Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Fielmann - Uzslava, pateicība

Uzslava, pateicība Esmu jau daudzus gadus optikas salona fielmann klients t/c alfa filiālē. Varu pateikt visu to labāko par šī salona darbiniekiem. Profesionāli, zinoši, atsaucīgi, laipni darbinieki. Kvalitatīvs preces. It īpaši vēlos izcelt šī salona vadītāju Diānu, kura tiešām ir īstajā vietā un īstajā nozarē. Ļoti nepatīkami un sāpīgi par cilvēku negatīvajiem komentāriem, kas tiek rakstīti sūdzības.lv. Ieteiktu izgāzt savu ļauno žulti kaut kur citur, nevis uz cilvēkiem, kas to nav pelnījuši!

O Ome28 11.08.2021

Narvesen - Pretīgs pārdevis

Pretīgs pārdevis Labdien atkal šodien strādā budina pretīgs pārdevējs vai tiešam viņu nevar atlaist un pieņemt normālus pārdevējus tanī budina stirnu iela 44 ir viena normāla pārdevēja ka saprotu sauc martā bet pārdevējs ir ļoti pretīgs rupja galu gala atlaidiet viņu jūs zaudējat cilvēkus.

MIRSEKA OÜ - Krāpšana

Будьте осторожны! Не продавайте сельхох продукцию компании MIRSEKA OÜ (Igaunija, Reg.nr.10336362)! Имели с ними дело - отгрузили 24,5 тонны зерна. Цена по договору составляла 3535.60 евро, зерно было проверено в Даугавпилском сервисном центре RSEZ AS ’’RĒZEKNES DZIRNAVNIEKS’’.Результаты анализов на момент продажи свидетельствуют об удовлетворительном качестве товара (влажность составляла 13.7 % и 15.4 %, что соответствуют нормам). В итоге MIRSEKA OÜ оплатила лишь часть от общей стоимости...

Drogās - Nepatiesa informācija

Nepatiesa informācija Pasūtīju internetā preci tikai tāpēc lai nav jāstaigā pa veikalu slimai, bija norādīts ka būs nākamajā dienā. Protams ka nebija zvanīju teica ka būs sezdien visu dienu gaidu, besī samaksāju 26€un pat sazvanīt nevienu nevar. Nesaprotu priekš kam tad vispār ir tāda iespēja ja nespēj izpildīt pasūtījumu laikā. Būtu zinājusī aizietu pati nopirktu.

S Sarmite 07.08.2021
Komentāri 12 Tirdzniecība

Narvesen - Pipe pie kases nak cigarešu dumi

Pipe pie kases nak cigarešu dumi Pipe pie kases pasuta mani 3 majas tālāk trausmiks vīrietis kuru šinī Narvesena redzu pirmo riezi esmu pastāvīgs klients apkalpo mani meitene vārda marta smuka lapna bet dadu attieksmi saņēmu pirmo riezi dzīve. Es jūs lūdzu lai šis pārdevies tiktu sodīts nākam riez tas bieksies ar policiju. Šo pārdevēju vīrieti jāsoda ka tā var kas tas par darbinieku.

Lenoka SIA, Mego Raipoles iela 11 - Kaula gabals salātā

Kaula gabals salātā Šovakar iegādājos salātu Mego veikalā, kurš atrodas Daugavpilī Raipoles iela 11. Atnākot mājās, izlēmu vakariņās to apēst. Biju paraksti visu apēdusi, līdz pēkšņi ar kaut ko aizrijos. Ar roku palīdzību no kakla izvilku kaulu, biju pārbijusies nenormāli, plus saskrāpēju arī kaklu. Vakariņas varēja beigties arī lētāli...

Vita Jansone - Krāpšana

Sveiki. Facebook.com ir tāda lieta ka hiden outlet lv. Lūdzu neiepērcieties pie Vitas Jansones, jo sūtot preci viņa pie preces neliek pavadzīmes ar parakstu un zīmogu, preču sarakstu un rēķinu. Beigās viņa uzskata ka esmu parādā un draudot ar parada piedziņu un tiesu izspiež naudu (300 eiro) . Lieta tāda ka es vienmēr visu laicīgi maksāju un tagad viss šis. Kvalitāte drēbēm ir vidēja. Jo nopirku jaku no viņas un viņai bija saplēsa kabata.

