kases, lai nav uz to jāskatās un jāosta. Drausmas.

07.05.2019

Vi

Tu Turkey901 07.05.2019

Regulāri šī portāla lietotāji varētu Jums uzmest sarakstu ar pāris desmitiem veikalu ar vēl sliktāku apkalpošanu, tad varēsiet pastaigāt un pabrīnīties!

Vi ViktorijaZ 08.05.2019

Man pietika ar šādu,paldies,nestaigāšu pa kaut kādām ieskrietuvēm. Es,paldies Dievam,augu labi audzināta,un priekš manis,arī Mego veikalu pieredze ir padibenis.