Tommorows Trends"Tools - AFERISTI!!!

TommorovsTrends&Tools meslu kantoris, kur alga 200 Ls, pat aploksnju nav:(Klientus un savus darbiniekus mulko, kaa tik var.Darbi netiek veikti produktiivi.Taa saucamaa prieksniece, bijusii agente, nekam nederiiga mele, kura neko neprot un nezin.

M mellene 26.09.2010

Kādus pakalpojumus sniedz šī firma???

L Linda 26.09.2010

mercendaizings-nekvalitatiivs:(darbinieki spiesti stradat vel ka agenti, pa paldies, protams:(

M mellene 26.09.2010

Paldies par info:)

A andrejs 26.09.2010

nē, tu gan esi dirsa un machka pidevaam!!! daudziem latvijaa jaarukaa 100latniekos, bet tev maksaa 200Ls par birojaa seedeeshanu un masturbeeshanu, un tad tu veel gribi aploksnes!!! nepateiciigaa kuce

L Linda 26.09.2010

Riga ir biezi brivas vakances, varat pieteikties un pameeginaat, rukasiet no 8.00 lidz 21.00 zem stingras krievuskas un lietuviesa kontroles.

L Linda 27.09.2010

pilnigi piekritu, 100%taisniba, aferisti vel maigi teikts...

L Linda 12.10.2010

sajaa kantorii stradaa 100-latnieki:)))firmele, kurai pat ofisa nav, taa saucamie prieksnieki-psihenes pacienti, iipasi krievuska, slima uz visu galvu:)

R RU-LV 29.10.2010

Kapec komersantiem un firmas darbiniekiem jarunaa krieviski?Kapec valodas inspekcija neparbauda TTT taa saukto valdes locekli, krievieti, kura ne varda nesaprot latviski?Uzlikt pamatiigu naudas sodu un uzreiz visu iemacisies.

H Hi-Hi-Hi 29.10.2010

Mellene a kas ir mercendaizings???

M Mellene 30.10.2010

Hi Hi Hi- Merčendaizings ir preču sagatavošana mazumtirdzniecībai, tas ir pasākumu kopums, un termins merčendaizings ir cēlies no angļu valodas vārda “merchandise”, kas tulkojumā nozīmē tirgot, bet galotne “ing” piešķir šim procesam dinamiku.Merčendaizings ir mārketinga virziens, kas veicina pārdošanu mazumtirdzniecības tīklā pievēršot pircēju uzmanību noteiktiem zīmoliem. utml.Tas palīdz veikaliem adaptēties, un rast kautkādu shēmu izkartojumam stilam.

Ceru ka atbildēju uz tavu jautajumu.

H Hi-Hi-Hi 30.10.2010

Copy paste no googles:):):)

M Mellene 08.11.2010

Un ko tad tu gaidīji ka bakalauru tev tagad rakstīšu??? tiešam idiots pats var paskatīties.

L Linda 11.11.2010

TTT(3T) tuulit bus bankroti:)meliigs, negodiigs kantoriits:(

L Linda 28.01.2011

Algas jau 100-90 Ls, 3 darba dienas nedela, ta saucamie firmeles"vaditaji"apjaj klientus kaa tik var, gaidot tik naudu par saviem fiktiviem pakalpojumiem.

P pareiza 19.04.2013

Te raksta pilnigu taisnību, ari vel tagad nekas nav mainijies.Stradaju jau gadu, bet ka uzzinaja ka esmu stavokli, ta liek rakstit atlugumu un visadi citadi uz naudam cakare, lai tik nebutu dekreta nauda man jamaksa un dabutu mana vieta kadu savu rada gabalu, vai pazinu.To es precizi nezinu, ta ir mana aizdoma.Bet mana vieta jau strada cita meitene, man tagad atvalinajumu izsniedza par kuru vel naudu nav samaksajusi.Tik par sevi brinos, ka atrak te nepaskatijos.I to man tagad draudzene atsutija linku.Sefene tiesam nerubi ne varda latviski, un pati sanem 700Ls, tik nez par ko?bet mums stradniekiem netiek laicigi izsniegta visa nepieciesama darba informacija, kvalitativa darba veiksanai, par ko mums pec tam atvelk no algas.rrrr, nu lai vini zeļ un plaukst uz mūsu sviedriem.

