www.sudzibas.lv Pilskalni, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads Slikts serviss, iespējams, krāpšanas mēģinājums

Pilskalni, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads - Slikts serviss, iespējams, krāpšanas mēģinājums

Vakar, 29. aprīlī iegriezos Vecbebru monopolveikalā-vienīgajā palikušajā pārtikas veikalā ;sajā miestiņā un saku-nekad vairs! Un nevienam neiesaku!
Vitrīnās cenas ne pirmo reizi neatrodas blakus attiecīgajai pārtikas precei, bet plauktus 2-3 zemāk un metru pa kreisi. Tā bija vakar ar salātiem. Taujājot pēc cenas, no kakta izlīda nošņurkusi kundzīte gados ar brillēm, kas varētu būt apkopēja un izrādīja nepatiku, ka jautāju pēc cenas, pirms likt salātus iepirkumu grozā. Prasīju kasierei (arī kundze gados), tā vispār izrādīja augstprātību un nicinošā tonī atteica, ka cenas blakus, skatīties vajag kārtīgāk. Šiem salātiem (ko turēju rokā) cena esot eur 1.14. Es neslēpu izbrīnu, jo Kokneses "Maksimā" tieši šādi salāti podiņā maksā ap 60 centiem, t.i. 2 reizes lētāk. Kasiere mani pamāci'ja, ka te neesot "Maksima", bet tomēr nolaida cenu uz 80 centiem. Vai tā ir tradicionāla prakse šajā veikaliņā-cenas nelikt blakus produktam, nosaukt vēl augstākas, nekā tās ir un augstprātīgi pamācīt pircēju?
Pircējs neiet ne zagt, ne lūgt! Atstāju 7 eur par pāris produktiem vien. Maksimā cilvēki par šādu summu uz nedēļu iepērkas, un tā atrodas vien 8 km attālajā Koknesē!
Tāpēc es pieļauju, te iepirkties tiem, kam auto, ir stulbi!
Paldies par uzmanību!

N

N Nekadvaira 30.04.2019

Veikals "Ziedi" ar savu veco, nikno personālu un augstajām cenām konkurences apstākļos izputētu mēnēša laikā. Viņu laime, ka otra bode bankrotēja Bebros! Varbūt uz to laiku, kamēr bija arī "Elvi", "Ziedi" bija spiesti turēties līmenī, bet tagad reāli tā ir kaut kāda invalīdu palīdzības biedrība, ne komercvienība!