www.sudzibas.lv Santa un Barbara, veikals Attieksme pret cilvēku

Santa un Barbara, veikals - Attieksme pret cilvēku

Kopš 2003. gada pusdienlaikā iepērkos šajā veikalā. Vienmēr ir bijusi pretīga sajūta, kad katru reizi Novērotājs izseko un skatās uz pirkstiem, vai kaut ko nenozagsi, bet to viņi būtu pelnījuši ar savu pastāvīgo attieksmi pret cilvēkiem.
Šodien pirku saldējumu, pie kases stāvēja mācekle un viņas skolotāja viņu mācīja. Saldējumam nenoņēmās kods, viņa to dusmīgi mīcīja un grozīja, tas nepalīdzēja, tad viņa aizskrēja, neko nepaskaidrojusi, sastājās gara rinda, tad domāju, ka saldējums jau tāpat izkusīs, kamēr viņa atnāks un cilvēki rindā arī varbūt steidzas. Pateicu savu lēmumu, aizgāju, noliku savu saldējumu atpakaļ savā vietā, kur paņēmu, atnācu atpakaļ, no pārdevējas ne miņas, un izgāju ārā. Tad Novērotājs, kurš visu laiku arī tur stāvēja, iznesās man pakaļ un jautāja krievu valodā : "a vi morozhenoje v karman polozhili ?"
Kādā tauta, tāda valdība.
Congratulations !!! You are the winner !!!

K Krotow 20.09.2011

Beidz mocīt sevi un pārtrauc tur iepirkties.

L LelleBezMatiem 21.09.2011

jā, ja apsargs tev būtu izskrējis pakaļ un to pašu teiktu latviski, tad gan šai sūdzībai nebūtu pamata, vai ne?

K KKK 21.09.2011

Dura baba!

H horta 21.09.2011

nu..es zinu to veikalu..tur iepērkās aiz bezizejas, jo tajā rajonā citu pārtikas veikalu nemaz nav tuvumā..

T ToKristine 21.09.2011

Satana un Bomzene.

R rojs2 27.09.2011

Manšis veikals ir tuvu mājām, ērti jau ir tur iepirkties, bet pirmkārt, tur viss ir tā kā dārgāks nekā citur, otrkārt, tāda nepatīkama sajūta sajūta ir tajā veikalā, ka tās, es atvainojos, bemžveidīgās uzmanītājas vēro, vēl dažas izturas tā, itin kāes būtu viņu mājā ienācis ubagot nevis pirkt... Nav diez ko tīkami.
Viena kasiere gan ir laipna. Tas vismaz kompensē pārējo negatīvismu.

Q qasm 15.06.2016

Pārtikai diezgan daudzveidīga izvēle, daudz veģetāru alternatīvu, bet mācekļus gan vajadzētu labāk apmācīt, kā, piemēram, par cilvēku personisko izvēli nelikt visus dārzeņus, īpaši ja no katra ir viens gab. atsevišķi katru savā maisiņā, un to vēl pamanīties pārmest klientiem, izcili vienkārši! Pēc tam jānāk pašam ar saviem, jo to plastmasu nav kur likt, kā tikai izmest un piesārņot vidi!!!

Z zaiga alšmite 12.01.2018

Tā ir taisnība , šajā veikalā attieksme ir tāda kā pret zagļiem. Novērotājs kā sarga suns uzrauga.Tā nav īsti korekti teikt , bet sajūta un domās raisās tikai viens-pašiem vajadzētu zagt.Runājot par valodu tas ir absurds -sajūta, ka atrodies Krievijā.Tā ir necieņa pret valsti un tās pamat nāciju.

A Amēbs 18.09.2018

Tas viss ir sīkums, bet tas, ka uz jumta ir saliktas trubas no kondicionēšanas iekārtām, kas kauc kā sirēnas gan dienu gan nakti n - skaidri norāda uz ši veikala attieksmi pret cilvēkiem - neejiet uz šo veikalu, lai tas iznīkst!

Santa un Barbara, veikals - Attieksme pret cilvēkiem. 04.09.2021. Novērotāja attieksme bija pret pircēju (klientu) necienīga. Pircējiem piedāvāja tikai iepirkumu ratus, lai gan dažu metru attālumā stāvēja vairāki standarta nesamie iepirkumu grozi. Šajā veikalā ir šauras ejas un preces ir nokrautas visapkārt. Ar ratiem viegli var aizķert un sabojāt apkārt novietotās preces. Apsargs beigās piebilda, ka es varot uz šo veikalu nenākt. Atbildi nesaņēmu, vai pirēju grozu izvēli un necienīgo atieksmi atbalsta veikala Santa Barbara vadība, vai novērotājs (apsargs) pats improvizēja pēc sava garstāvokļa ieskata. Domāju, ka apsargam, ar šādu attieksmi, nav piemērots darbs ar cilvēkiem veikalā. Varbūt viņam labāk apsargāt kādu citu objektu, kur nav saskarsme ar cilvēkiem.

Good Intentions 05.09.2021

90. gadu 2. pusē atvēra šo leģendu.