www.sudzibas.lv Top Shop klienta karte - cūka maisā?

Top Shop - klienta karte - cūka maisā?

Saņēmu zvanu no TOP SHOP operatora, ar laipnu atgādinājumu, ka esmu viņu pastāvīgais (kāds gods!) klients (kaut kad sen vienu preci esmu pasūtījusi), līdz ar to varu saņemt klienta karti ar šādām atlaidēm un tādām atlaidēm, ar visādiem labiem atlaižu kuponiem utt. Lieliski! Lai sūta! Piekritu, pie tam vēl piebilstot un pārjautājot, ka, vai tāpēc man nav nekas jāpērk? vai nav jāveic kāds pasūtījums, lai to visu saņemtu.? Nē, nē, neesot! Atnāks jums uz pastu, aiziesiet pēc sūtījuma. Viss!
Pēc nedēļas paziņojums no pasta - saņemt paku. Neieskatījos paziņojumā, bet pastā uzzinu, ka paka ir ar pēcmaksu Ls 16, 90. Kaste tāada, ka tur varētu būt iekšā vairāk nekā 10 vai pat vairāk nekā 1000 atlaižu kuponi. Domāju - kļūda, ka man atsūtīts kļūdaini noformēts pasūtījums. Paka palika pastā, un zvanot uz Top Shop tālruni, lai uzzinātu, ko esmu pasūtījusi, saņēmu ļoti steidzīgu atbildi, ka jā, tā ir klienta karte.. :)) Jauki gan - mūsu sarunā nekas par samaksu netika minēts, neviens vārds par jebkādu summu. Operatore izbrīnīta, kā tad tā, vai tad jums neviens neteica..??
Varbūt bija vērts paņemt to klienta karti un atlaižu kuponus, jo kaste bija tiešām iespaidīga... ??
Kāds jau nu noteikti arī samaksā par šo cūku maisā..

B BIGs 22.09.2010

Klienta karte maksā 15ls un 2 lati par piegādi un telefona sarunā tu laikam esi kaut ko nesapratusi. Domā taču līdzi.

L laimalaima 21.06.2015

Karte CLUB 5 derīga 1 gadu, tā ka ja pirksiet vienu preci gada laikā, jūsu pirkuma cenai pieskaitiet kartes cenu.