www.sudzibas.lv Eastcon Krāpšana, naudas neatgriešana

Eastcon - Krāpšana, naudas neatgriešana

Janvāra sākumā mana mamma (pensionāre) apmeklēja šī uzņēmuma "prezentāciju", kur viņai iesmērēja brīnummatraci no lamas vilnas ar kaut kādu magnētisko ārstēšanu par 1000+ eur. Pagāja 3 Mēneši līdz "prece" tika piegādāta. Nākamajā dienā ieraugot kā manu mammu apkrāpa, mēs aizpildījām atteikšanas veidlapu un aizvedām atpakaļ šo matraci. Nauda, protams, 14 dienu laikā netika atgriezta un pēc konsultēšanas ar Ptac es vēlreiz atgadināju viņiem par pienākumu atgriezt pilnu pirkuma summu! Ptac teica, ka rīkosies tikai ja ir pagājis mēnesis pēc atteikšanas brīža un nauda nav atgriezta.

05.04.2023

Good Intentions 05.04.2023

Tā ir ka apmeklē kaut kādas prezentācijas, tur vienmēr smērēs kamēr iesmērēs. Bilde ir?

G Gulbenietis 05.04.2023

Ja tev zvana no televīzijas veikaliem un piedāvā super hlamu par 5x dārgāku cenu. Jā, viņi tev apstrādās smadzenes līdz usračkai, bet piespiest pasūtīt neviens nevar. Problēma ir tā, ka babusjkām ir lieka kila, ko atdod par segu. Un, pietiek daudz jaunu dunduku, kuri arī tic, ka šis nu ir labāks, kā maximā, jo maksā dahrena. Viens djeds stāstīja, ka aizgāja uz prezentāciju, paēda cepumus un gāja prom. Šo nolamāja, ka cepumus apēda un neko nenopirka. Un, tās loterijas, kur var ahujenno naudu vinnēt, ja tikai savus datus uzraksti. Lētāku numuru pasaulē nav. Un, tie, kas uzraksta, ir azartiski. Tātad Dalbajaščeri, kas tic haļavai un pirks mēslus.