Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

IKI - Trauma bērnam

manam bērnam šodien Iki veikalā Vecmīlgrāvī, pie ieejas, kur atrodas iepirkumu groziņi un rati, automātiskās durvis iesita pa seju (jāpiemin, ka bērns sēdēja ratos, tādējādi nekādā veidā pats sev nevarēja radīt šo traumu). rezultātā mazajam ir nenormāli zila un piepampusi acs. nevienā citā veikalā nav notikuši pat līdzīgi starpgadījumi šim. vienīgais ko krieviski runājošā veikala adminstratore akcentēja, ka durvis nemaz nepieder veikalam, līdz ar to atbildība nav viņu. arī pārējie veikala...

M marta 05.08.2009
Komentāri 24 Tirdzniecība

Sabiedriskā tualete - Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem Jā, man ir liela nepatikšana pret to, ka vīriešu tualete netiek aizslēgta, laikā kad notiek uzkopšana. Ir gadījies redzēt, ka apkopēja rosās pa toleti, kamēr citi čurā. Bet manas estētiskās jūtas aizliedz svešai tantei pliku cīsiņu izgaismot. Ko tad darīt?

U Urmass 04.08.2009
Komentāri 138 Tirdzniecība

SKY - Pārdod vecu lasi iepakojumā

Pārdod vecu lasi iepakojumā Kad uz Jūrmalas šosejas atklāja SKY pārtikas veikalu, aizbraucām arī mēs- cilvēki no Rīgas otra gala. Atklāšana, kā jau atklāšana ar baloniem un degustācijām, rotaļām un loterijām. Koncertiem un rēbusiem, bērnu izklaides un speciālām cenām. Un tā nopirkām mēs viegli kūpinātu lasi iepakojumā, bet mājās pārbraucot, ak vai, atverot to iepakojumu, tas briesmīgi smirdēja, kā maita, jo laša amēbas jau bija sākušas dalīties, šī dalīšanās procesā izdalot nelabu smaku. Tā kā braukt mainīt nebija...

Quelle - Bezkaunība

Vairākus gadus biju Quelles kliente, bet pēc tam, kad aizsūtīju atpakaļ dīvāna pārklāju un šie man atsūtīja paziņojumu, ka prece ir lietota, jo viscaur ar suņa spalvām, nekad dzīvē vairs nesaistīšos ar šo firmu! Man ir tiesības izmēģināt, vai pārklājs der attiecīgajam dīvānam, bet VIENMĒR pārliecinos, lai atpakaļ sūtāmā prece būtu labā kārtībā... Ja pēc dažām suņa vilnas pūkām, ko neesmu ievērojusi, saņemu paziņojumu, ka esmu aizsūtījusi atpakaļ lietotu preci...trūkst vārdu par Quelles darbinieku bezkaunību!

G Guna 03.08.2009
Komentāri 4 Tirdzniecība

IKI - Bezkaunība

Gribētos pastāstīt par vienu bezkaunību. aizsūtīju bērnu uz veikalu pakaļ saldējumam. Ģimenē runājam trilingvāli - latviešu, krievu, angļu valodās. kad mans bērns pienāca pie kases ar saldējumu, tumša, izteiksmīgi uzkrāsotām acīm kasiere krievu valodā iesaucās, , 47 santīmi par saldējumu'' bērnam likās, ka saldējums maksā 0, 29 santīmus un teica kasierei latviešu mēlē, ka 0, 29 santīmi. pārgudrā kasiere bija izbrīnīta unatbildēja, , Ja po latišski ne poņimaju'' Kā tā var uzdrīkstēties? Mūsu...

