Narvesen - Melotāji

Varu pateikt vienu tikai melu kantoris, NARVESENS biju atstājusi karti, un pec ceļojuma gāju pakaļ jo zinu 100% ka viņa tur bija un aizejot pakal man tur saka ka nav nekādas kartes un sūta mani un Info centru un vēl nez kur un piedāvā pat rītā atnākt pakaļ, stūlbums un tērē manu dārgo laiku, ši tur nežēlīgi zvanīja kādam stresoja un beigās sazvanot vai nesazvanot pasaka ka mana bankas karte ir Sweed Bankā aizeju uz turieni un konstatējam ka karte tur nav, un tādāļ viens vārds man MEĻU kantoris, labā būtu pieklājīgi atvainojusies un pateiktu ka karte viniem ir pazudusi un atvainojusies, bet nē izdancina mani kā muļķi, drausmīga attieksme...Meitenei vajadzētu būt kompitentai par to kas notiekas viņas darba vieta...

B

T ToSauliite 17.09.2011

Lai tev veicas! Nedusmojies, lūdzu!Tev kā mediķei vajag zināt, ka nervu šūnas neatjaunojas!

S Sauliite 17.09.2011

Ja es dusmotos uz katru cilvēku, kurš cenšas man savu taisnību uzspiest, es jau sen būtu pakārusies, bet kā redzi esmu vēl šeit!

T ToSauliite 17.09.2011

Kā gan lai es tevi varētu redzēt? Es pat nezinu, kas šo visu raksta, varbūt kāds nomaskējies provokators-kaimiņu Fedja! Štrunts par visu, kā tu domā, kuras partijas būs valdībā? Es personīgi prognozēju, ka Vienotība ar Zatlera partiju tiešām būs iekšā. Kādas ir tavas versijas?

S Sauliite 17.09.2011

Domāju, ka lielās visas tiks iekšā, vienīgi par Šlesera veidojumu šaubos.

T ToSauliite 17.09.2011

Delfos bija informācija, ka Šlesera partija pirkusi balsis pa Ls 20 gabalā.Viņš tiešām nenormāls, vai tikai izliekas?Ja man kāds piedāvātu šādu variantu, visticamāk tiktu pasūtīts labi tālu.

S Sauliite 17.09.2011

Par šito balsu pirkšanu es vienmēr esmu "ierēkusi", jo vienmēr kāds tās balsis pērk, bet pašu pircēju neviens nekad redzējis nav tā īsti!

T ToSauliite 17.09.2011

Man arī nav gadījies neko tamlīdzīgu manīt. Kaut kur dzirdēju, ka alkāniem uz pohām esot ielējuši pa 100 gramiem, lai tie balsotu par vajadzīgo partiju.Drīz jau vajadzētu parādīties pirmajiem balsu skaitīšanas rezultātiem!

S Sauliite 17.09.2011

Tomēr arī tie alkāni nav plašākai publikai parādīti!

T ToSauliite 17.09.2011

Kam gan var interesēt alkāni? Es drusku papētīju dažādos portālos, vairāk balsu varētu būt SC, tālāk iet Vienotība ar Zatlera partiju, Šleseram prognozē tika 5%, ne vairāk. Manas prognozes sāk piepildīties!

S Sauliite 17.09.2011

Manas ar piepildās - kā bija vienalga, tā arī tagad ir vienalga! :D

T ToSauliite 17.09.2011

Nesaprotu tavus domu gājienus, kas ir vienalga?Pēc pēdējiem rezultātiem, prognozes ir sliktākas, nekā es domāju, atliek cerēt uz brīnumu, bet Vienotība to var arī sagādāt.

S Sauliite 17.09.2011

Nu vienalga ir vienalga, man neinteresē šo vēlēšanu rezultāti, jo manu dzīvi tie nekādīgi nemainīs!

T ToSauliite 17.09.2011

Dzīvosim, redzēsim! Arlabunakti Sauliite!

A ainars 22.09.2011

Narvesenā manai meitai krievene e-talona - kartiņas uz visiem autobusiem vietā iesmērēja uz trolejbusiem, rezultātā neatguva visu naudu par RS centrā.Super, tagad vienmēr jāsaka: man lūdzu uz visiem Aaaaaaauuuutobusiem, nevis uz visiem autobusiem...

A Agy 22.09.2011

Baiba! Nu gan atradi par ko sūdzēties, par savu stulbumu un aizmāršību:D

ž Žanna 29.09.2011

Arī man ir gadījies NARVESENā atstāt karti, turklāt 2 reizes...vienmēr gan esmu dabūjusi atpakaļ bez starpgadījumiem. Pēc otrā gadījuma piezvanīju uz centrālo biroju un pateicu - ka nekur citur, izņemot NARVESEn, ar mani tā negadās...varbūt tomēr nav kaut kas kārtībā ar to karšu ielikšanas izņemšanas sistēmu...meitene man atvainojās un teica, ka informēs vajadzīgās amatpersonas. Kopš tā laika, goda vārds, pārdevēji vienmēr ieliek un paši izņem, piebilstot JŪSU KARTE.
PIrmajā reizē, kad aizskrēju pakaļ kartei - meitene no pagaldes izvilka iespaidīgu kaudzi ar atstātajām kartēm...toreiz sapratu, ka ne man vienai tā gadījies.

B BaibaB 28.11.2011

Narvesens nedrīkst turēt kartes. arī atstātās. dienas beigās tās tiek sagriezstas!
šaubos ka pārdevēj vēlas maksāt sodu par tavu aizmāršību.
Pati strādāju Narvesenā un zinu kā tas notiek!

K katen 12.03.2012

Tu muļķe arī esi, ja domā ka citi cilvēki vainīgi ka karti atstāj veikalā.pasaki vēl paldies ka no konta neko nenonema