Douglas

SIA Douglas Latvia
Adrese: Skanstes iela 50, k-5, 4.stāvs,
Rīga
Latvia - LV-1013
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 67788100
Fakss: +371 67788110
Informācija: DOUGLAS E-veikals

Brīvības gatve 372, T/C Alfa
Rīga, Latvija, LV-1006
Tel. +371 67199299
E-pasts: [email protected]
Darba laiks: I-V 9:00-18:00, VI-VII Slēgts
Darba laiks: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
slēgts
slēgts
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

5%
Sūdzības
90
Atrisinātas
4
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

Douglas - Sūdzības un atsauksmes

Douglas - Slikts serviss

Slikts serviss 06.03.2023 biju iegājusi molā, Douglas veikalā. Vispār reti tur eju, jo neapmierina konsultantes uzbāzīgā attieksme. Viena tāda blondiem matiem, ap 35, mūždien lien virsū. Vienkārši staigā uz papēžiem, stāv blakus, skatās uz rokām, nopēta apģērbu. Es šai jautāju-vai viss kārtībā? Jā, bet vienalga stāv kā stabs un blenž virsū. Nu briesmīgi. Vajag iemācīties būt laipnai, izpalīdzīgai, bet neuzbāzīgai. Jāiemāca elementāra etiķete un manieres lai strādātu šādā sfērā.

S Sančoo 07.03.2023
Komentāri 2

Douglas - Tirgo ar produktiem, kuriem ir beidzies derīguma termiņš

Tirgo ar produktiem, kuriem ir beidzies derīguma termiņš Veicu pasūtījumu Douglas interneta veikalā un man atsūtīja preci, kurai derīguma termiņš bija beidzies vēl mēnesi pirms es šo preci saņemu. Tik pazīstama kompānija un nevar atļauties izmest sabojātus produktus, mēģinot tos pārdot pircējiem, kuri neskatās uz produktu derīguma termiņu. Uzrakstiju viņiem, palūdza atgriezt preci un man viņi atgriezis naudu.

I I.P. 27.01.2023
Komentāri 1 Kosmētika

Douglas - Slikts serviss

Slikts serviss Ar tik sliktu apkalpošanu Douglas veikalos saskārusies nebiju... Izvēlējos savus iecienītākos sejas kopšanas produktus un devos uz kasi, lai apmaksātu pirkumu, bet diemžēl 7 minūšu laikā neviens tā arī nepienāca! Zālē redzēju 3 konsultantus un centos izveidot acu kontaktu, jo cerēju, ka varbūt tad kāds pienāks, velti. Es saprotu, ka skaidrojot un iesakot, konsultants pie manis uzreiz neskries, bet bija Brīži, kad cilvēks jau izvēlās un apskata produktus patstāvīgi, bet konsultants tik stāv...

Douglas - Nepiedienīga reklāma

Nepiedienīga reklāma Kāpēc Douglas savu izveidoto Ziemassvētku reklāmu, kurā divas lezbietes sūcās rāda darbadienas vidū plkst. 12: 10 pa bērnu multeņu kanālu nickolodeon jr. Kas tas par sviestu, agrāk tādas reklāmas bija atļautas tikai normālā televīzijā pēc plkst. 22iem, kad bērni guļ. Nedomāju, ka man būtu jāskaidro 3 gadīgai meitenei, ka 2 tantes bučojas, jo iedeva viena otrai smaržas pa 39.99 eur. Skatīt attēlu pielikumā.

Douglas - Slikts serviss

Slikts serviss Nepatīkama iepirkšanās šajā veikalā! Nav saprotama preču atgriešanas sistēma. Kā, lai klients notestē preci, to neattaisot?! Bojāta prece un bojāta plastmasas plēvīte, kurā iesaiņota prece ir divas dažādas lietas. Iesaku Douglasam pārskatīt savu atgriešanas politiku, lai tā būtu klientam draudzīgāka un PRAKTISKĀKA!

K Kate 30.11.2022
Komentāri 3

Douglas - Slikts serviss

Slikts serviss Katru reizi, kad izdomāju klātienē apmeklēt Douglas veikalu, visu laiku saskaros ar pārdevēju skatieniem apmēram “ko tu šeit dari? ” protams ir arī pārdevēja, kura īpaši izteikti izceļās, katru reizi nopēta no galvas līdz kājām, ne labdien, ne uzredzēšanos, ļoti nelaipna. Nerunājot par to, ka Stūri stāv ar kolēģēm un iesmej, kā arī sniedz pilnībā nepatiesu informāciju par produktu, tikai lai to pārdotu, un protams ne par to lētāko produkta cenu ir runa. Jau cik gadus šī pārdevēju strāda dougla...

