Adažu gaļas nams - Slikts serviss

Vai Ādažu gaļas nama saimnieki nevarētu padalīties ar savu pieredzi desas plēves noņemšanā, teiksim no pusžāvētās krakovas desas. Šī kunģim nesagremojamā plēve izskatās ar superlīmi pielīmēta. Var jau būt ka mēs pircēji kuri pērkam šīs desas nezinam kādu noslēpumu kā no šīs ādas tikt vaļā. Vienīgais pašreiz iespējamais veids nebojājot savu kunģi ir mizot šīs desas kā gurķus.

26.01.2023

R

J Jautrais Analītiķis 27.01.2023

Savulaik bija vairākas vairāk vai mazāk iedarbīgas metodes šādu desu mizošanai. Pirms desas mizošanas to kārtīgi sakasīt ar naža asmeni un pirms mizošanas desu nomazgāt karstā ūdenī.

R Rego19 27.01.2023

Super,tikai jāsāk šis proces ir krietni pirms sagribas ēst😆.Paldies par padomu,taču vai labāk nebūs pirkt citu ražotāju desas kuri nespīdzina savus pircējus ar atjautības uzdevumiem"Kā atbrīvoties no desas plēves""

L Līga Liepiņa 09.06.2023

Arī saskāros ar šo problēmu. Diez, tikai pāris cilvēkiem ir problēmas ar plēves noņemšanu vai arī citi neko nesaka un Ādaži tik turpina līmēt klāt plēvi ar superlīmi