www.sudzibas.lv @home Dominā par attieksmi pret pircēju

@home Dominā - par attieksmi pret pircēju

Neiesaku iegādāties preci veikalā @home, Dominā!Veikalā strādā nekompetents pārdevējs, kurš nezina savus pienākumus, nezina, kas ir viņa darba devējs u.t.t.
07/10/2011 samaksāju par preci un piegādi 08/10/2011 līdz 13. Šodien gaidīju vēl lieku stundu, pēc 14 zvanu, lai noskaidrotu kur prece...izrādās, ka pārdota?! Tātad vienu preci pārdod diviem pircējiem!! Par to, ka prece netiks piegādāta vispār neinformē līdz brīdim kamēr to nesāku meklēt. Uz čeka nav norādīts telefona numurs, kur zvanīt, tas bija jāmeklē internetā!
Telefoniski pārdevējs paskaidroja, ka preces vairāk nav, tā gadoties, ka preci pārdod citam un nekas jau nav noticis, nākamreiz prece būšot ceturtdien...

I Imants 08.10.2011

agra, nedzer un nepasuti preci reibumaa !