www.sudzibas.lv Narvesen Rīga, Pērnavas iela - Zvaigžņu iela 30 Kiosks

Narvesen - Rīga, Pērnavas iela - Zvaigžņu iela 30 Kiosks

Значит так!
Сил нет ... каждый раз покупая что то в нарвессене приходится портить нервы ! либо мне постоянно попадаются такие неадекватные продавцы, либо они везде такие! Откуда такое хамское отношение. Подходишь с нормальным настроением ..уходишь с отвратительным. Почему подходя к продавцу она обслуживает так ...как будто я ей денег должна или оторвала от важных дел. Нахамила, нагрубила...не пыталась вникнуть в мою просьбу. Кассир Гунта Кальва, работает в киоске на пернавас! К тому же, когда я попросила дать мне наклейки, она сделала вид как будто я полная идиотка и спрашиваю какой то бред! СПАСИБО ЗА ПРИЯТНОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ! почти в такой форме мне и ответила, а то что в нарвесанах часто отказываются переходить на русский это факт! Я без проблем могу перейти на латышский, но с таким отношением принципиально не буду этого делать...я клиент и меня должны обслужить даже если я китаец! Престиж фирмы никакой ...одни жалобы! удивляюсь куда смотрит администрация!

T toSvetlana 07.10.2010

Svetlana, atgādināšu, ka šeit ir Latvija un valsts valodu neviens NAV atcēlis! Tas, ka Jūs nesaprotat, kurā valstī atrodaties ir JŪSU personīgā problēma. Un nesāciet klāstīt, ka pārdevējam pircējs jāapkalpo pircēja valodā. Atgādināšu, ka esam ES un tajā ir vairāk nekā 20 dažādu valodu! Vai Jūs pārvaldāt kaut pusi no tām?? Šaubos! Arī Latvijā dzīvo dažādu tautību pārstāvji, un pārdevējam NAV jāpārzin šo cilvēku dzimtās valodas! Problēmas ar Valsts valodas lietošanu ir tikai Jūsu valodā runājošajiem. Pārējie ir spējuši iemācīties Valsts valodu!

O oi 07.10.2010

Komentātorim:Interesanti gan, kā jūs sarunātos ar albānījas iedzīvotāju, arī stāstītu ka ir jāparzin LV valoda?! ok, paņemsim tad angļu valodu ka startautisko - šaubos, ka puse no pārdevējiem pārvalda arī to.

T To.... 07.10.2010

Nesalīdziniet tūristu ar vietējo iedzīvotāju, kurš ir tik nespējīgs, ka nespēj iemācīties Valsts valodu!

Starpcitu, ja Albānijas pilsonis pārcelsies uz dzīvi Latvijā, tad iemācīsies latviešu valodu, atšķirībā no Svetlanas. Mums ir daudz spilgtu piemēru: Roberto (Itālija), tad vēl ārsts no kādas musulmaņu valsts, bet vietējie krievu valodā runājošie un šeit piedzimušie indivīdi nespēj to izdarīt!

Z zizi 07.10.2010

Svetlana, ti dura, iebāz savu principu kaut kur dziļi dziļi

S Svetlana 08.10.2010

Nu kādi malači!
Kaut kādu ideju no mana teikta Jūs protams pamanījat, bet to ko es VARĒJU pāriet uz latviešu valodu Jus kaut ka nepamanījat.. Nekādas valodu problemas manā komentārā nebija. Es uzskatu, jā atstājat savu viedokli, tad sākumā uzmanīgi jāizlasa un JĀSAPROT kas ir rakstīts!
Cienījamie, kapēc jums ir tada agresija pret krievtautības cilvēkiem? Mēs tiešam esam miermīlīgi un adekvati cilvēki!=) Jums pašiem nav kauns par sevi? Jus nevarat saprast, ka jums jācenšas dzīvot draudzīgi ar krieviem, jo citādi jus kopā ar savu latviešu valodu dzīvosiet dirsā! Ar smadzeni kādreiz arī ir jādomā nevis dzīvot ar saviem stulbiem principiem!

P.S. Zizi .. ar savu komentāru pieradīja/is augstāk minēto! bravo! =) Ej mācies!

