www.sudzibas.lv Drogas Labs serviss

Drogās - Labs serviss

Labdien! Šoreiz vēlos izteikt labu komplimentu veikalam Drogas Kuldīgā.
Pārdevējas ļoti laipnas un atsaucīgas. Arī konsultantes ir ļoti apķērīgas un cenšas palīdzēt pat tad, kad liekas, ka nevarēs palīdzēt. Ļoti patīk jaunās darbinieces, jo var redzēt , ka ir vēlme strādāt un palīdzēt klientiem. Visas čē pē situācijas tiek atrisinātas. Super!

19.04.2023

P Parsteigums007 19.04.2023

Skaistas pardevejas un atsaucigas

L Lllietotajjjaaa 19.04.2023

Drogas , Kuldīga (Liepājas iela 44)

Drogas 19.04.2023

Labdien!

Paldies par Jūsu ziņu. Nodosim pateicību veikala personālam.

Lai jauka diena!

S Sanita111 19.04.2023

Arī es varu piekrist - sajaucu preces, pārdevēja konsultējoties ar veikala vadītāju atrisināja arī manu situāciju. Sīkums, bet patīkami.😌
Tā turpināt.

Velvetpopstar 19.04.2023

Atkal . Šī nav pateicības.lv lapa, bet gan sudzibas.lv. izsakiet savas pateicības personīgi vai drogas mājas lapā.

S sannas 19.04.2023

Nu nevajag jau sevi slavēt, smieklīgi! Kāda drogās var būt čē pēc situācija? Bikses pilnas?

G Gulbenietis 19.04.2023

Gan jau, ka runa iet par babiņām, kuras maina preces 15 reizes

Good Intentions 20.04.2023

Nav pateicības portāls. Pateicību varat izteikt telefoniski, e-pastā vai facebook lapā. Parasti speciāli reģistrējās un izsaka pateicības ar firmu saistītas personas.

Good Intentions 20.04.2023

Lllietotajjjaaa Reģistrējies 23 st atpakaļ, lai speciāli izteiktu pateicību un komentāros vel pieminētu adresi.

Parsteigums007 Reģistrējies 22 st atpakaļ, lai izteiktu glaimojošu komentāru.

Drogas pārstāvji paspēj atbildēt tajā pašā laika posmā.