E emik 15.08.2013

Arī esmu nostradājis jau kā gadu 3t un nekas labs tur tiešam nau atvaļinājuma naudu neizmaksā.
Ir nodokļu atvieglojumi kurus man arī nau izmaksājuši.Esmu devies uz darba inspekciju nu ari 3t dabus
pa nopelniem.Kā ari lietuvietis robertos ir tāds kapeik pisējs.Braukajot pa veikaliem ar savu auto dauzot viņu
mēneša beigas degvielu ko tev apmsā tev pieskaita vel klāt sanāk beigās remontet mašīnu pa savu naudu un degvielu
jaleij klāt arī, jo robertos uzskata ka tu zodz degvielu un katru mēnesi pieskaitavel 10 15l klāt!Kompanīja sūds labāk sedēt 100 latviekos un būt stabili parliecinātam ka ties 100 ls būs a 3t katru mēnesi sava summa!Iesaku citiem ja galīgi
nepietiek naudas pat maizej tad var pastradāt!Ir protams ari 1 supervaizers Viktors kas ir kaligs idiots kas tēlo draugu
bet kad ir iespēja kad netiec ar savu darbu galā, tad uzdarbojas viktors kas brauka tev aiz dirsas uz stuči tevi par katru sīkumu un kļūdu ko pieļavi.Brauka ar audi ar mašīnas numuriem 2 ciparu kas maksā vairak neka pats audī!

W Wich 09.05.2015

Nu gan jūs te čīkstulīši savākušies, apbižotie?! Nav ienācis prātā, ka vaina nav firmā, bet gan darbiniekā? Ja esi nācis strādāt, esi parakstījis līgumu- IR JĀSTRĀDĀ! Nevarēs sēdēt dīvānā bakstīt palmā un vaidēt. Štrāfēti tiek tikai tie darbinieki kuri nepilda savus pienākumus un nemācās no savām kļūdām, bet tie aģenti kuri kātrīgi pilda uzdoto saņem bonusus pie algas. Esmu nostrādājusi šajā firmā ilgus gadus- NE REIZI neesmu noštrāfēta vai nevietā nolamāta. Esmu saņēmusi premijas par labi paveiktu darbu un ne tikai es. Tā sauktais "Roberto" vienmēr ar sapratni attiecas pret darbiniekiem, pirms izteikt pretenziju vienmēr uzklausīs Tevi kāpēc ir sanācis kāsis. Olga toreiz, taisnība, neprata latviski, bet drīzumā gāja mācīties un prot latviešu valodu ļoti labi. Nekādu benzīnu neviens nekur nelej, auto uzturēšanai katru mēnesi tiek izmaksāta amortizācijas nauda!
Katrs jauniņais tiek divas nedēļas apmācīts. Ja Tev nepatīk šis darbs- kāpēc parakstīji līgumu?!

J Joniic 22.05.2018

Wich, vel tur darbojies?

W Wich 09.05.2015

P.S. Lindiņ, vai tagad pēc šīm samazgām nebūs kauns pēc dekrēta atgriezties?

J Joniic 22.05.2018

Man rīt intervija. Nez, kas ir mainījies?

M Mari B 11.07.2018

Firmas nosaukums - Tomorrow’s Trends & Tools. Brīdinu par darbu šajā uznēmumā. Cieniet sevi, apdomājiet vai doties šī uzņēmuma virzienā! prasības nenormālas, bet alga čiks. Lai izpildītu prasības, strādā līdz apt 19:00, bet alga vienalga tāda pati. Attieksme pret cilvēkiem ļoti slikta- nevari, būs citi kas varēs.

J Joniic 11.07.2018

Reģions?