T toSvetlana 09.10.2010

Vai teikums, kurā miniet, ka Narvasen pārdevējiem esot problēmas runāt krievu valodā, neliecina par valodas problēmām?? Jūs neesat tūriste un sabiedriskajā telpā Jums jālieto Valsts valoda. Jūs neesat priviliģētāka par citām Latvijā dzīvojošām minoritātēm!

Pieminēšu arī to, ka tā saucamie "miermīlīgie" krievi citus par fašistiem saukā, tikai tāpēc, ka tie citi viņiem neatbild viņu valodā!

Ja Jums šajā valstī ir tik smagi un Jūs jūtaties apspiesta, tad varu pačukstēt noslēpumu: "Jūs ar varu te neviens netur!" Dzelzs priekšskars ir kritis! Jūs esat brīva!

L LATVIETE 09.10.2010

Dzīvoju mazpilsētā un reti sastopos ar krievtautības cilvēku naida izpausmēm.
Bet stāsts ir par to ka īsi pēc vēlēšanām saskāros ar pazīstama krievtautības jaunieša atieksmi, neskatoties uz to ka esam labi pazīstami viņš nepakautrējās man pateikt ka man bija jābalso par Saskaņas centru jo redziet vissi pārējie ir Nacisti. Es biju šokā kā jauns puisis kas starpcitu ir arī Latvijas pilsonis var būt tāds U... Es nekad neesmu bijusi no tām kas atdala latviešus no krieviem, bet ko tādu neizturēju. Pateicu vissu ko domāju, un pēc šīs ''jaukās'' sarunas neciešu tos debīlos jaunos krievus kuri iedomājas ka ir visgudrākie.
Pretīgi viņi mums vēl mācīs par ko jābalso:D
Cik zinu krievijā ir 11latviešu skolas un neviena no tām nav valsts skola:D Nez kāpēc tad viņi vēl pīkst ka viņiem te ir slikti, ja jau mūsu tautieši kas izsūtīti tur arī palika dzīvot un nečīkst par to ka viņiem pašiem sev jābūvē skolas? Tāpēc ka latvieši ir stipri nevis kā dažs labs URLA kas iedomājies ka mēs viņiem paradā:D LASATIE ĀRĀ NO MŪSU VALSTS...

D Dīdī 09.10.2010

:D:D:D:D:D

B Bijusajs 17.10.2010

URODI VI MORALJNIE KOMENTATORI. VAS VSEX RAKOM STAVITJ NADO.

K kailalaila 14.03.2011

Kaada starpiiba, kaada ir valsts valoda? Kaut kjiinieshu..ja es, kaa uznjeemeejs, veelos ieguut pelnju, man pie vienas vietas, kaadaa valodaa runaa pirceejs, galvenais, lai paardeveejs saprot, sanjem pikji par pakalpojumu un ieinteresee klientu atgriezties veel un atkal teereet pikji manaa uznjeemumaa. un vispaar, kas tas par stulbu diskusiju par muuzhiigo teeemu-latvieshi-krievi, ja cilveeks suudzas par paardeveeja neprofesionaalo attieksmi?!

T takia 13.04.2011

Par kādu piķi kailalaila runā ? Par tiem dažiem santīmiem, ko pelna kiosks ? Un dēļ tiem pārdevējam ir jācieš klientu bezkaunība ? Ir dzīvē lietas, kas ir par naudu svarīgākas, pat par lielu naudu svarīgākas, un tā ir elementāra cilvēciska cieņa . Pārdevējs nav ne spļaujamtrauks, ne kājslauķis . Ja tā būtu, tad pieņemot darbā, prasība pretendentiem būtu ""obligāts pašcieņas trūkums ."" Tomēr šādu darba sludinājumu man nav gadījies redzēt, un tas nozīmē - tā tas arī nav .

L LOL 05.05.2011

Cien. Svetlana!
Vispār pārdevējai bija taisnība, jo šajā adresē nav neviena Narvesena, tas ir Preses Apvienības kiosks, un pārdevējai nav jājūtas vainīgai par to, ka neredzat kādu kiosku Jūs apmeklējat!
Un, manuprāt, ar saprašanu pārdevējai pat viss bija kārtībā! Tā kā nevajag meklēt problēmu tur, kur tās nav!