www.sudzibas.lv SIA Ziedu salons Linda google pārpublicētā sūdzība

SIA Ziedu salons Linda - google pārpublicētā sūdzība

Labdien!

Lūdzu Jūsu portāla paskaidrojumus, kāpēc gadā sākumā uzrakstītā sūdzība par Ziedu salonu Linda līdz sīm brīdim kā kādam izdevīga mūsu antireklāma rotā Google.
Kurš ir atbildīgs pa šīs antireklāmas pavairošanu ?

Ar cieņu,

Ieva Ģeņnģere
SIA ziedu salons Linda
valdes locekle.

P peksis 04.10.2011

Tautai savi varoņi jāzina arī nākamos 10 gadus ! Vai tad kas ir mainījies, pilnīgi nekas !?

Z Zane 04.10.2011

Ja kāds nav apmierināts ar sniegto pakalpojumu vai preci, tad viņš var izteikt savu sāpi, lai brīdinātu citus. Un ir ļoti labi, ka ir tāda vieta, kur var izteikties, ja cilvēks nav noskaņots vai neuzskata par vērtu (viņš piecieš viņam nodarīto kaitējumu un ir nolēmis nekad vairs neiet pie attiecīgā tirgotāja) vērsties kompetentajās iestādēs ar sūdzību par Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normām neatbilstošu pakalpojumu vai preci. Tāpēc strādājiet kvalitatīvi, un tikai tas jums nodrošinās nevainojamu reputāciju.

H Haralds 04.10.2011

A Kapec raksta Ieva, ja runa ir par Lindu!