Valters - Auziņš

Meklēju Valteru Auziņu (dzim. 22.05.1981). Kārtējais parādnieks, kurš ir nozudis no Zemes virsas un, protams, kuram nekas nepieder! Ja kādam ir zināms, kur viņš ir un ar ko nodarbojas, lūdzu, dodiet ziņu, lai var piedzīt parādu (ir tiesas spriedums, kas nodots jau ZTI rokās).

Z

M Mikus 16.09.2010

Tavs ZTI var to spriedumu var sarullēt un ievietot. Kāpēc vispāri tērēji naudu tiesām, ja no parādnieka var tikai analīzes paņemt?

V valtersauzins 18.02.2011

Es esmu Valters Auzins, nezinu, kur man ir jaainformee un kurss man ir jaainformee, par manu atrassanaas vietu, un cik biezzi... Kas man ir jaaadod un kam man tas ir jaaadod un cik biezzi man tas ir jaaadod? Es neko neesmu nneemis...
Un tu cienijammaa zane tu esi slinka, ja pa sso laiku neesi vareejusi ar maniim sakontakteeties, iespeejams ka nederi savam amatam, jo to pildi pavirssi un nolaidiigi. SSet ir mans [slēpt]@inbox.lv luudzzu nekaveejoties sazinies ar mani. kopaa izdomaasim kaa paliidzeet tev tavaa situaacijaa, nemet plinti kruumos un nepadodies.

Ar pusciennu A.God. Valters Auzins