Narvesen Baltija Sia , Pilsonu Iela 13, Riga - Krāpšana

Sveiki šodien 13. 06. 2016 notika tāds visai dīvains gadījums, ka jau katra narvesen es parasti iepērkos un nekas tāds vel naw nekad bijis. Šodien pilsoņu iela 13, narvesen strādāja pārdevējā 18laura znota nu ka pirku lmt atjaunošanas karti par 3. 50eiro bet viņa man tikai iedeva čeku bet pasu karti ne. Nu pēctam gāju prasīt lai atdod atpakaļ naudu vai dod karti
protams nekas tāds nenotika pateica ka kļūda nekur naw bijusi un neko nevar izdarīt acu priekša aizvēra durvis un neko izlikās ka tā naw viņu dala. Lai daru ko gribu viņiem pofig. Nu ko nauda samaksāta bet karte mistiski naw atdota .. Normāla lieta ko lai saku ?

Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 15.06.2016

Labdien!
Narvesen var iegādāties LMT papildināšanas karti tikai čeka veidā. Pārdevējai Jums bija jāizsniedz 2 čeki - pirmais ir pirkumu apliecinošs čeks, otrs ir čeks, uz kura ir papildināšanas kods un instrukcija. Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Narvesen Info centru, e-pasts: [email protected].

A anonimi123456789 15.06.2016

man bija tikai viens ceks par izdoto naudu karte mistiski nebija iedota un lugums atgriest naudu vai risinat , pardevejai bija galigi vienalga

Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 16.06.2016

Lai precīzāk saprastu un atrisinātu šo situāciju, lūdzu, sazinieties ar Narvesen Info centru, e-pasts: [email protected], telefona numurs 80008585.

N NataljaM 17.06.2016

Jā, un uzreiz jāraksta sudzības šeit. Nevaru saprast, kāpēc cilvēki tik agresīvi noskaņoti. Visiem var būt kļūdas. Man patīk narvesen apkalpošana, it īpaši manā pilsētā, tikai strādnieki slikti zin citus valodus, tikai latviešu normāli. Bet, tas nekas, vienmēr var sarunāties.

K kautkadssviests 23.08.2016

Ko nu te?! nezinu nevienu Narvesenu kur būtu normāla apkalpošana! ja jau paši frančīznieki stāvot aiz kases atljaujas vnk ignorēt pircēju ....kā Alfas narvesenā kas atrodas netālu no Gan Bei.....piii vnk pārdevējs sez telefonā ...frančīznieks vispār baigais kings....nospļāvos un izgāju āra ....vnk apkalpošana!