www.sudzibas.lv Drogas Attieksme pret klientu.

Drogās - Attieksme pret klientu.

Labdien!
Es vēlētos padalīties savā vakardienas pieredzē iepērkoties veikalā drogas. Tā kā lielveikals atrodas tuvu mājām parasti dodos tikai uz viņu, vakardiena nebija izņēmums.
Izstaigājot veikalu rimi, iegāju drogas veikalā. Tikko biju izvēlējusies produktus, kurus vēlos iegādāties, devos pie kases. Melnmataina, garmataina meitene, kura iepriekš apkalpoja klientus uz mani vispār nereaģēja vai nedzirdēja, ka atrodos pie kases un vēlos jau beidzot apmaksāt produktus, kurus vēlos iegādāties, un tā nav pirmā reize, kad no šīs darbinieces saņemu tādu attieksmi. Nu tad nolēmu pagaidīt vēl kādu brītiņu, un tad jau uzsaucu meitenei, bet tad vēl dabūju gaidīt “mūžību” kamēr meitene piecelsies un noies pāris metrus. Pie kases ar meiteni sasveicinājos, bet tā pat neatbildēja… vai tas ir normāli? Kas būtu, ja es ar vecmammu apmeklētu drogas veikalu, vecam cilvēkam arī būtu jāgaida puse no dienas, lai viņu apkalpotu? Esmu ļoti sašutusi.

Ar cieņu,
Elīna Krilova.

29.04.2023

B Bezvārds 29.04.2023

Tev un tavai babuškai kategoriski aizliegts iet uz Drogām jo neesat spējīgas uzgaidīt. krilovām labāk nekur nedoties.

Drogas 02.05.2023

Paldies, ka informējāt mūs!

Sazināsimies ar Jums personīgi.