Narvesen - Melotāji

Varu pateikt vienu tikai melu kantoris, NARVESENS biju atstājusi karti, un pec ceļojuma gāju pakaļ jo zinu 100% ka viņa tur bija un aizejot pakal man tur saka ka nav nekādas kartes un sūta mani un Info centru un vēl nez kur un piedāvā pat rītā atnākt pakaļ, stūlbums un tērē manu dārgo laiku, ši tur nežēlīgi zvanīja kādam stresoja un beigās sazvanot vai nesazvanot pasaka ka mana bankas karte ir Sweed Bankā aizeju uz turieni un konstatējam ka karte tur nav, un tādāļ viens vārds man MEĻU kantoris, labā būtu pieklājīgi atvainojusies un pateiktu ka karte viniem ir pazudusi un atvainojusies, bet nē izdancina mani kā muļķi, drausmīga attieksme...Meitenei vajadzētu būt kompitentai par to kas notiekas viņas darba vieta...

B

T ToSauliite 17.09.2011

Tad jau tu būsi nobalsojusi par SC!Un tu vēl esi tanī vecumā, kad tic pasakām?

S Sauliite 17.09.2011

SC programmā nebija nevienas reālas lietas, tur bija tikai visbanālākie un izplatītākie partiju solījumi! Tāpēc nē, es nebalsoju par viņiem! Un izlasi vēlreiz manu iepriekšējo komentāru, un tikai tad sāc jautāt kaut ko par pasakām!

T ToSauliite 17.09.2011

Ja tu vēl tici visām šim muļķībām, esi vēl bērna prātā.Man gan izlasot visas šīs muļķības metas nelaba dūša, jo atceros, kas ir solīts šos 20 gadus, un kas no tā ir sanācis.Nu nav nevienas partijas, kura domātu par ko citu, kā par savu bankas kontu papildināšanu. Kamēr bija ko prihvatizēt vecākās paaudzes sarūpēto bagātību, bija labi, tagad ir jāiet lūgt aizdevumi, ko izsaimniekot. Tu laikam neapjēdz, ka tavi mazmazbērni vēl nebūs atdevuši tavi iebalsoto sataisītos parādus.

S Sauliite 17.09.2011

Kurā brīdī es teicu, ka ticu kādas partijas solījumiem? Kāda jēga tagad ir skaitīt kurš ko ir nozadzis, ja viņi visi to ir darījuši? Tāpat kāds no viņiem būs saeimā. Un neatkarīgi no tā par ko balsotu un vai vispār balsotu, mazmazbērni tāpat parādus atdot nepaspētu. Tāpēc par viņiem es nesatraucos, jo savus bērnus es pietiekami labi nodrošināšu.

T ToSauliite 17.09.2011

Neredzu nekādu loģiku tavā rīcībā, tu netici solījumiem, bet kāp uz tā paša grābekļa vēlreiz! Ja valsts iznīcināšana turpināsies iecerētajā virzienā, nākošais solis būs bankas kontu iesaldēšana.

S Sauliite 17.09.2011

Un ko Tu piedāvā - vispār nebalsot, lai viņi ļaunos plānus var īstenot vēl vienkāršāk? Un mana loģika ir vienkārša - balsoju par tiem, no kuriem pati gūtu lielāko labumu!

T ToSauliite 17.09.2011

Nesaprotu, kādu labumu tu no šiem vari dabūt? Pie siles taču tevi neviens nelaidīs!

S Sauliite 17.09.2011

Ja nav "vienvirziena" domāšana un, ja "nedzīvo" pagātnē, tad gan no partiju programmām, gan no jau paveiktiem darbiem var izsecināt, kuras jomas un uzņēmumi tiks atbalstīti, un no tā var jau izsecināt iespējami iegūstamo labumu. Nevienam labāk nepaliks, ja visu mūžu tikai sūdzēsies par to cik visi politiķi slikti ir un kā Latvija izzagta tika!

T ToSauliite 17.09.2011

Nevis tika, bet tiek!Paskaties, kas notiek ar mežiem! Pat laukakmeņus ved prom!Toties ražošanas vairs nav, ir tikai kupi-prodai un milzum daudz banku.Ja nav ražošanas, tad nav nodokļu arī, nav jābūt ekonomistam, lai secinātu, ka šī valsts pastāvēt nevar, lai cik skaistas nebūtu partiju programmas.Pabraukā pa valsti, redzēsi, kas ir palicis no kādreiz bagātākās PSRS republikas. Ja kas vēl notiek, tas ir Rīgā, aiz 101 kilometra valda posts un iznīcība.

S Sauliite 17.09.2011

Jā, es redzu, ka situācija Latvijā nav tā labākā, tomēr es negrasos kā Tu visu mūžu tikai sūdzēties par to un pieminēt cik labi agrāk bija! Nu nav tā vairs, un šīs paaudzes laikā arī nebūs! Ar to ir jāsamierinās un jādzīvo tālāk!

