www.sudzibas.lv Mego Krāpšana

AtrisinātaMego - Krāpšana

09.06.22 ap13,30 Cēsu Mego iegādājos 3 ķimeņu/siera maizītes, pie kases samaksāju 1.02eir. Ar karti, čeku par šo nenozīmīgo summu nepaņēmu. Mājās internetbankā pārskatīju konta atlikumu un secināju ka no mana konta ir noņems 41.02eir. Par šīm 3 maizītēm. Es to uzskatu par reālu zādzību. Nekad vairs neapmeklēšu nevienu Mego veikalu!

12.06.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Arturs Pranks 16.06.2022

Es atvainojos Mego veikalam par nepamatotu apsūdzību celšanu.Problēma ir atrisināta.

K Klēr 12.06.2022

Varbūt tie 40 eiro bija par kaut ko citu? Nu man negribētos ticēt ka pie kases jūs nemanijāt summu 41.02 eiro pirms maksāšanas bet nu mazums steigā vai kā.

T taisnibascinitajs3 12.06.2022

Mans minējums, ka pārdevējai ir gari nagi un spiežot summu POS terminālī spiežot ciparu 1.02 sākumā ar garo nagu nospiedās tausiņš 4, kas turpat pirms 1 atrodas.

K kosrem 12.06.2022

Es gan ietu pastrīdēties, lai kaut vai revīziju taisa. Nav jau 4 eiro, ko var aizmirst. Un liktu visiem kasieriem nagus nomaukt!
Uz klaviatūras arī 4 virs 1 un ar garo nagu viegli kļūdīties.

Good Intentions 13.06.2022

Lai arī kā tur būtu vienmēr vajag sekot tādām lietām.

A Arturs Pranks 16.06.2022

Es ,Arturs, atvainojos Cēsu Mego veikalam par nepamatotām apsūdzībām krāpšanā.
Es pats biju vainīgs jo biju iegādājies vēl vienu preci,ko ātrumā biju aizmirsis.