LV RU
www.sudzibas.lv Averto Averto nojumes sliktas kvalitātes

Averto - Averto nojumes sliktas kvalitātes

Jaunā arkveida nojume 6x6m, ko nopirku no Averto nav piemērota uzstādīšanai ārā. Saplīsa jau otrajā dienā pēc uzstādīšanas, iepakojums bojāts, trūkst komplekta sastāvdaļas, nav instrukcijasAverto neuzņēmās nekādu atbildību ne par komplektāciju, ne par pašu preci. Sanāk, ka viņu atbildība beidzās tiklīdz tu esi saņēmis preci. Komplektā trūka vienas sienas aizskāra. Trūkst arī montāžas instrukcija, kura nav vēl līdz šim. Averto atbildēja, ka pieprasīs lai ražotājs Ķīnā atsūta. Divas dienas pēc uzstādīšanas nojume sabruka ļoti mierīgos laika apstākļos pie neliela vienmērīga vēja. Saplīsa audums pa vīlēm un salocijās viss konstrukcijas rāmis. Averto saka, ka nevar uzņemties atbildību, jo nākamā naktī pēc tam, kad telts jau bija sabrukusi, bija brāzmains vējš Latvijā. Fotogrāfijas ir uzņemtas konkrētā laikā, kad laika apstākļi bija mierīgi. Fotogrāfijām ir uzņemšanas datums un laiks un nav grūti apskatīties kāds bija vēja stiprums tajā laikā. Bildes kur redzama telts pēc uzstādīšanas un pēc sabrukšanas pievienoju šai sūdzībai. Man sanāca ļoti dārgs gandrīz 1000 EUR pirkums vienam pasākumam. Uzmanieties no Averto, viņi tirgo zemas kvalitātes preci par augstu cenu un ne par ko neatbild.

A

Komentāri (5)

A Averto EU 04.07.2016

Labdien.
Te AVERTO pārstāvis.
Klients vērsās pie mums ar šāda veida pretenziju. Aplūkojot bildes, tieši fotogrāfijām, kur redzama bojāta nojume, nebija laika zīmoga (savukārt uz citām fotogrāfijām bija laika zīmogs - bija redzams, kad fotogrāfija uzņemta). Par to informējām klientu, jautājot, ar kādu nolūku ir izņemts laika zīmogs, kā rezultātā mēs pat teorētiski nezinām, kad foto uzņemts.
Grūti noticēt, ka MAZS vējiņš spēj saliekt Ø 32 mm x 2 mm cinkotas tērauda caurules.
Instrukcija (drukātā veidā) tika pievienota pie preces, bet klients vaicāja pēc video instrukcijas, kuras diemžēl mums gan nebija.
Ar cieņu - AVERTO pārstāvis

A ArtūrsJZ 04.07.2016

Visas fotogrāfijas ir vienādas nekas nav izdzēsts. Uzņemšanas laiks redzams visu fotogrāfiju setingos. Tai vietā lai risinātu problēmu Averto darbinieki raksta, ka nepiekā nav vainīgi. Tā viena lapiņa, kur uzzīmēts karkas, nevar nosaukt par montāžas instrukciju, pēc tās šo nojumi nav iespējams uzcelt. turklāt šis ir vienīgais dokuments, kas tika izsniegts kopā ar preci, ja neskaita pavadzīmi.
Trubas arī ražotas Ķīnā, acīmredzot no ļoti neizsturīga metāla, jo tās ļoti viegli lokās arī pie neliela vēja. ja ieskatīsieties bildē arī pēc kokiem var redzēt, ka vējš nav stiprs.
Pirmo reizi vairākus metāla stieņus nejauši salocījām jau pie tenta montāžas, jo centāmies to samontēt 3 cilvēku sastāvā un bez instrukcijas. par ko informēju Averto pārstāvjus. Vienīgais, ko viņi atbildēja bija, ka pieprasīs Ķīniešiem montāžas instrukciju.
Pārdomājot kur varējām kļūdīties pirmajā montāžā, pašiem izdomājot pareizāko montāžas veidu, izlocījām atpakaļ sabojātos stieņus un ķērāmies klāt otreiz, šoreiz 5 cilvēku sastāvā. Tas izdevās, kā redzams bildē, tomēr audums un metāla konstrukcijas pat neizsturēja nelielu vēju.

A Averto EU 04.07.2016

Bildes parāda visu ... pat otrreiz nekomentēsim to, ko jau paskaidrojām.

A ArtūrsJZ 05.07.2016

Dīvaina kompānija. Tai vietā lai risinātu problēmas un mēģinātu rast risinājumu, nodarbojās ar demogoģiju un cenšās apmelot klientu, kas samaksājis gandrīz 1000 EUR par preci, kas neatbilst lietošanas mērķim.
Fotogrāfijās ir precīzi to uzņemšanas laiki.

A Averto EU 05.07.2016

Labdien.
Kāda apmelošana vai demogoģija? Mēs pat neko nesakām tekstuāli, kā tikai norādām ar foto, ka bildes, kas tika nosūtītas mums ir bez laika zīmoga. Un protams, rodas jautājums, kāpēc mums atsūtītajām bildēm to nav!

Otrkārt, foto jau uzņemts, kad nojume ir sabojāta - kāds šai bildei sakars ar kokiem, kas lokās vai nē ...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes