Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

BAZAR -

Nu koroche govorja porabotal ja na bazare gruzchiko eto voobsheto interesno rabochij denj 7.00-23.00 bez obeda i otnosjatsja k vam kak k zope odnim slovom produkti ja tam pokupatj sovetuju toljko vragam tam takoe s nimi delajut chto ja pri vaspomenanijah v tualet hochu a vigljadjat nichego ! BAZAR - ZOPA !

O oooo 06.12.2007
Komentāri 0 Tirdzniecība

SIA,,ide line baltic,, -

v magazine ,,elektroline,,v liepaji ne sobljudajutsa prava potrebitelej!!!!tovar lomaetsa ,a menjat ne hotjat.remonta zdat 30 dnej,da esjo i ugrozat pitajutsa,ctob ljudi ne obrasalis v instancii.

Neostore -

V NA4ALE ETOGO GODA JA ZAKAZALA STIRALJNUJU MASHINKU V INTERNET-MAGAZINE, MNE EE O4ENJ LJUBEZNO PRIVEZLI I O4ENJ BISTRO, TOLJKO ONA BILA O4ENJ MJATAJA, DAZE TRANSPORTIROVO4NIE BOLTI BILI GNUTIE I NE VSE OTKRU4IVALISJ! JA POZVONILA MUZ4INKE KOTORIJ MNE ETO DELO PRIVEZ, ON VERNULSJA I NA SLEDUJUSHIJ DENJ POMENJAL MNE MASHINKU. TAK EMU BEDNAJGE 2 RAZA PRISHLOSJ MASHINKU NA SVOEM GORBU TASHITJ, A ETO VESH NE IZ LEGKIH!

ELKOR Krasta -

Prazdnik mentov ili den otkritija elkora!!!! Bolwoe spasibo za ispitannoe 4uvstvo loktja i ulibki mentov fotografirujuwix tolpu!!policija katoraja nas berezot i prezedent firmi elkor zapuskali v magazi tolko svoix druzej i znakomix stojawix v tolpe.ostalnaja publika v eto vremja na4inla rugatsja.

Planēta L Nīgales -

Reiz ar vīru iegriezāmies veikalā ''Planēta L'' Nīcgales ielā, lai steidzīgā kārtā nopirktu dāvanai gludekli. Gludekli bijām jau izvēlējušies un gaidījām blakus kasei, lai samaksātu par pirkumu. Diemžēl uzmanību no pārdevēja puses nesagaidījām, jo viņš runāja pa telefonu. Atļāvos pajautāt vai varam iegādāties gludekli un saņēmu galvas mājienu.Taču saruna pa tel. turpinājās.Tās laikā dzirdēju cik saņem pārdevējs šajā vekalā + % no pārdotā. Potenciālais darbinieks droši vien nenojauta, ka tie ir...

Neostore - interneta veikals -

Stulbs veikals 31.oktobrī pasūtīju kinozāli, nākamajā dienā man atbildēja, ka ar mani sazināsies menedžeris, to nesagaidot pati zvanīju pa norādītajiem telefoniem arī uz mobilo - ne uz vienu man neatbildēja ne no rīta, ne vakarā zvanot.Tad pati sūtīju vairākas vēstules ar lūgumu sazināties ar mani. 23.novembrī man atnāca rēķins, kas jāapmaksā, bet man nebija zināms ne vai ir prece noliktavā, ne kad viņu man piegādās- nekas.Līdz šim neesu saņēmusi ne vienu telefona zvanu no viņiem. Sazvanījos ar citu veikalu un man kinozāli atveda tajā pašā dienā!

VP Market -

Postojanno nado sleditj za sootvetstviem ceni na cennikah i kassovih cekah.Ja dumaju eto politika rukovodstva-odin pokupatel sprosit,a desatj zaplatjat ne posmotrev.

T Market -

Nedavno prodavsica magazina v kengarakse(na visku) kinula v men'a plasmaskoj(nakomajs pirkus) za ro 4o ja postavil svojo pivo blizko s produktam vperedi stojasego pokupatel'a!!!!! Super- ona bi mne eso v mordu dala:)

ELKOR - Компьютер ломался 9 раз!

Компьютер ломался 9 раз! Kupil svoi kompjuter v Elkor'e. Malo togo, chto on lomalsja rovno 9 raz, i rovno 9 raz "velikije" experti etogo holdinga ne mogli mne objasnit v chem problema, pri etom sdirali dengi za remont, hotja garantijnij srok jeche ne konchilsja, motiviruja eto tem, chto oni ne znajut v chem problema, no odnoznachno znajut, chto v etom vinovat ja!!! Kriki, mat, zhalobi ne pomogali...

