www.sudzibas.lv IKI suņu veikals!

IKI - suņu veikals!

Pēdējā laikā šis veikals pārvērties par dzīvnieku veikalu. Man ir apriebies, ka iepērkoties veikalā velk iekšā suņus, kāda starpība viņš ir rokās vai sēž ratos, bet sunim tak lido spalvas. Un iedomājieties situāciju kāds savu suni ieliek ratos, kuros Jūs pēc tam lieciet pārtiku vai sēdiniet bērnu. Uz veikala durvīm ir zīme, suņiem aizliegts atrasties veikalā, bet tas ir formāli, jo veikalā nemitīgi vazā kaut kādus krančus. Es vēl saprastu par dekoratīvo sunīti, bet arī cik zinu tad tikai Jorkšīras terjerus ir atļauts ārzemēs ievest kafejnīcās vai kinoteātros. Pārējos suņus nevar nest iekšā. Tā ir cūcība un nerēķināšānās ar pircējiem ļāujot visatļautību veikalā, drīž kaķus un citus dzīvniekus sāks nest iekša. Es nesaprotu, ja nāk uz veikalu, tad atstā suni mājās, nevis nes veikalā. Un tā nav vienīgā reize, drīz par zvērudārzu pārvērtīsies šis veikals.

T Točno 10.10.2011

Točno, kādēļ gan nevarētu aizliegt vienā veikalā tirgot dzīvnieku un cilvēku pārtiku? Arī kafejnīcas atsavišķi varētu uzcelt tikai suņiem un kaķiem. Šiem mazie dzīvnieciņi ir tik jauki!

S Suns 11.10.2011

Citēju "bet sunim tak lido spalvas.", nu paklau mīļā, spalvas būs visur, putekļi, mikrobi utt. arī... ja gribi dzīvot ārkārtīgi higēniski, sēdi mājās, un uzkop tur 24/7. "veikalā nemitīgi vazā kaut kādus krančus", man ļoti žēl, ka tu suņus uzskati par krančiem... aprobežotība.

P podzija 11.10.2011

Un tos puņķainos kvaņķus arī veikalā nelaist. Un smirdīgos nomīzušos penšus! Jo koptie mazie sunīši ir daudz tīrāki gan par kvaņķiem gan penšiem par bomžiem nemaz nerunājot.

S sz 11.10.2011

Es savam sunim, pēc KATRAS iziešanas ārā mazgāju kājas/ķepas, 100% biežāk nekā Liene.

K kate 11.10.2011

Paldies, ka IKI ir draudzīgs suņiem! šie suņi, kas ir saimnieku ģimenes locekļi, parasti ir tīri un labi kopti. Ko gan nevar teikt par vienu otru cilvēku!!!

! !!!!! 11.10.2011

Tādas duras kā Liene nu gan nevajadzētu veikalā laist. Tu jau esi stulbāka par visstulbāko kranci! Nu neskaties uz suņiem ja jau viņi tev tā nepatīk, bet ne jau nu tu būsi tā kas citiem teiks kur un kā iet!!!

S Sauliite 11.10.2011

Cik dumjam ir jābūt cilvēkam, lai vienkāršu aizlieguma uzlīmi pie veikala durvīm nespētu saprast??

L Liene 20.10.2011

Nu, tad es nākamreiz uz veikalu aizstiepšu žurku vai fretku. Nu katram ir sava vieta. Un acīmredzot tie, kuri komentē, ka mazga sunim ķepas un, ka tas ir ģimenes loceklis ejiet paārstēties paši. Suns ir suns un dzīvnieks ir dzīvnieks Jūs variet mājās viņus pie sava galda stutēt, bet nevis veikalā uzbāzt savas perversijas.

L Lienei 20.10.2011

Bet cik forši ir kāmīši! Reiz veikalā pie kases redzŗju, kā vienai meitenei no somiņas rēgojās kāmīša galbiņa, un kur vēl pieradinātie zalkši, kuri izlien no piedurknes, naudas pasniegšanas brīdī.

L Liene 30.10.2011

Jā to gan es gribētu kāmīšus un pieradinātus zalkšus redzēt veikalā. Tas gan būtu forši, gribētu redzēt kā tad reaģēs. Fuj vakar biju šājā veikalā un man viens pretīgs krancis tika nests garām un ar savu purnu ostījās virsū.

T Točno 31.10.2011

Točno, šie dzīvnieciņi ir jauki, bet ko jūs teikti, ka Saules veikalā ziemas laikā dzīvo putni, kuri ķēza veikala apmeklētājiem uz galvas?Tāda situācija pagājušajā ziemā bija izveidojusies vienas mazpilsētas Saules veikalā.

L Liene 31.10.2011

Vakardien nopirku tunelī pie stacijas no bomžiem pāris mīļus kucēntiņus un tagad pilnībā apzinos savu netaisnību pret šiem jaukajiem radījumiem! No šīs dienas uz veikalu staigāšu tikai ar sunīšiem!!!
Piedodiet, bet es biju tāda pakaļa, ka pašai tagad kauns!