Latvijas Republika - Marihuāna

Sūdzos par valdību, kura nesaprot, ka legalizējot marihuānu, budžetā tiks iepludināta nauda no nodokļiem par marihuānas tirdzniecību. Dauzdās valstīs marihuānas tirdzniecība ir legalizēta, tādējādi nodrošinot valsts budžetam finansiālos līdzekļus katru gadu.

N Nikolaj 25.09.2010

я согласен. лишниё денги нашему бюджету непомешают

H harijs 26.09.2010

Esmu kategoriski pret narkotisku vielu izplatību. pietiek ar alkoholiķiem.
Un ja gribam ātrāk inīcināt valsti, tad var atļaut na tikai alkoholu nikotīnu un narkotiku, bet pie reizes likvidēt visas slimnīcas, narkotiku apkarošanas birojus u.t.t. Ātrāk izputēsim, ātrāk visam būs beigas.

G G 26.09.2010

Visatrak izputes, ka ieveles PLL TB LNNK VIENOTIBA ZZS
Tie divdesmit gadus maina partijas un nolaidusi valsti.
Pat vienotiba ir nederiga.Domaju, glabs.
Neka, tur ir cilveki, kas bija LNNK, tad Latvijas Cels, tad Tautas Partija, Tad Jaunais laiks, tad PS.Tagad vienotiba.
Sanemusi visus no LPP LC Tautas Partijas un 5 patrijam ieksa.
Domaju, glabs Visu Latvijai.
Neka, tie iet kopa ar TB LNNK, kur ir viens kandidats, kas bijis agrak PCTVL un kaukads neatkarigs lllacis, a ZZS ir lemerks un huute.TB LNNK vel ir batjka, un LPP ir slosssers un skeele.
Nav par ko balsot.
VISI CELS NODOKLUS KATRU GADU?Laikam GALS!

B been 06.10.2010

Tad jau arī cigaretes un alkoholu vajag aizliegt. Es par!