www.sudzibas.lv Kolonna Zema kvalitāte / slikts serviss

Kolonna - Zema kvalitāte / slikts serviss

Liela vilšanās bija matu griešana kolonnā galerijā centrs pie meistara Olafa (15.05. 2019. 13: 00) – neizprotamu iemeslu pēc tiku apšņikāta gandrīz līdz ādai, žēlsirdīgi atstātais cekuls nelīdzens, robains, aizmugures daļā šķībs (griezums netika veidots asimetrisks!) , tagad nesaprotu, vai mājās pašai jāmēģina pielīdzināt vai kā. Mati man bija krietni atauguši, materiāla bija pietiekami, lai no tā izveidotu frizūru. Kad atļāvos paust nepatiku, saņēmu atbildi, ka tas esot labākais, kas esot iespējams. Acīmredzot, tas attiecināms uz paša friziera prasmēm un spējām. Skaidrs, ka puisim vēl daudz jāmācās, un mati, protams, ataug, taču 28 eur par nokļūšanu “mācību frizētavā” tomēr ir skarbi.

19.05.2019

W

Z zpsk 16.02.2020

Аппаратный педикюр делается без использования материалов. Сразу работают фрезой. Ногти не полируются. Кутикула средством не обрабатывается, не отодвигается. Сразу фрезой. Отчего травмируется кожа. Потом долго болит. Неизвестно одноразовые фрезы или поток клиентов ими уже обработан. Скорее не одноразовые. Раз так обманывают то и не дезинфицированные.
А стоит педикюр 30 евро. Только за обработку фрезой без использования материалов.

Надо спрашивать у администратора используются ли материалы на педикюре перед процедурой за такие деньги. Какие манипуляции производятся. Платишь деньги за удовольствие а получаешь обман.
И рискуешь здоровьем.