Tējas Roze - Krāpšana

Cien, māksinieki! Nekādā gadījumā nenododiet savus darbus veikalā Tējas Roze, Vecrīgā !!!
Naudu par darbiem nesaņemsiet ! Saimniece Inga slēpjas, izvairās, naudu par pārdoto neatdod!!!

I Ieva 27.09.2010

Pati devu šim veikalam pārdot savus darbus, un pēc norunātā laika saimniece pati zvanīja un lūdza ienākt pēc naudas un neizpārdotajiem darbiem. Nekādu problēmu viņu sazvanīt arī nebija.

I inga 11.12.2010

Tējas rozes komanda lūdz nenest darbus uz salonu.Pieņemam tikai nedaudzu, kvalitātes pārbaudi izturējušu autoru darbus.Darbus izgatavojam, atrodam un atlasam paši.Ar cieņu Tējas roze.

N narcise 21.03.2011

taisnība vien ir ka Tējas roze naudu neatdod - saimniece arī pa telefonu nav sazvanāma, lai saņemtu naudu par dažām pārdotām lietām nācās gaidīt 4 mēnešus !!! + par kādu kvalitāti var būt runa jau daudzām lietām irst ārā vīles un krīt nost pērlītes + par materiālu izvēli nerunāsim - lētāk nav vairāk kur ...bet cena reāli neatbilstoša kvalitātei..

S Samanta 14.07.2011

Sveiki. Vai kāds zin nu jau Vintage flat īpašnieces Ingas uzvārdu. Nevaru saprast kas notiek, jo sazvanīt nevar un jaunatvērtais veikals vienmēr ciet. Cien. Inga varbūt varat publiskot kādu reālu tālruņa nr., lai var sakontaktēt ar jums un saņemt atpakaļ darbus.

B Baiba 29.07.2011

Šo šarmanto kundzi sauc Inga Doma p.k.050960-10310, un savus parādus viņa tiešām nekārto, sistemātiski paliek parādā arī par telpu nomu, esiet uzmanīgi telpu iznomātāji...

M mila 10.08.2011

labdien.

vai kads ir sanjemis naudu par Vintage Flat atstatiem un pardotiem darbiem?
kaa jums tas izdevas???

un vel svariigs jautaajums - vai ir zinams kads telefona numurs ka vareetu sazvaniit saimnieci?

gribetos sanjemt savu naudu, negribas domat slikti, bet galerija ir slegta, visi ir ka pazudushi bez vests.((

vai kadam ir kadas zinjas - kur ir saimniece? un kas notiek??

paldies.

J jānis 24.08.2011

Es arī esmu viens no sarūgtinātajiem māksliniekiem kas nav saņēmis naudu par pārdotajiem darbiem.. Ja kādam ir zināms Ingas tel. nr. lūdzu man atsūtiet!

M milanija 10.10.2011

Sveiki! Inga pashlaik atrodas Vacija / un diez vai Jums sanas vinu sazvanit/. nu nav vina tada par k adu sevi telo. krapniece vina . [slēpt]@inbox.lv- vinas e-mail varbut kadam noderes!!!

M milou 03.05.2012

Labdien!
Gribetos uzzinaat, vai ir kaut kadas jaunas zinjas par Ingu Domu? kur vinja atrodas? vai zinams cits emails?
paldies jau ieprieksh par jebkuru info.

Mila.