Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Saldakiemsapnisiem.lv - Kvalitātes neatbilstība aprakstam

Milano zone gultas veļa. Apraksts neatbilst realitātei. Mājas lapā aprakstā ir 100% kokvilna. Uz komplekta, nedz uz iepakojuma, nedz uz veļas (birkām) nav nekādas informācijas par sastāvu. Ķīnas ražojums. Kas arī netiek atspoguļots mājas lapā. Labi, ka pirku internetā, tiks nosūtīts atpakaļ. Žēl iztērēto laiku.

Narvesen - Pretīga pārdevēja

Pretīga pārdevēja Labdien atkal šodien strādā budina pretīga pārdevējā vai tiešam viņu nevar atlaist un pieņemt normālus pārdevējus tanī budina Valdeķu iela 10 ir viena normāla pārdevēja ka saprotu sauc Valentīna! Bet pārdevēja Larisa ir ļoti pretīga rupja galu gala atlaidiet viņu jūs zaudējat cilvēkus.

Surprise - Krāpšana

Šausmas... Viņi kopš atvēršanas tur tirgo vecas preces, sausā pārtika ir nenormāli veca. Tur termiņi netiek ievēroti vispār un Cenas vēl ir augstākas nekā parastā maxima! Par ko? Plus personāls arī nav no laipnākajiem. Vnmr vecas omes strādā, jaunos neņem vispār. Labs veids kā saindēties ar pārtiku...

M Mkbj 11.02.2021
Komentāri 2 Tirdzniecība

Andelē Mandelē - Krāpšana, slikts serviss

Portālā Andele mandele uzdarbojas krāpnieki, kas saņemot naudu par preci pazūd "ar galiem", gan tādi pircēji, kas caur viltus profiliem pārpērk preces un tirgo tās tālāk. Administrācija sūdzības neņem vērā, sliktās atsauksmes no šo cilvēku profiliem tiek dzēstas. Laikam atbalsta šādu pārdevēju/pircēju "biznesu") )

Narvesen - Pretīga attieksme no vienas pārdevējas jau ne pirmo reizi

Pretīga attieksme no vienas pārdevējas jau ne pirmo reizi Vienkārši pretīga attieksme! Nezinu pārdevējas vārdu, bet katru reizi rupjības no viņas puses, negrib apkalpot, nopirkot etalonu, aizmirsu kā gribēju ūdeni, prasu vai lūdzu ūdeni vēl varētu, uz ko viņa man atbild ar ļoti dusmīgu balss - uzreiz visu vajad teikt un pirkt, itkā es viņu kāvēju, kaut Rinda es esmu vienīgā.

F FF8 10.02.2021

Narvesen - Arprats

Arprats Labdien. Gribu zinot par budinu kas atrodas Valdeķu iela 10 tur strādā pretīga rudmataina resna kundze kura visu laiku runa pa telefonu un bubina visu laiku sev pie deguna. A kas skaitās pa telefona lietošanu visu laiku viņu lieto un runa krievu valoda ļoti pretīga pārdevēja viņi strādā tur maiņas otra pārdevēja normāla bet Sita ļoti bezkaunīga un pretīga tev deguna priekša aiztaisa žalūzijas un ai budas iet smēķēt. Ludzu pieņemiet mērus pret to pretīgo sievieti

Narvesen - Pateicība

Pateicība Labdien pārdevējā drīz paliks bez balss narvesen lūdzu cieniet savus darbiniekus ja mūsu cilvēki ir aunu bars neko neredz ne lasa tad nolieciet durvju priekša cilvēku. Lai kontrole ienākšanu pa vienam nevis nabaga pārdevējiem ir jāsaka ka ienākšana pa vienam a pēc tam viņiem liksiet soda naudu jo mums ir ļoti daudz neadekvātu cilvēku un ko tie pārdevēji izdarīs neko !Pieņemiet mērus vai tiešam jums ir nospļauties uz jūsu darbiniekiem.