Zcena.lv/ Aleksandrs Trofimovs - Некачественный товар

Мы покупали в Tg trade не в первый раз, но купив новый пк столкнулись с некачественным товаром и крайне негативном отношении к клиентам даже со стороны администрации. 4 недели мы ждали заказа и пк проработал ровно 2 дня. . Приехав в магазин мы остались и пк, и без денег, и без возможности поменять на другой пк. Мы должны пройти процедуру возврата и в сервисном центре будут решать отдать ли нам наши деньги (не прошло еще 14 дней) . Помочь мы попросили директора магазина, Александра Трофимова...

Narvesen - Обман

Обман За последние 4 месяца меня уже 4ый раз обманывают на поездки. Было что просила и платила как за 9 поездок, а в итоге получала только 5 поездок. Вчера та же ситуация. Купила эталон на 1 поездку что бы доехать до работы. В итоге мне выдали просто пустой эталон. У мужа такие же ситуации были. Я понимаю ошибиться 1 раз, но когда это происходит так часто и я деньги грубо говоря просто отдаю продавцам, это не нормально. Учитывая что потом мне ещё и приходится платить штрафы за такую ошибку продавца.

Arta F - Хамское обслуживание

Таких продавцов нельзя допускать к работе с клиентом, нагрубили, "жизни поучили", затем позвонила старшая, думаю наверное станет извинятся за коллегу (так как являлась постоянным клиентом на протяжении многих лет) но не тут то было, и старшая отчитала меня. Настроение испорчено на весь день! Очень не рекомендую туда ходить.

Fielmann, optika - Slikta attieksme

Slikta attieksme Sveicināti. Vēlos padalīties par optometristes attieksmi, arī par vadītājas nekompetenci Fielmann tirdzniecības centrā Alfa. Pagājušogad arī bija nekāda attieksme, bet nu labi, noriju to " krupi", jo tur uzvedas tā it kā viņas visas būtu karalienes! Esmu kliente kopš pagājušā gada jūnija un vēlējos pārbaudīt redzi un pasūtīt jaunu briļļu ietvarus un lēcas, par cik redze palikusi sliktāka. Pieteicos pie acu ārsta, pārbaudīja un it kā ok, bet kad pārbaudīja, sapratu ka vajadzēja savādāk...

_ ___ 29.07.2021
Komentāri 4 Tirdzniecība

ss.com / +371 28889356 - Krāpšana

Pēc sludinājuma ievietošanas ss.com mājaslapā uzreiz kāds uzrakstīja uz watsappu, piedāvāja atdod manu preci Dpd kurjeram, bet tas cilvēks savukārt apmaksās caur Dpd. Atsūtīja saiti ar dpd logo un uzrakstu saņemt līdzekļus, uzspiežot uz tā, nākamais solis bija ievadīt kredītkartes datus... Tad sāku meklēt internetā vai tiešām caur dpd var apmaksāt sūtījumu un atradu informāciju par šo shēmu.

Almont SIA - Slikta apkalpošana

Neiesaku iepirkties šajā veikalā, jo no pārdeveja ne lojāla un nesaprotoša, tāpat arī uzzinot savu kļūdu nespēj to atzīt un atvainoties. Tāda veikala nekad netiks nekas pirkts un citiem arī neiesaku. Esmu bijis citos, kur laipna un patīkama apkalpošana. Šajā ka no ķedes norāvusies sargsuns uzklupa.

Drogās - Atalgojums un Slikta attieksme

Atalgojums un Slikta attieksme Pati personīgi neiesaku doties strādāt Drogās, biju tur nostrādājusi apmēram gadu ar pusi. Veicu visus darba pienākumus atbildīgi noteikumiem un prasībām. Neskatoties uz to ka veicu arī maiņas atbildīgās pienākumus nekad nesaņēmu to apsolīto Amata paaugstinājumu, kuru biju pelnījusi, jo parasti darbā atrados no 7: 40-21: 00, un vienīgais ko es un vadītāja saņēmām par manu Amata paaugstināšanas pieprasījumu bija negatīva atbilde vienmēr, jo pēc viņu uzskatiem man un citām meitenēm ir jāstrādā...

