www.sudzibas.lv Kolonna frieziera pakalpojumi

Kolonna - frieziera pakalpojumi

Tikko atgriezos no skaistumkopšanas salona -Kollona, kurš atrodas Basteja pasāžā un esmu pilnīgi sašutusi.

Biju pie jums pirmo reizi un iespaidi ir ārkārtīgi nepatīkami. Mans priekšstats bija, ka tur noteikti, vēl vairāk kā citos salonos, rūpēsies par klientu pēc augstākiem standartiem - uzklausīs tā vēlmes, būs labvēlīga attieksme pret pašu klientu, kā arī pret klienta matiem. Mani frizēja salona friziere Anita Ozola- Meļķise. Attieksme pret matiem bija ārkārtīgi rupja ( kad ķemmēja matus, tad tie tika plēsti un rauti. Tā vietā, lai palūgtu pagriezt/ pieliekt galvu uz kādu pusi, mati tika ,vārdu tiešākajā nozīmē, rauti ,raujot matus acīmredzot ir lielāks efekts, nekā vnk palūgt to izdarīt. Man pašai ir gari mati un frizierei teicu, ka vēlos aplīdzināt galus un atjaunot iepriekšējo griezumu, un nokrāsot. Papildus tam, ka krāsojot matus tie tika rauti/ plēsti, tad vēl pie matu mazgāšanas likās, ka vispār man vairāk nebūs matu (tie tika mīcīti tik ļoti rupji).
Sevi mierinot teicu, ka es to izturēšu un viss, taču tas kas notika tālāk vispār nav komentējams. Friziere manus matus grieza un grieza, man mati bija noķemmēti uz acīm, ka es neko nevarēju redzēt. Kā jau minēju, esmu garu matu īpašniece un beigās kļuvu par īsu matu īpašnieci (friziere teica,ka esot nogriezusi man visus sašķeltos galus utt. ,bet es to nebiju lūgusi, es vēlējos tikai aplīdzināt galus! Esmu šokā par šādu attieksmi un man nav vārdu, lai vēl vairāk un dziļāk aprakstītu savu vilšanos un sliktās izjūtas....es matus biju audzējusi ilgi, un tad vienā dienā friziere pati pieņēma lēmumu, cik daudz jāgriež. Nejautāja arī par to , kur taisīt celiņu utt., kad es viņai norādīju pusi, ka šajā pusē nēsāju celiņu, viņa atbildēja: "Jums būs griezums, kuram īstenībā nevajag celiņu". .. un tad beidzamais punkts bija, kad friziere deva man šampūna paraugu, es vaicāju, vai mani mati no tā netaukosies ļoti ,jo tas ir barojošs šampūns. Atbilde sekoja: " Nu,taču ak dievs, nu tad izmetīsiet to tad ārā!"

Lūk, ar šādu attieksmi nācās samierināties "prestižajā" Kolonna. Es nevienma neiesaku šo meistari, ja vien nevēlaties sabojāt sev vakaru un matus.

V