T ToSauliite 17.09.2011

Zini, es biju pieradis, ka dzīve ar katru gadu palika arvien labāka (tas bija 60-70 gados) visu nīstajā padomijā, bet kādēļ mums kā katordzniekiem brīvajā Latvijā jādzīvo arvien sliktāk un sliktāk?Vai tādēļ, ka gājām uz barikādēm, vai tādēļ, ka ticējām partiju bļauru solījumiem?Ne jau par velti simtiem tūkstošutautiešu ir pametuši šo valsti.Runa nav par sūdzēšanos, sūdzēšanās pēc, bet gan par lielākās tautas daļas iedzīšanu postā un nabadzībā.

S Sauliite 17.09.2011

Bet pasaki, ko Tev šī sūdzēšanās dos?Kāds būs reālais labums? Tiešām gribi visu mūžu nodzīvot tikai sūdzoties un vēsturi pieminot? Es arī uzskatu, ka padomju laikos bija labāk, taču tas nemaina faktu, ka padomju laiki ir beigušies un Latvija ir tāda kāda tā ir, un situāciju arī neviens vienas dienas laikā neizmainīs uz labo pusi!

T ToSauliite 17.09.2011

Man nekas nebūtu pretī, ja lejupslīde apstātos, bet laikam visļaunākais vēl priekšā, jo SVF pakalpojumi parasti beidzoties ar valsts pilnīgu iznīcināšanu. Kādreiz sameklē www.aisbergs lv rakstus par šo tematu, tas tev arī kā juristei var būt noderīgs. Vispār jūtu līdzi visiem Rīgā dzīvojošajiem, jo jūs taču dzīvojat uz pulvera mucas.Tagad pat divas partijas VL un SC kūda latviešus pret krieviem un otrādi. Nezin kur palika no Moldovas Latvijā ievestā ieroču krava? Var gadīties visādi, jo nemieri parasti notiek pilsētās.

S Sauliite 17.09.2011

Tu tā arī neatbildēji ne uz vienu no jautājumiem!

T ToSauliite 17.09.2011

Es nesūdzos, bet diskutēju, un mēģinu atainot reālo situāciju, ko braukājot pa visu Latviju, esmu novērojis. Tu taču savā dzīvē neesi neko radījusi, lai spriestu par citiem, kuru desmitiem gadu laikā sarūpēto kaut kādi izredzēti paņem un izposta. Kad sasniegsi zināmu vecumu, arī pār tavu galvu nāks apskaidrība, bet būs jau par vēlu.

S Sauliite 17.09.2011

Un ko Tev dod tā reālās situācijas apzināšana? Nu aizbrauksi uz laukiem, noklausīsies omītes skumjo dzīvesstāstu, un ko tālāk? Par to apskaidrību un vecumu runājot - kad būšu veca tad arī sākšu domāt par to ko varēja un ko vajadzēja jaunībā savādāk darīt, un ja es turpināšu dzīvot ievērojot visus savus principus, tad arī nebūs iemesls kaut ko vecumā nožēlot!

T ToSauliite 17.09.2011

Kad sapratīsi, būs jau par vēlu, to es tev saku no savas pieredzes, jo arī man bija līdzīgi uzskati.Tagad tu par večiem izsakies nicinoši, redzēsi pati, ja Dievs dos tev arī piedzīvot vecumu, kas tas tāds ir. Parasti šāda attieksme ļoti sāpīgi atspēlējas.

S Sauliite 17.09.2011

he.. pēc kara jau visi ir gudri.. pat ja arī es kaut ko nožēlošu vecumā, tas nemainīs faktu, ka lielāko daļu dzīves būšu labi nodzīvojusi! Un nicinoši es izsakos tikai par tiem večiem, kuri nav tiesīgi saukties par vīriešiem!

T ToSauliite 17.09.2011

Toties es savā dzīves laikā esmu redzējis, kā šādas iedomīgas mamzeles vienā momentā kļūst zemākas par zāli, kā arī zinu daudz dažādu dzīvesstāstu, kā cilvēks no bagātnieka vienā rāvienā paliek par bomzi un kropli uz visu mūžu. Tas viss tev vēl priekšā.Esmu redzējis, kā darbojas lāsti, kapu smiltis, u.t.t. Droši vien tu tam visam netici, bet tā tiešām ir patiesība.

S Sauliite 17.09.2011

Toties es zinu stāstus par cilvēkiem kuri kļuva bagāti un tādi ir vēl arī šodien! Un tas, ka es visu laiku nežēlojos, bet gan cenšos sasniegt maksimumu, vēl nepadara mani par iedomīgu! Ja Tevi apmierina "mietpilsoņa" dzīve, tad labu veiksmi turpināt būt par viduvējību, kas nepiepilda sapņus, neko dižu nesasniedz un līdz ar to arī mantojumu aiz sevis nekādu neatstāj! Es tikmēr turpināšu būt laimīga!