Forevers - Par algu

Par algu Sveiki. Pirms darba sakumu. Gribētu uzinat kādas algas maksa krāvējiem. Komplektētājiem un tta tālāk. Vaj maksa to ko Sola. Piemēram tā ka pierakstīt krāvēji pelna vakance. No 700 - 900. Vaj tā maksa Forevers. Vaj ka tur ir. Paskaidrojat lūdzu

D Dzima 21.07.2021

Forevers - Bieži pārtraukumi

Bieži pārtraukumi Baložu veikalā ir divas pārdevējas kas strādā uz maiņām.Pārdevēju vārdu nepifiksēju bet viena jaunāka otra vecāka.Ierodoties veikalā kad strādā vecākā pārdevēja veikals gadrīz vienmēr ir slēgts , pakārta plāksnīte ar pārtraukuma laiku un ievēroju ka vecākā pārdevēja arpusē pie vekala ietur pīpauzi.Turklāt šī pārdevēja atšķirībā no jaunākās pārdevējas latsakās dalīt iepakoto produktu.Piemēram ja gaļas gabals ir virs 1kg viņa nepiekrī pārdot vismaz 1/2 kg.Vecākā pārdevēja ir ļoti nelapna.

AtrisinātaEden springs Latvia, SIA - Slikts serviss, gandrīz mēnesi jāgaida ūdens piegāde

Pasūtīju ūdeni uzņēmumā Eden springs jūnija beigās, zvanīja, teica, ka drīz piegādās, sarunājām, ka ceturtdien būs, pienāk ceturtdiena, sēžu mājās, gaidu, neviens nenāk un nezvana, zvanu uz info telefonu, saka, ka pārceļam, labi, atkal sēžu un gaidu. Beigās šādi gaidu jau 3 nedēļas, kad man beidzot atvedīs nopirkto ūdeni, līdz zvanu uz info, kur man paziņo, ka esot problēmas ar piegādātāju un ka mans pirkums jau atzīmēts kā piegādāts. Tā vietā, lai tūlīt veiktu piegādājumu man pasaka, ka pēc...

D Dory 19.07.2021
Komentāri 0 Tirdzniecība

SIA HORTES - Slikts darba devējs

Vēlējos brīdināt par šo darbavietu. Neiesaku tur iet strādāt. Attieksme briesmīga. Vadība no Igaunijas pazemo,sauc par sliņķiem,muļķiem,kaut centies darīt darbu pēc iespējas labāk. Jūties kā vergs,kuram ar pātagu šauj pa muguru,jo nekad nekas nav labi.Veikala vadītājai ieteiktu iemācīties kā cienīt savus darbiniekus. Citi darbinieki tika mētāti pa nodaļām. Veikals pats par sevi foršs, bet vide,kuru klienti neredz ir briesmīga. Ne pa velti visu laiku tiek meklēti darbinieki. Nostrādāju tur gandrīz mēnesi un pietika. Nav tā vērts bojāt nervus dēļ 600 eiro.

Mdata.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien visiem! Gan mdata.lv gan Velopro.lv tirgo norakstītas lietotās precēs ar defektiem, tāpēc arī zemas Cenas. Protams, ka klientiem par to neviens neteiks. Garantijas "Serviss" ir fikcija. Atcerēties ka zemo cenu cēlonis ir ļoti zema kvalitāte un faktiska garantijas neesamība. Pirkt no viņiem ir pašcieņas trūkums nevis ietaupījums. Jauku dienu bez Mdata!

T Twant 17.07.2021

Eden - Piegāde

Piegāde Ūdens tika pasūtīts laicīgi kā vienmēr, un netika atkal piegādāts 13.07.2021 zvanot no rīta 15.07.2021 viņi man atbild-"ziniet, diemžēl ūdenī piegādāsim pirmdienā vai 2dienā, atvainojiet"! Tā nav pirmā reize, kad šādi viņi dara. Sūtot ūdenī es rēķinos ar datumu kad būs ūdens, un maksāju naudu par to!