Neostore - interneta veikals -

rabotatj saverwenno neumejut gadi...........

Salons minolta -

Rebjat, ne pokupajte kopirovaljnuju v salone minolta na Brivibas, tam rabotajut mashenniki!

Apranga (Domina) - Naitupejshie prodavci

Naitupejshie prodavci Rabotajut tam NAITUPEJSHIE prodavci, po russki ne govorjat voobshe, ih pohozhe specialjno podbirali po etomu kriteriju- iz derevenj i nac kadrov.

Topo cents Tukuma -

Nopirku Topo centra telefonu Nokia6280,meenesi gaaja labi.Pec meenesa,nonemot no ladesanas vairs nevareeja iesleegt displeju.Aiznesu uz garantijas remontu,soliija peec nedeljas salabot.Pagaaja nedeelja,divas,triis, nepaartraukti intereseejos kad buus gatavs.Atbilde visu laiku viena:naakosnedeel.Peec meenesa zvana,ka garantija esot atteikta,jo esot manis pasas vaina,jo telefonaa esot ticis mitrums.Taa nu man izgaaja.Ejiet ar liikumu TOPO CENTRAM!!!!!

ELKOR -

Mistika ar lietošanas instrukcijām Elkorā!!! Nav ne instrukciju, ne vēlme tās meklēt...

NELSS -

Vi kogda nibud'svjazivalis' s zakazami na tovari firmi Nelss?-ne stoit! Predstavt'e, takuju situaciju: prismotreli dorogije oboi,- cherez pol chasa podhodit prodavec-konsul'tant, objasnjajet, chto ih sejchas na sklade netu, no jesli ostavit' zalog, sostavit' dogovor, to objazatel'no oboi im dostavjat cherez nedelju! Proshla nedelja, netu, dve-netu! V itoge, bez kompensacij, mi so skandalom vernuli, tol'ko pervij vznos, hotja v dogovore ukazivalos' tochnaja data poluchenija nami tovara!

Manas mēbeles, Dominā -

Apkalpošana ir vienkārši briesmīga, darbinieki nav zinoši un apkalpo klientus ar TĀDU negribīgumu, ka otrreiz tur savu kāju nesperšu. Neiesaku arī jums.

A Anete 20.11.2007
Komentāri 3 Tirdzniecība

Tirgotava "Debessmanna" -

Ar pašu veikalu un produktu kvalitāti viss ir ok, bet, ja KASIERI...mī un žē. Ja manat garu jaunekli ar brillēm, tad pie tās kases neejat - pilnīgs flegma + vēl vismaz 2 minūtes jūs kārtīgi nopētīs, ja pasmaidīsi par viņa flegmātismu un slimīgo interese, tad vēl piesiesies 5 min. par ko tad jūs tagad redz' smejaties. Murgs kaut kāds! :))Ā, un laikam viņam ir arī māsa - arī ar brillēm, apkalpo vienkārši drausmīgi.

A Anete 20.11.2007
Komentāri 6 Tirdzniecība

Vitrum -

Man nācies saskarties ar šo kompāniju vairāku gadu garumā, jo tā ir sava veida monopolists tirdzniecības iekārtu biznesā Latvijā. Diemžēl. Jo 100% gadījumu nākas sastapties ar pilnīgu paviršību, nevēlēšanos apkalpot klientus, nespēju nomenedžēt pat elementārus jautājumus. Ja vien ir iespēja, nemēģiniet kļūt par viņu klientu - tas ir sliktāk par zobu sāpēm:)

Puku veikals-ALFA centrs -

Nevienam neiesaku iegadaties pukes, puku veikala pie centralas ieejas, (kreisa puse) ALFA tirdzniecibas centra. Nopirktas rozes, savitusas 4 stundu laika!

Legiza -

V magazine sia "Legiza" na ul.M.Kalna 14/16 vechno predlogajut prosrochennyje produkty,13.11. prodajut moloko s 9.11. CHISLOM GODNOSTI.Smotrjat v glaza i dajut.Nahaly. Sootvetstvujuschim sluzbam prosim obratitj osoboje vnimanije na etot magazin i voobsche vse v rajone Moskachki. Takova net daze v otdaljonnyh derevenskih magazinah. I urovehj obsluzyvanija gdeto god 1985-90. Gospoda! Prosnites,My uze v 21 veke.