www.sudzibas.lv Eden Slikts serviss, neatsaucīgi darbinieki, vispārejs haoss

Eden - Slikts serviss, neatsaucīgi darbinieki, vispārejs haoss

Labdien! Vēlos pabrīdināt visus, kas izvēlas dzer ūdeni no Edensprings! Ļoti neatsaucīga un klientiem nelojāla kompānija! Salīdzināšanās aktus saņemt ir neiespējami, sola katru dienu, bet divu mēnešu laikā tikai pieaug parādu summas. Kad jautājam par ko, atbildi ne viens nesniedz. Nepārtraukti mainās apkalpojošais sastāvs, neviens darbinieks ,kurš ir pie telefona īsti nezin, par ko viņš atbild! Pārstāvji no vadības nav sazvanāmi! Ir aizdomas , ka firma ūdeni pumpē no Baltezera, ja viss ir tik noslēpumaini! Līgumu izbeigt arī ir neiespējami, jo nav neviena atbildīgā persona par līgumiem. Uzmanieties, šī firma tikai izraksta rēķinus , iekasē naudu, bet atskaites nedod un uzrāda vēl parādu summas, kuras rodas no zila gaisa!
Nekad neslēdziet līgumus ar Edensprings, Jūs no viņiem vaļā netiksiet!