www.sudzibas.lv Gaļas nams Ādaži Briesmīga kvalitāte

Ādažu gaļas kombināts. Desas. - Briesmīga kvalitāte

Ļoti sliktas kvalitātes vārītās desas. 3 reizes tika pirktas ar cerību ka ir ēdamas un ka varbūt vienu reiz sabojājies produkts - nejaušība. Termiņi vel bija + - 2 ned. Bet visas desas bij skābas un garšo nezinu pēc kā. Pat sacepot nebija ēdamas. Viss nonāca mizkastē. Kā vispār var ražot tādus produktus? Kauns.+ vel viss kā parasti pipičkāts ar e vielām.. krāsvielām un garšas pastiprinātājiem.

R

Vairāk sūdzības par Ādažu gaļas kombināts. Desas.

U Uzticams partneris 16.06.2016

Gaļas Nams "Ādaži"????

R Rintintins 16.06.2016

Jā. Gaļas nams.

Oļegs Zatlers 16.06.2016

Trīs reizes pirkt desas, kuras pirmo reizi negaršoja...lai pēctam paņaudētu? Kur loģika? Jefiņš.

R Rintintins 17.06.2016

Aizstāvis uzradies. Nevis negaršoja bet bija vecas. Šīs desas neiesaku nevienam. Ej un ēd tās desas, lai labi garšo.

R Rintintins 17.06.2016

Jefiņš? Palasiju tavus pārējos komentārus citās vietās. Tu tak tāds īgņa vien esi, kurš tik pukst un pukst. Kurš no mums ir jefiņš..smiekli nāk.