www.sudzibas.lv Drogas Slikts servisa

Drogās - Slikts servisa

Šodien, 20 minūtes pirms veikala aizvēršanas, iegāju veikalā lai nopirktu sev matu balinātāju. Apvaicājos pārdevējai, kuru labāk man paņemt. Konsultante ieteica balinātāju, jautāju, vai kastītē būs viss vajadzīgais, jo reizēm nav iekļauts peroksīds. Viņa man teica lai neuztraucos, ka viss tur būs iekšā. Pārjautāju vēlreiz, vai tiešām. Konsultante visu laiku atbildēja man apstiprinoši. Tagad esot mājās, es redzu, ka tieši peroksīds nav iekļauts un jāpērk atsevišķi. Varbūt varētu konsultantēm pateikt, ka ja viņas nepārzin produktu, lai nedod maldinošu informāciju par to.

07.04.2023

G

S sannas 07.04.2023

Nekad mūžā nevienā veikalā neesmu neko jautājusi pārdevējai . Tev pašai acu, roku nav?

R RXX 07.04.2023

Paņemam rokās izstrādājumu. Pagriežam otrādi. Atveram acis un izlasam, kas rakstīts uz etiķetes. Tad ejam uz kasi.

M ManVissLabi 07.04.2023

Cik Drogās ir preču? Nu, teiksim 3000? Iemācieties nu visu info par 3000 precēm. Kas sastāvā, kas iepakojumā, derīguma termiņus, etc.

Drogas 11.04.2023

Paldies, ka informējāt mūs!

Sazināsimies ar Jums personīgi.