E Evija44 26.11.2022
Komentāri 2 Kosmētika

Douglas - Slikts serviss

Slikts serviss Douglas Akropoles veikalā apkalpošana ir zem katras kritikas. Nav pirmā reize ienākot veikalā, kad pārdevējām ir nulle reakcijas. Stāv un sarunājas savā starpā, nepievēršot nekādu uzmanību klientam. Neliekas ne zinis. Tas atkārtojās arī šodien, gaidot pie kosmētikas stendiem 10 min, nolēmu vienkārši iziet no veikala, jo neviens nesteidzās apkalpot.

L Līvija 14.11.2022
Komentāri 4 Pārdevēji

Douglas - Krāpšana

Krāpšana Palūdzu draugu man uzdāvināt šī pasione giorgio armani eau de parfum, akcijas Cena 50. Eiro. Un saņēmu neaptīkamu pārsteigumu... Tas aromāts neatbilda oriģinālam... Pēc būtības tāds avon smaržu līmenis pieci eiro litra... Ar tādam kauns smaržoties. Ierakstīju atsauksmi e duglas majas lapa... Bet brīnumaina kārta tā atsauksme tur neparadījās... Tikai paša veikala rakstītas brīnišķīgas atsauksmes... Brīdinu... Neuzķerties uz viņu akciju ēsmas... Būsiet ļoti vīlušies... To ko viņi jums piegādās var nosaukt viena vārda-mesls!

Z Zanna J. 12.11.2022
Komentāri 0

Douglas - Krāpšana

Krāpšana Labdien, saņēmu krāpniecisku rēķinu ar kādas Jūlijās vārdu ar saņemšanu douglas veikalā akropolē. Tas ir par traku! Kāpēc sveši cilvēki mēģina izkrāpt naudu šādi? Varbūt jāsāk meklēt citu skaistumkopšanas preču veikalu. No ārzemēm pasūtot šādi nav gadījies. Tas, ka tieši akropolē viņa grib ar manu naudu kaut ko saņemt, ir norāde uz to, ka tur ir noziedzība.

L lemon331 22.08.2022
Komentāri 0 Veikali

Douglas - Slikts serviss

Slikts serviss Visos Douglas veikalos pārdevējas ir vienkārši briesmīgas. Izvēlos pasūtīt internetā. Vēlējos iegādāties dāvanu un palūdzu to iepakot dāvanu iepakojumā. Pārdevēja man pateica, lai paeju malā un palaižu citu klientu pa priekšu uz ko atbildēju, ka arī es esmu klients. “Vai kāda Jūs principiāla” bija atbilde, kuru saņēmu. Serviss vienkārši briesmīgs. Varbūt pārdevējām beidzot jānolaižas no mākoņiem?

E ewucism 24.07.2022
Komentāri 5 Kosmētika

Douglas - Nekompetenti un bezrūpīgi pārdevēji. 150 eiro izsviesti vējā

Nekompetenti un bezrūpīgi pārdevēji. 150 eiro izsviesti vējā Man jau labu laiku bija Dior Sauvage Parfum, kas man liekas ļoti labas smaržas. Aizgāju uz plazas veikalu nopirkt jaunas, jo tagadējās beidzās. Uz plaukta stāv dažādas Dior Sauvage smaržas (edt, edp, elixir) . Jautāju pārdevējai, kāda ir atšķirība starp šiem smaržu variantiem, uz ko atbilde bija - tikai stiprums atšķiroties un elixir esot visspēcīgākais. Tad nu nopirku elixir variantu, un izrādās, ka tas smaržo pilnīgi citādāk, nekā dior sauvage parfum. Apmainīt pret citu vai pret naudu vair...

T Toms47 21.07.2022
Komentāri 8 Kosmētika

Douglas - Neatbilstoša reklāma

Neatbilstoša reklāma Pēdējā laikā Douglas reklāmā rāda divu sieviešu skūpstīšanos un man to redz mazs bērns, man negribētos lai viņš jau no bērnības domā, ka tas ir normāli! Jo dabā tā nav paredzēts, un mūsdienu dzimum brīvība nav pareiza, vismaz to nav jārāda kā normu. Bērna prāts vēl nav nobriedis, lai spriestu vai analizētu tādas lietas! Kas notiek ar pasauli! Un tad brīnāmies kāpēc jaunā paaudze ir savādāka nekā agrāk!

A Azazele 28.12.2021
Komentāri 2 Reklāma

Douglas - Krāpšana

Krāpšana Saņēmu paciņu no Douglas, taču tā bija vilšanās. Pirms apmaksāju sūtījumu, ievadīju kodu ar kuru no adventes kalendāra bija jāsaņem 5 paraudziņi. Taču atnāca tikai divi paraudziņi un 3 šokolādes, neuzskatu, ka šokolādes būtu paraugi. Kārtējā vilšanās no Douglas puses. Kāpēc tad ir jāliek šie bonusi adventes kalendāros?