Narvesen - Neadekvāta pārdēvēja

Neadekvāta pārdēvēja Pienācu pie kafijas aparāta uztaisīt tēju un brīnījos kā var atvērt sīrupa kasti un pārdevēja krievu valodā sāka draudēt ka samaksāšu 2000eur par aparātu ja salauzīšu. Nobrīnījos un sāku pildīt tēju un uzspiedu divreiz karsto ūdeni lai būtu pilna krūzīte. Pārdevēja atkal komentēja ka maksāšu par divām tējām vai nemaksāšu vispār, paņēma tēju un aiznesa. Es nobrīnījos un izgāju ar draugu ārā ar kuru runājam latviski un pārdevēja to dzirdēja un speciāli sarunājas krievu valoda. Tā itkā nebūtu...

Narvesen - Trakums

Trakums Labdien tas ir trakums ar to ienākšanu pa vienam pārdevējā drīz paliks bez balss cilvēki neredz nedzird un tā jūsu cisiņu un maizīšu sildīšanā ir ārprāts vai tiešam mums cilvēki tik izsalkusi lai galu gala ed majas ja saprotu kafija pa ceļam bet ne ta 10 mīnusu hod dogu un maizīšu sildīšanā viens cilvēks ienāk ne i hot dogus un maizes un. Sildīšanā taisīšanā un pārdevējā neko ne var izdarīt un pat apkalpot cilvēkus kamēr slidas tas maizes dariet kaut ko ludzu.

Narvesen - Bez atbildiba

Bez atbildiba Labdien gribu zinot par narvesen pardeveju.bezatbildibu veikala uz durvim rakstit ienakt pa vienam pardeveji laiz veikala vairak cilvekus vini lien uz galvas neivero 2 metru distanci bez maskam pretigi skatities pardeveji loti bezatbidigi !

AtrisinātaDrogās - Slikts serviss

Slikts serviss Nolēmu 2. Februārī attālināti iepirkties drogas.lv e-veikalā, lai iegādātos klātienē nepieejamās preces + pārējo uzreiz. 1. Izvēlos preces, ieeju "grozā", jā, vēlos pirkt bez reģistrācijas. Tomēr, vai, preces bez drogas kartes atlaides. Ja to grib izmantot - jāreģistrējas mājas lapā - ir divas iespējas - vienkārši reģistrēties, vai reģistrēt savu karti. 2. Protams, reģistrēju karti. Savadu, atjaunoju savus datus, spiežu "turpināt" un ups, paziņojums, ka kaut kas nogājis greizi. Labi, spiežu...

Narvesen - Неправильно загрузили билеты

Неправильно загрузили билеты К сожалению, уже не первый раз в т/ц "Mols" в Narvesen работники неправильно пробивают билеты, но до недавнего времени это не было для меня большой проблемой, из-за которой следовало бы жаловаться, пока не произошло следующее. 27.01 покупала там часовой билет, при этом четко сказав, что билет нужен именно на рабочий день. По невнимательности не посмотрела на чек (да, моя вина, соглашусь, но вины работника все равно не отменяет) и, уже когда зашла в трамвай и поднесла е-талон к валидатору...

Z Zlata 30.01.2021

Narvesen - Drausmīgs serviss

Drausmīgs serviss Ļoti nepatīkams gadījums. Esam bijuši patstāvīgi narvesen kafijas piekritēji un devāmies pārsaluši nobaudīt kafiju, kā parasti, veikalā neviena nav, tikai pārdevējs mūs vēro. Izvēlējāmies šoreiz xl krūzītes un ielējam l kafijas, lai neaplietos, ārā ir putenis un ļoti slidens:) , (runājam ar vīru angļu valodā, jo viņš ir ārzemnieks) nonākot pie kases, informējam, ka esam paņēmuši Melnās kafijas, tiek apmaksāts pirkums. Apskatot čeku, saprotu, ka mēs esam samaksājuši par xl kafijām, par to...

