www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Atjaunotajā Maximā Apiņa Ielā, Valmierā lielās plašās ejas aizkrautas ar lieliem palešu blokiem, kur izvietotas preces. Starp tiem un plauktiem un vitrīnām atstātas ejas, apmēram tādā platumā, lai ērti varētu izstumt cauri truli, kas piekrauts ar pilnām jeb tukšām preču kastēm apmēram 2,5 metru augstumā. Gan pircēji, gan arī šie truļi vienlaicīgi pārvietojas pa atstātajām ejām. Truļa stūmējs praktiski neko neredz, jo preces sakrautas augstu un atspēries pilnā gaitā stumj šo Monstrozo veidojumu. Svētdien, 5. Maijā veikals bija pircēju pilns, bet truļi kursēja ar lielāku regularitāti nekā pilsētas autobusi. Kamēr vienu pieklājīgi pakāpusies malā laidu garām, cits ar pilnu jaudu pielavījās man no muguras un uztriecās virsū. Par laimi, citas darbinieces bļāviens centīgo stūmēju apturēja un mani nepaguva izsmērēt pa grīdu, bet tikai sasita roku. Kad turpmākajā ceļā pa veikalu nācās lekt malā vēl no 2 šādiem truļiem, sapratu, ka tik drīz vairs šeit neatgriezīšos.

06.05.2019