R reinis 30.07.2009
Komentāri 13 Tirdzniecība

SIA Baf LTD - Nepamanīju, ka termņš beidzies

Nekad nepērkat desas baf veikalos, 16.07 nopirku desu, ar 15.07 termiņu(sorry, nepamanīju, ka termņš beidzies) un kad mājās atvēru smirdēja tā, ka vēl šodien paliek slikta dūša to iedomājoties. Nezinu kas notiek tajā uzņēmumā, bet biju gatava šo uzņēmumu slavēt pirms kāda laika, jo bija ok veikals, tagad atkal vēmiens iet iekšā. Moš ieteikums vadībai "izvērtējiet darbiniekus"

M Maira 29.07.2009
Komentāri 2 Tirdzniecība

SIA FACERE veikals "Bērnu rati" - Negodīgums pret pircēju

Ja vēlies mūžīgas problēmas, tad iepērcies veikalā "Bērnu rati" vai interneta veikalā "e-rati" un saņemsi pretī ļoti cūcisku attieksmi. Būs jautri- tevi nostādīs kā pēdējo muļķi, jo nesapratīsi likumdošanu un mēģinās tev iestāstīt, ka veikalā pirkto lietu esi tīšām sabojājis.

I Ilze 24.07.2009
Komentāri 4 Tirdzniecība

SIA ''IJK'' - Prieksniecība

Prieksniecība ļoti nelaipna, attieksme pret darbiniekiem nau no taam labākajām! Neiesaku tur iet strādāt!! Bezmazvai izvēlās darbiniekus pēc skaistām acīm!!

SIA "BayBaltic" - Krāpniecība

Pirms ~2 gadiem ar viņu palīdzību no ASV iegādājos dārgu laptopu. Bija dažas problēmas, bet tās nebija radušās viņu vainas dēļ. Viss toreiz veiksmīgi tika atrisināts. Tāpēc šā gada 25.jūnijā es neko ļaunu nedomādams nolēmu atkal izmantot viņu pakalpojumus, jo ebay pārdevējs no ASV neparko negribēja preci sūtīt uz Latviju. Iemaksāju darījuma veikšanai nepieciešamo naudas summu, mana pirkuma statuss tika nomainīts uz "Pirkums apstiprināts". Pagāja 1, 5 nedēļas, bet statuss tā arī neizmanījās. Kad...

Tepikis - Elis V

Elis V reaali suuka. Tur taadi lohi stradaa, kaut kaadi aptetoveeti panki, blin un taadi dirsiigi lohi itkaa man butu jajuutas vainiigam par tyo ka ieperkos pie viniem!

Fido un Luminarc stikla burkas - Blīves

Labdien! Izmisīgi meklēju savām, pie Jums iegādātajām, burkām gumijas blīves, kuras starp citu paredzētas 1x-ējai lietošanai. Pērn jau vērsos ar šādu jautājumu pie Jūsu tirdzniecības administrācijas un arī informācijas meitenēm veikalā Olimpija, uzdevu atticīgus jautājumus, taču bez rezultātiem. Toreiz man ieteica atnākt rudenī, kad būšot konservēšanas laiks!!! Burkas esmu iegādājusies vairumā, turklāt kopumā par paprāvu naudas summu, bet nu klāt kārtējā konservēšanas sezona, bet BLĪVJU NAV...

M Maija 13.07.2009

Prezentreklāma Sia - Nenormāla attieksme pret klientiem

Nekrietna attieksme pret jauniem klientiem. No sākuma sola piegādāt nozīmītes ar apdruku konkrētajā laikā, bet tad tikai pārceļ un pārcēl laiku.

Eiroviins - Ejiet ar rinki

Pirkārt neiesaku Jums iegadaties alkaholu šajā veikala, jo jebkurā citā varat to atrast daudz lētāku! Ja meklējat darbu, tad nedariet to šajā firma, jo tur darbiniekiem neizmaksā algas!