D DiaDj 29.01.2021
Komentāri 10 Tirdzniecība

Narvesen - Плахой сервис

Плахой сервис Добрый день, сегодня была в Narvessen на Zentenes 11, работала Anna, я очень уважаю качевство компании Narvesson, зашла купила для отца телепрограму, к сожилению взила не ту, так как у папы зрение ослаблинное, вернулась через 8 минут просто поминять програму на другую, чек был, попрасила поминять мне отказали и сказали покупать новую. Плахой работник. Спасибо

Mohito - Prece nav saņemta, nauda no konta noņemta

Prece nav saņemta, nauda no konta noņemta 10.01.2021. Veicu pasūtījumu Mohito internet veikalā, veicu apmaksu. Manā profilā parādās, ka 12.01.2021. Prece nosūtīta. Ir 23.01.2021. Prece nav saņemta. Ar uzņēmumu nav iespējams sazināties, klienta atbalsta telefona numurs nedarbojas, čats slēgts. Ir tikai kontaktforma, kuru nosūtīju vairākkārt, atbildes nav. Vēlos, lai atgriež naudu. Bet tādas iesniegumu formas nav. Var aizpildīt preces atgriešanās formu vai sūdzību, abos variantos, jānorāda kāpēc preci vēlas atgriezt, un jāpiesaka kurjers. Bet man nav ko atgriezt, jo neko neesmu saņēmusi.

Stradivarius - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preces Stradivarius internetveikalā. Pirmkārt drēbes nebija iepakotas. Blūze atnāca ar atstātu magnētu un ar pleķi. Vēlējos atgriezt preci, bet izskatās tas nav iespējams. Sazināties ar administrāciju nav iespējams tālrunis nestrādā biju rakstījusi vairākas reizes uz e-pastu, neviens neatbild.

Cropp Town - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Pirmo reizi saskaros ar so situaciju! 10.01 veicu pasutijumu uz 33€ ar piegadi uz majam, atnaca pavadzime ka ir izsutits 12.01... Piegade 2-6 darba dienas! Sodien ir 22.01 pakas nav un izsekot vinu ari nevaru! Sazvanit so kompaniju ari nevar un uz e pastiem neatbild! Bus jagriezas pie pateretaju aizsardzibas dienesta.. : (

4fstore.lv - Slikts serviss

Sveiki! Pasutiju sandales tētim no 4fstore preci. Prece tika atsutīta, bet ar izmēriem galīgi garām, raktstīts 40, bet kāja grimst tājās sandales. Man 42 un man tas sandales bija normāli. Bet nekas, gribēju apmainīt uz mazāko izmēru, nosūtīju epastu, saņēmu auto atbildi un gaidu, kad kāds ar mani sazināsies, pagāja vairākas dienas un nekā. Aizsūtīju otro epastu, arī nekā.. Trešo, ceturto un piekto... Tad atradu numuru, kontaktu sadaļā, bet zvanot Saka, ka tāds numurs neeksistē... Neesmu ar tam sandelem nekur ticis līdz šīm momentam.. Nevienam neiesaku pasūtīt no 4fstore.lv...

Vesels no dabas - Krāpšana, maldināšana slikts serviss

Vesela no dabas nodarbojas ar klientu apzinātu maldināšanu un krāpšanu. Netiek izsūtītas preces norādītāja piegādes laikā. Uz vairākkārtēju lūgumu, lai atgriež naudu, nereaģē. Tikai tad, kad jau tiek pieteikts, ka tiks iesaistītas citas instances, pēc 20 dienu gaidīšanas, atsūta epastu, ka prece izsūtīta. Uz to, ka man šī prece vairs nav aktuāla, jo vairākkārt esmu lūgusi, lai atgriež naudu, nereaģē!

A Apkrāptais klients!!! 20.01.2021

ALTEJ Trade SIA - Krāpšana

Altej Trade SIA jau trešo mēnesi Sola atvest pasūtītus un apmaksātus granulas. Katru reizi, kad zvanam, Saka ka granulu nav uz vietas, bet ja pazvana no cita tālr. Nr. , granulas ir noliktavā un var atvest kaut jau nākamajā dienā. Paprasījām atgriezt naudu, bet jau divas nedēļas nav ne naudas, ne granulas, uz zvaniem neatbild. Ieteiktu izvairīties no jebkādiem darījumiem ar šo cilvēku.