Narvesen - Melotāji

Varu pateikt vienu tikai melu kantoris, NARVESENS biju atstājusi karti, un pec ceļojuma gāju pakaļ jo zinu 100% ka viņa tur bija un aizejot pakal man tur saka ka nav nekādas kartes un sūta mani un Info centru un vēl nez kur un piedāvā pat rītā atnākt pakaļ, stūlbums un tērē manu dārgo laiku, ši tur nežēlīgi zvanīja kādam stresoja un beigās sazvanot vai nesazvanot pasaka ka mana bankas karte ir Sweed Bankā aizeju uz turieni un konstatējam ka karte tur nav, un tādāļ viens vārds man MEĻU kantoris, labā būtu pieklājīgi atvainojusies un pateiktu ka karte viniem ir pazudusi un atvainojusies, bet nē izdancina mani kā muļķi, drausmīga attieksme...Meitenei vajadzētu būt kompitentai par to kas notiekas viņas darba vieta...

B

S Sauliite 16.09.2011

Un prātā, protams, Tev neienāca tas, ka savas aizmāršības dēļ tagad tērē dārgo citu cilvēku laiku? Un nākamreiz cenšoties uzrakstīt "gudru" sūdzību, pirms tam apgūsti latviešu valodas pamatus!

E Esesesseseseseses 16.09.2011

Piekrītu Sauliite, aita arī uz Mēness ir aita!

B Baiba 16.09.2011

Tie, kas gribēs sapratīs...Sauliit...

T ToSauliite 16.09.2011

Labvakar Sauliite! Atkal tu dāvā bezmaksas padomus lohiem, un atkal tev kā vienmēr ir taisnība.

S Sauliite 16.09.2011

Runa neiet par saprašanu, Baibiņ, bet gan par dumju un bezjēdzīgu sūdzību...

T ToSauliite 16.09.2011

Palienē Baibai nederīgu kredītkarti, varbūt nomierināsies!

S Sauliite 16.09.2011

protam, lai es atkal būtu tā sliktā, jo nepareizas krāsa karti devu un tāpēc uberdārgo laiku iztērēju? :D

T ToSauliite 16.09.2011

Skatos, tu humora izjūtu vēl neesi zaudējusi!Štrunts par aizmāršīgo Baibu, uz vēlēšanām rīt dosies?

G gj 16.09.2011

neviens karti nenes uz banku, tiek zvanīts uz banku, un viņi karti bloķē, un banka taisa jaunu karti.un cilvēki varētu būt tik neaizmāršīgi, jo tik tiešām cik cilvēku var teikt aizmirstu savas kartes, ja pārdevējas nepiebilstu, lai karti izņem ārā.tāpec neesat tik aizmāršīgi, un viss būs ok.:)

S Sauliite 16.09.2011

Protams, ka iešu, pie viena jāieiet narvesenā kāda manta jāatstāj, lai ar varētu sūdzību pēc tam rakstīt par viņu necilvēcīgo teroru!

T ToSauliite 16.09.2011

Baibiņa var priecāties, ka pārdevējai nebija draugu hakeru, kuri būtu nosusinājuši bankas kontu tukšu! Varu iedomāties, kas tad būtu par brēcieniem!Vainīgs būu ne vien Narvessens, bet pat Zimbabves karalis!

E elvira 16.09.2011

Narvesenā daudzi aizmirst savas bankas kartes, man arī tā ir ātrumā gadījies(kad veikalā gara rinda un kasieris steidz apkalpot nākamo pircēju), lai gan es neesmu īpaši aizmāršīga. Kad prasīju atpakaļ savu karti, tad darbinieks izvilka LIELU kaudzi ar visdažādāko banku kartēm, tādas kā man tur bija kādas 5-6 .

B Baiba 17.09.2011

Runa iet par to, ka var atvainoties un pateikt, ka karte ir nozaudēta, bet nevis izdzenāt par visām iestādēm, jo zināju ka KARTE IR 100% pie viniem, ai nav ko te lieki ko komentēt, katram ir savi MĪNUSI un tai pārdevējai ir liels Mīnus par apkalpošanu, vieta tur kur nav neviens apkārt ...

S Sauliite 17.09.2011

Kāpēc, lai pārdevēja atvainotos par to, ka Tu pazaudēji karti? Un pēc Tevis teiktā izriet, ka apkalpošana bija laba, jo pārdevēja ieteica iestādes, kurās varētu vērsties, lai karti atgūtu, tas, ka tajās iestādēs karte neatradās nav pārdevējas vaina! Tas, ka Tu pašpasludināji sevi par dievību, vēl Tevi tādu nepadara citu acīs!

T ToSauliite 17.09.2011

Labdien Sauliite! Skatos, tu atkal izklaidejies, sniegdama lošiem bezmaksas padomus! Nobalsot jau biji aizgājusi?

S Sauliite 17.09.2011

šoreiz es padomu nesniedzu, šoreiz es tikai norādu sūdzības autores neinteliģenci! :D

T ToSauliite 17.09.2011

Pēc Baibas filozofijas iznāk, ja teiksim, es mežā pazaudēju vai aizmirstu kādu lietu, vainīgs ir mežsargs! Tu neatbildēji uz jautājumu, vai biji nobalsot?

Protams, ka biju!

T ToSauliite 17.09.2011

Par ko tad tu balsoji-par tumšajiem, vai gaišajiem zirdziņiem?

S Sauliite 17.09.2011

Par vienīgo partiju, kurai programmā bija kaut cik reālas lietas rakstītas.