A Anna 09.07.2009
Komentāri 2 Tirdzniecība

Technoland - Technoland veikals

Nekad nepērciet neko Technoland veikalā...Totāli krāpnieki! Nopirku tur telefonu 1.veikalā! Saplīsa jau pēc mēneša korpuss!ATveramais telefons saplīsa tajā vietā, kur ver ciet un vaļā! Nodevu garantijai uz servisu un mani patrieca tālāk..Naudu atpakaļ nedod! Pirms manis sūdzējās arī cilvēki, kuriem bija pārdots lietots Acer dators! veikalā LIETOTA manta, kur jābūt jaunai tas ir smags pārkāpums! Esmu zaudējis 90Ls telefona vērtību! Vienkārši ienīstu to veikalu un nekad tur neko vairs nepirkšu!

I Ivars 07.07.2009

SIA"Plus Punktss" - Alga un atvilkumi

Vini atvelk no darbinieku algam iztrukumus koo zagli ir [slēpt]@ Kaa taa var stradat veselu menesi nesanemt minimalo samaksu ??? Nost ar [slēpt]@

A Alvis 02.07.2009
Komentāri 5 Tirdzniecība

Ins 99 - Pārdevēji izceļas ar īpašu rupjību

Kā pareizi izvēlēties ne tikai preci, bet arī pārdevēju, lai vispār varētu iepirkties? Sia, , INS 99, , LV 40003467982 ar adresi Valdeķu 68. pārdevējas un pārdevēji bez uzvārdiem jeb vienkārši, , iņi un jaņi, , -krievu valodā, , zaičikovi un volkovi, , izceļas ar īpašu rupjību un konfliktu meklējumiem . Ar riebumu atceros jebkuru iepirkšanās reizi Rīgas centrālajā tirgū, kur savu, , soliņu, , tirdzniecībai ir noīrējuši arī žestu valodas cienītāji no INSa 99. Rupjība ir neaprakstāma, to var aplūkot tikai fotogrāfijās.

SIA "Gerkens un Partneri" - apkalpo6ana

1.Меня поражает хамское обслуживание продавцов в этом магазине! Особенно на кассе. 2.Нужные вещи не найти, кругом грязь, в примерочную не зайти-песок и грязь по колено, своего отражения в зеркале не видно потому 4то мутное, от обуви смердит так, 4то ребенок плакать на4инает, зато продавцы все гордые ходят-даже не спросить ни4его, как-будто денег в долг просишь. АУУУУУУ!!! На4альство!!! Примите меры!!! Раньше мне нравился этот магазин, но 4то-то изменилось.

Trodeks - Firma pārdod preci, kura nedarbojas!

Ja Jums gribēsies kādam/-ai sabojāt dzimšanas dienu, vienkārši nopērciet dāvanu “IT Trodeks”. Un ja pirksiet kaut ko tuvam cilvēkam vai sev, tad iesaku, pirmkārt, ļoti uzmanīgi pārbaudīt uz vizuālajiem defektiem, otrkārt, piespiest pārdevēju pārbaudīt, vai prece vispār darbojas. Bet vislabāk uzreiz izvēlēties citas firmas veikalu, kur pārdod kvalitatīvu preci un klientiem izrāda cieņu. 2009.gada 26.maijā veikalā “IT Trodeks” TC “Olimpija” tika nopirkts netbook HP Compaq Mini 700EN. 27.maijā...

SIM SIM interneta veikals - Nekvalitatīva prece

SIM SIM interneta veikalā pārdod nekvalitatīvus produktus. Izvairās no garantijas remontu veikšanas. Lūdzu uzmanieties, iegādājoties preces ar šīs firmas starpniecību.

I Inese 20.06.2009

SIA ZEMNIECĪBA - Vadītājas nekompetence

Ja vēlaties doties uz darba pārrunām pie veikala BETA vadītājas Siguldā, tad rēķinieties ar to ka tur sastapsiet nekompetentu Sievieti, kur laikam iedomājas ka dzīvojam Āfrikā un meklējat verga darbu, jo dikti gribat skraidīt uz pirkstugaliem viņas priekšā! Niedomājami neprofesionāls cilvēks!

A Anete 17.06.2009
Komentāri 5 Tirdzniecība