AtrisinātaDouglas - Slikts serviss

Slikts serviss Tc Damne Douglas, pārdevējas nezin vai un kam ir atlaides. Nopirkām serumu, viņas Saka ka nav atlaide es vairākas reizes pārprasīju, nē nav un viss. Atnākot mājās, uzrakstīju uz Alfu un Akropoles Douglas veikaliem un tur atbildēja ka ir jābūt. Protams aizgāju to pateikt, pārdevēja atbildēja ka vēl neko nezināja kad mēs pirkām. Un čeku mēs izmetam, neko darīt vairs nevarot. Kaut uzreiz mani atcerējās. Nu ko... Žēl, šajā Douglas vairs nekad nepirksim neko.

K Ketta34 13.09.2021
Komentāri 3 Veikali

Douglas - Piegādes termiņi

Piegādes termiņi Informē, ka sakarā ar lielo pirkumu apjomu, sūtījumu piegāde var kavēties līdz 5 dienām, 5 dienas ir pagājušas, sūtījuma nav, un DPD izsekošanā rādās, ka sūtījums pat nav nodots piegādei. Zvanot uz e-veikala norādīto telefona numuru, meitene tikai čivina, ka nav atbildīga par piegādēm, nav atbildīga par pakošanu, neko nezin... gaidiet... super! Applausi douglas.lv un šai neko nezinošajai darbiniecei! Izcils serviss!

Douglas - Krāpšana, rupja attieksme pret klientu

Krāpšana, rupja attieksme pret klientu Izvēlējos preci, apmaksāju. Gaidu kad atnāks paciņa. Tā vietā atnāk e pasts ka neesot rēķinu saņēmuši. Summa mazliet virs 100 eu. Zvanu, pretī rupja klientu konsultante, kas pat nenosauc savu vārdu. Nav ne atvainošanās par pazudušo naudu, ne jelkāda piedāvājuma kompensēt klientam neērto situāciju. Tā vietā lamāšanās un neuzklausīšana. Un kad jums zvana klienti, jāsaka labvakar, un jāstādās priekšā. Kaut kās feiks kaktu kantoris.

Douglas E-Veikals - krāpšana, slikts serviss

krāpšana, slikts serviss Uzķeros uz 20% atlaidi un pasūtīju smaržas. Kā var saprast nav ne naudas, ne smaržas. Žēl ka tikai pēc tam izlasīju komentārus par klientu krāpšanu. Sazvanīt veikalu nav iespējams, visu laiku formē pasūtījumus, uz e-pastiem neatbild. Negribējās ilgi gaidīt smaržas no Vācijas, bet pareizi Saka skops maksa dubultā. Stipri neiesaku iepirkties šajā veikalā.

Douglas - Krāpšana, slikts serviss, maldināšana, ņirgāšanās par pircēju, preces nepiegādāšana

Krāpšana, slikts serviss, maldināšana, ņirgāšanās par pircēju, preces nepiegādāšana Biju douglasā, internetveikalā pasūtījusi 5 paciņa sun tās visas saņēmu vienā dienā - sestdienā, visas dienas garumā, man ik pa brīdim pienāca sms, ka jāizņem paciņa omnivā pēdējā tika aizsūtīta pat uz citu pakomātu, tai pašā dienā! Nesūta ilgu laiku un tad ik pēc kāda laika! Vai tiešām bija jāieliek nākošā tikai tad, kad es iepriekšējo esmu izņēmusi, atgriezusies mājās un pēc kāda laika jāskrien atpakaļ, putenī un aukstumā jāstāv Rindā četras reizes! Es pat no sākuma nepamanīju, ka pēdējā paka...

Douglas - Nepilnīga pasūtījuma saņemšana

Nepilnīga pasūtījuma saņemšana Labdien! 05.01.2021. Saņēmu savu pasūtījumu rēķins-dl-30010780. Atverot biju vīlusies - viens no pasūtīto serumu pudelītes iepakojumiem bija atvērts, bet izskatās, ka saturs ir īstais, savukārt pasūtīto 5 sejas masku (mimoto facial mask hyaluronan and lithospermum) vietā bija tikai viena. Pasūtījums nr. 202101020211 pus stundu neveiksmīgi centos zvanīt uz norādīto telefona nr. , taču visu laiku atbildēja autoatbildētājs, , tāpēc uzreiz nosūtīju e-pastu, uz kuru joprojām nav nekādas atbilde...

G Guna123 12.01.2021
Komentāri 1 Kosmētika

Douglas - Krāpšana

Krāpšana 2020. Gada 10. Novembrī "Douglas" veikalā, kas atrodas tirdzniecības centrā akropole, es iegādāvos savam draugam dāvanu uz dzimšanas dienu - hugo boss dāvanu komplektu https://www.douglas.lv/lv/katalogs/hugo-boss-boss-bottled-gift-set-4/... - 99.99eur/gb   nopirku ar domu, ka viņš lieto tikai šī zīmola smaržas un  varēšu viņu iepriecināt dzimšanas dienā. Kad viņš bija atvēris iepakojumu (14. Decembrī) un izmēģinājis jaunās smaržas, izrādījās, ka tās neatbilst tām, kas tika iegādātas ārzemē...

B Baiba 07.01.2021
Komentāri 0 Kosmētika

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes