Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Lindex - Par atšķirīgā cenām LV un EE

Vēl janvāra sākumā, kad pētīju ALFAS Lindex-ā cenas, pievērsu uzmanību tam, ka Igaunijā cenas EUR ir manāmi zemākas kā Latvijā. Kad prasīju pārdevējai paskaidrojumu, viņa skaidroja, ka tas atbilst LV bankas kursam. Kā matemātiķe, nesapratu, bet cerēju, kad pilnībā būs pāriets uz EUR, tas beigsies. Bet nekā... Tagad ignorēšu šo veikalu Latvijā un iepirkšos vien Igaunijā:(

L Lauze 02.03.2014
Komentāri 0 Tirdzniecība

Rīga plaza - wc

wc Gribēju izteikt savu komentāru par neiedomājamu tizlumu, kas ir Riga Plaza veikalu tualetēs. Pirmkārt, kā varēja iedomāties, ka bērnu apkopšanas telpā jāliek krāns ar sensoru? visu laiku uzķert ūdeni lai varētu nomazgāt bērnam dibenu, un otrkārt, krānam neregulējas karstums/aukstums. Tek tikai auksts ūdens, sākumā remdens, pēc pāris sekundēm jau aukstāks un aukstāks. Papētījām trubas zem izlietnes- un tur nemaz nebija karstā ūdens pievada. Ļoti neapdomīgi.

SIA Forsitija - Rupjas pārdevējas

Sveiki , forsitija. Kas notiek ar Jūsu tirdzniecību? Mana 70 gadīgā ome katru otro - trešo rītu dodas iepirkt uz Jūsu mazo veikaliņu preses izdevumus, kur pārdevējās sagaida ar rupjiem acu skatieniem un īpaši necenšas palīdzēt vecam cilvēkam gados. Saprotu, varbūt ir kaitinoši, ja vecs cilvēks stāv un pusstundu nevar izvēlēties kādu preses izdevumu pirkt, bet iespējams, ka problēma nav izvēlē, bet gan tajā, ka nevar atrast un palīdzība netiek sniegta no pārdevēju puses? Varbūt tad ir jāmaina...

LSV klubs - Плохая работа

Очень плохие работы, имели честь заказать визитки, наклейки, и другого рода работы, и к сожалению очень плохие результаты. Каждый раз кажеться, ну наверно в этот раз не вышло, но НЕТ каждый раз одно и тоже, наша фирма больше никогда не будет там ничего заказывать, остались ОЧЕНЬ недовольны!!! Дорого и плохо!

K key 25.02.2014
Komentāri 0 Tirdzniecība

Kūkotava - kvalitāte

kvalitāte Grūti iedomāties negaršīgāku torti par Kūkotavas " Gaisīgo zefīra kūku" . Kā šo bezgaršīgo recekli ar kaut kādu saslauku bumbuli vidū vispār var nosaukt par kūku un pārdot par 8 EUR! Vai slavenajai konditorei Lapsai nebūtu laiks padomāt par darbošanos citā lauciņā un pielikt punktu kūku cepšanai?

Eastcon - Eastcon

Eastcon Pagājušā gadā, jūlijā, aizejot uz prezentāciju Ventspilī, iegādājos gaisa attīrītāju, mājas komplektu par ~800 Ls. Pēc trīs mēnešiem man saplīsa lielais gaisa attīrītājs. Zvanīju uz kantori. Viņi man atbildēja, ka pašam jānogādā gaisa tīrītājs kantorī, kur meistars apskatīs un salabos. Teicu, ka man nav iespēja tik uz Rīgu. Operatore man laipni teica, ka viņiem uz visu Latviju ir tikai viena mašīna, bet to varu gaidīt pat līdz 3 mēnešiem. Tā nu meklēju transportu, nogādāju kantorī. Pēc stunda...

Narvesen - APAKLPOSANA

APAKLPOSANA NU SITEN IR VNK DRAUSMONIGA APKALPOSANA. VAI TIESAM NAV NEVIENA NORMALA CILVEKA PALICIS, JA PIE KASES JALIEK PILNIGI NEADEKVATAS, RUPJAS, ZEMA LIMENJA GORILLAS? UN NARKOTIKAS SNAUKT UN STAVET PIE KASES AR PARBOLITAAM ACIM, KATRU UZ SAVU PUSI, ARI TGD LAIKAM IR TOPAA. TADA SAJUTA KA NARVESEN VADIIBAA SEEZH TADI PASI MERKAKI. NEKAD VAIRS KAJU SAVU TUR NESPERSU. UN CENAS JUMS IR NENORMALI AUGSTAS. IEMACIETIES, KAA JAAPKALPO. KAUT JUS NOLIKVIDEETOS PEC IESPEJAS AATRAAK, PEERTIKI.

Eiro Biro - Veikala darba laiks

Šodien pirms došanās uz veikalu piezvanīju, lai noprecizētu laiku līdz cikiem veikals strādā... Tā kā neesmu no Jēkabpils, braucu speciāli, jo vajadzēja steidzami kārtridžu printerim. Kundze kura atbildēja, apgalvoja,ka veikals strādā līdz 18:00. Arī internetā ir rakstīts darba laiks līdz 18:00 darba dienās! Braucu no Madonas, tieši 17:50 piebraucu pie veikala... un baaac, veikals slēgts! Nu nesmuki gan! Ja jau reiz norāda darba laiku līdz 18:00,tad kāpēc gan 17:50 veikals jau ir ciet? Saprastu...

Ticketpro - Atcelts koncerts

Ticketpro-vissliktakais klientu apkalposanas serviss. Atcelts 07.02.14 paredzetais koncerts.Par to,ka pasakums ir atcelts netika izzinots ne uz e-pastu,ne uz kontaktalruni,kurs pie registracijas tika noradits.Interesanti kadam nolukam mes registrejam savus telefonus un epastus? Tikai pec 3 dienam uz e-pastu atnaca zina,ka neizmantotas biletes var apmainit pret citu koncertu,kas notiks Aprili vai ari atgriezt naudu par biletem. Izvelejos otro variantu,jo nav it nekadas garantijas,ka Aprili...

Enhars - Par norēķiniem

Par norēķiniem Esiet uzmanīgi Juglas veikalā Brīvības ielā 430 veikala gaļas nodaļā. Sekojiet iedotajai un izdotajai naudai, lai nepiedzīvotu nepatīkamu pārsteigumu , un netiktu apkrāpti. Metodes ir ļoti rafinētas.

SIA "Doka Plus" - Priekšnieki

Priekšnieki Dargas meitenes un sievietes! Esmu šaja veikala pardeveja , un nevienai neiesaku te stradat. Jo priekšnieku atteiksme ir briesmiga, katru reizi neapmierinati ar ienakumiem, kliedz, aizvaino Tevi . Vienkarši drausmas, viņiem neinterese kas par dienu , cik daudz cilvēku bija pa dienu - interese tikai ienakumi un ak dievs ja ienakumu ir maz, busiet aplietas ar sudiem no kajam līdz galvai. Pēc pirmas iespejas bez liekam domam iešu prom no šejienes. P.S. ja butu kamera musu veikala, ieliktu šeit video ar viņu atteiksmi . Un protams ta arii neatstatu ka mani ta aizvaino.

SIA "Doka Plus" - Priekšnieki

Golden Saga - Šausmīgs serviss

Šausmīgs serviss Купили кольцо в этом ювелирном магазине в т/ц Молс, на третий день вылетел камень, отвезли в этот же день в сервис, взяли по гарантии в ремонт, говорили всякие разные сроки когда будет готово, что позвонят, когда время подходило к обещанному сроку тишина, ни единого звонка, звоним сами, девушка отвечает что у мастера очень много заказов (сразу закрадывается мысль о качестве продукции), но вот обязательно на следующей неделе будет готово, будем вам звонить, когда подходит дело к сроку та же...

Vision Express - pārdošanas serviss

Garām, garām un vēl reiz GARĀM! Pārdošanas maniere-0(nulle)!!!, komunikācija-0(nulle)!!!! Vismaz filiālē MOLĀ!

SuperAkcijas.Lv - PLOHOE OBSLUZIVANIE

PLOHOE OBSLUZIVANIE V konce dekabrja priobrela po kuponu elektronnuju sigaretu,4erez nedelju sigareta perestala zarjazhatjsa,otnesla obratno,na Kalnina1a,poobewali pozvonitj 4erez 3 dnja. Ne pozvonili. Prisilajut na e-mail kakie-to otmazki,kormjat zavtrakami,pri4em,takoe vpe4atlenie,4to piwet kakoj-to tadzhik tipa iz Nawa Russia,nastoljko bezgramotno,4to 4itatj protivno. Vot dumaju,kuda effektivnee na nih pozhalovatjsa,v PTAC ili pozvonitj na televidenie, v Nawa tema? Kto ewe postradal,otzovitesj!

Atlaiders - Sūdzība

Nopirku pa kuponiem attīstošo koka tāfelīti. Bilde neatbilst patiesībai, tāfele ar skabargām, bērnam pat nevar dot spēlēties. Realitātē daži magnētiski cipariņi, lai gan bildē daudz burtu un bildīšu.

www.coolstuff.lv - meli!

Norādīts internetā, kad pasūti preci - pasūi, apmaksā caur internetbanku pasūtījuma dienā un saņem preci nākamajā darba dienā, bezmaksas piegāde. Rēķins netika atsūtīts uz e-pastu, Es uzrakstiju viņiem jautājumu, uz ko man atbildēja, ka ar bankām viņi vairs nestrādā. (Es pasūtīju ar nodomu, ka nākamajā dienā jau saņemšu un varēšu dāvināt jau, bet visi plāni ellē). Man piedāvāja apmaksāt kurjeram, kas atvedīs preci. Norunājām, ka man kurjers zvanīs. Pagāja diena. Ne ziņas, ne kurjera! Fantastisks serviss!

SIA "Freko" - apkalpošana

Pārdevējas - vāks..... Uz sitienu vajadzēja speciālo papīru, tuvākais bija Freko veikals Katlakalna ielā. Iebraucu pus stundu pirms veikala slēgšanas. Mēģināju meklēt pašas spēkiem, taču pēc kodiem 4cc vai w57 īsti saprast nevar kas tajā pakā iekšā, jautāju vienai pārdevējai, otrai, trešai! Neviena īsti lāga neko nevar atbildēt. Tad 15 min pirms veikala slēgšanas, ieskrēja vēl viena dāma, nu ko? Palīdzēt? Mēs slēdzamies! Saku jā, vajag tādu tādu papīru. Fiksi rāda paku, te būs. Pārprasu vai...

TOP SHOP REDMOND katls - TOP SHOP

TOP SHOP Multifunkcionāla ierīce ēdiena pagatavošanai REDMOND veikalā ELVI Ķekavā divas reizes lētāka nekā iegādājoties Top Shop veikalā!

Zoo Centrs - pārdevēja

pārdevēja Šinī veikalā nekad vairs neiepirkšos!!!! Garā auguma pārdevēja Santa ir bieds visiem pircējiem. Rupjāku un nepieklajīgāku pārdevēju nav nācies redzēt! Kā saka- pāredēja veikala seja. Šī ir anti seja! FUI!